Vreven niet onder de indruk van KVM: "We spelen er al voor de zeventiende keer"

277 stemmen
Vreven niet onder de indruk van KVM:

Beerschot-Wilrijk gaat zaterdag op zoek naar promotie naar de Jupiler Pro League en in principe heeft het een goede uitgangspositie na de 0-0 uit de heenmatch tegen KV Mechelen. Zeker omdat trainers Stijn Vreven vermoedt dat ze bij Malinwa op twee gedachten zullen hinken door de uitslag.


"De vraag voor hen wordt: hoe pakken we de match aan? Ze moeten winnen. Dat betekent aanvallen en scoren, maar tegelijk moeten ze op hun hoede zijn voor een tegendoelpunt", weet hij bij Gazet van Antwerpen. "In de heenmatch vorige week kon je vaststellen dat ze wel degelijk respect tonen voor ons. Voluit gaan en gevaar lopen op een counter, of niet komen, maar weten dat Beerschot Wilrijk voetbaltechnisch best de voet naast die van hen mogen zetten."

"
Ik verwacht een furieuze start, een stormloop, gesteund door hun publiek. Aan ons om het hoofd koel te houden. Wat ik zeker weet en wat ik mijn spelers ook heb gezegd: de supporters van KV Mechelen gaan de wedstrijd niet winnen. Het zijn de spelers op het veld die de bal tegen het net moeten krijgen. We spelen ondertussen voor de zeventiende keer op KV Mechelen. Onder de indruk gaan we dus niet zijn. Een vroege 2-0-achterstand, dat zou doemscenario kunnen zijn. Maar zelfs een 1-0-achterstand na een uur spelen, is voor ons geen reden tot paniek. Zelf eenmaal scoren en we winnen weer."

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi
153

Is Beerschot-Wilrijk zaterdag favoriet?

Meest recent

Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

143
143
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

253
253
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

118
118
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

18
18
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

302
302
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

303
303
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

153
153
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

167
167
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

39
39
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

271
271
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

213
213
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

602
602
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

97
97
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

90
90
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

751
751
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

169
169
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

72
72
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

144
144
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

353
353
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

607
607
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

332
332
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

732
732
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

271
271
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

44
44
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

366
366

Meer sportnieuws