Standard liep komst zes Duivels mis: "Er was gesprek met Praet"

door
Standard liep komst zes Duivels mis:

Standard wist de afgelopen jaren tal van goede spelers aan te trekken, maar de scouting bracht het bestuur op het spoor van nog meer pareltjes. Scout Richard Castro Montes is eerlijk in La Dernière Heure en geeft een lijst van Belgische spelers die de afgelopen jaren net werden misgelopen.


Koen Casteels: "Bij Genk stond hij hoger in de rangorde dan Courtois. Hij was geïnteresseerd en kwam zelfs naar onze academie en er waren onderhandelingen, maar het kwam niet tot een transfer."

Mousa Dembélé: "Ik bekeek hem bij de U19 van Beerschot en hij was indrukwekkend. Ik maakte een rapport en bekeek hem verschillende keren. Hij koos echter voor Willem II in Nederland en dat blijft tot op de dag van vandaag één van mijn grootste teleurstellingen."

Dennis Praet: "Zijn papa kwam in 2010 praten met Dominique D'Onofrio. Maar er was veel spanning tussen Genk en Standard na de overgang van Defour naar Luik. Ik was teleurgesteld, maar de club zei me vaak: 'Richard, we kunnen ze niet allemaal laten komen'."

(Lees verder onder de foto)



Leandro Trossard: "Ik volgde hem al zeer lang en hij testte zelfs bij ons in de jeugd, maar de toenmalige trainer vond hem niet goed genoeg."

Kevin De Bruyne: "Ik zag hem voor het eerst aan het werk bij de jeugd van België. Ik maakte een zeer positief rapport, maar enkele jaren later brak hij volledig door."

Eden Hazard: "Er was een 12-jarige die enorm veel indruk maakte bij Tubeke en ik gaf zijn naam meteen door aan Dominique D'Onofrio. Er waren snel contacten, maar die draaiden op niets uit. Bij de U16 zag ik hem opnieuw aan het werk en ik vertelde de club dat ze alles moesten doen om hem te halen, maar toen was het al te laat."

LEES OOK: Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Blunders van Standard?

Meest recent

Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

5
5
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

16
16
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

65
65
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

87
87
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

112
112
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

38
38
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

32
32
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

155
155
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

72
72
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

334
334
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

278
278
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

76
76
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

564
564
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

66
66
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

555
555
'Anderlecht kijkt ogen uit: flop is grof wild'

Voor Anderlecht belooft het een zeer drukke zomermercato te worden. Er is in vrijwel elke linie ...

413
413
Konijnenpoot uitgewerkt: Taravel is streng voor spelers

Anderlecht had donderdagavond zijn zinnen gezet op de derde plaats. Die lag voor het grijpen, want ...

210
210
'Cercle schiet in actie voor nieuwe parel'

Cercle Brugge heeft in de Relegation Play-Off niet lang nodig gehad om het behoud af te dwingen. Al ...

121
121
Werkpunt Doku: "Dan kan ik de beste ter wereld zijn"

Voor Manchester City kan het nog een zeer fijn eindeseizoen worden, waarin het zelfs nog een treble ...

102
102
Gert Verheyen zorgt voor kippenvel bij Club-fans

Een zinderende post op Instagram van Gert Verheyen heeft heel wat reacties losgemaakt. Met een ...

254
254
Nieuwe wending Duivels: Amerikanen beslissen over Iran

Bij de Rode Duivels is de voorbereiding volop aan de gang voor het WK. Er is echter nog altijd ...

99
99
'Tresoldi blijft gegeerd: grootmacht stuurt scout'

Club Brugge haalde woensdag stevig uit door KV Mechelen met 6-1 te verslaan. Dat deed deugd na het ...

119
119
Club Brugge voor transferbom? 25 miljoen voor ‘nieuwe Yamal’

Club Brugge wordt genoemd in een transferdossier dat alle kanten opgaat. Voor een piepjonge ...

488
488

Meer sportnieuws