Standard liep komst zes Duivels mis: "Er was gesprek met Praet"

604 stemmen
Standard liep komst zes Duivels mis:

Standard wist de afgelopen jaren tal van goede spelers aan te trekken, maar de scouting bracht het bestuur op het spoor van nog meer pareltjes. Scout Richard Castro Montes is eerlijk in La Dernière Heure en geeft een lijst van Belgische spelers die de afgelopen jaren net werden misgelopen.


Koen Casteels: "Bij Genk stond hij hoger in de rangorde dan Courtois. Hij was geïnteresseerd en kwam zelfs naar onze academie en er waren onderhandelingen, maar het kwam niet tot een transfer."

Mousa Dembélé: "Ik bekeek hem bij de U19 van Beerschot en hij was indrukwekkend. Ik maakte een rapport en bekeek hem verschillende keren. Hij koos echter voor Willem II in Nederland en dat blijft tot op de dag van vandaag één van mijn grootste teleurstellingen."

Dennis Praet: "Zijn papa kwam in 2010 praten met Dominique D'Onofrio. Maar er was veel spanning tussen Genk en Standard na de overgang van Defour naar Luik. Ik was teleurgesteld, maar de club zei me vaak: 'Richard, we kunnen ze niet allemaal laten komen'."

(Lees verder onder de foto)



Leandro Trossard: "Ik volgde hem al zeer lang en hij testte zelfs bij ons in de jeugd, maar de toenmalige trainer vond hem niet goed genoeg."

Kevin De Bruyne: "Ik zag hem voor het eerst aan het werk bij de jeugd van België. Ik maakte een zeer positief rapport, maar enkele jaren later brak hij volledig door."

Eden Hazard: "Er was een 12-jarige die enorm veel indruk maakte bij Tubeke en ik gaf zijn naam meteen door aan Dominique D'Onofrio. Er waren snel contacten, maar die draaiden op niets uit. Bij de U16 zag ik hem opnieuw aan het werk en ik vertelde de club dat ze alles moesten doen om hem te halen, maar toen was het al te laat."

LEES OOK: Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Blunders van Standard?

Meest recent

Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

27
27
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

39
39
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

195
195
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

113
113
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

131
131
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

43
43
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

111
111
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

47
47
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

60
60
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

150
150
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

86
86
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

172
172
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

372
372
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

319
319
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

241
241
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

111
111
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

335
335
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

89
89
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

318
318
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

605
605
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

621
621
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

675
675
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

87
87
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

144
144
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

205
205

Meer sportnieuws