Standard liep komst zes Duivels mis: "Er was gesprek met Praet"

604 stemmen
Standard liep komst zes Duivels mis:

Standard wist de afgelopen jaren tal van goede spelers aan te trekken, maar de scouting bracht het bestuur op het spoor van nog meer pareltjes. Scout Richard Castro Montes is eerlijk in La Dernière Heure en geeft een lijst van Belgische spelers die de afgelopen jaren net werden misgelopen.


Koen Casteels: "Bij Genk stond hij hoger in de rangorde dan Courtois. Hij was geïnteresseerd en kwam zelfs naar onze academie en er waren onderhandelingen, maar het kwam niet tot een transfer."

Mousa Dembélé: "Ik bekeek hem bij de U19 van Beerschot en hij was indrukwekkend. Ik maakte een rapport en bekeek hem verschillende keren. Hij koos echter voor Willem II in Nederland en dat blijft tot op de dag van vandaag één van mijn grootste teleurstellingen."

Dennis Praet: "Zijn papa kwam in 2010 praten met Dominique D'Onofrio. Maar er was veel spanning tussen Genk en Standard na de overgang van Defour naar Luik. Ik was teleurgesteld, maar de club zei me vaak: 'Richard, we kunnen ze niet allemaal laten komen'."

(Lees verder onder de foto)



Leandro Trossard: "Ik volgde hem al zeer lang en hij testte zelfs bij ons in de jeugd, maar de toenmalige trainer vond hem niet goed genoeg."

Kevin De Bruyne: "Ik zag hem voor het eerst aan het werk bij de jeugd van België. Ik maakte een zeer positief rapport, maar enkele jaren later brak hij volledig door."

Eden Hazard: "Er was een 12-jarige die enorm veel indruk maakte bij Tubeke en ik gaf zijn naam meteen door aan Dominique D'Onofrio. Er waren snel contacten, maar die draaiden op niets uit. Bij de U16 zag ik hem opnieuw aan het werk en ik vertelde de club dat ze alles moesten doen om hem te halen, maar toen was het al te laat."

LEES OOK: Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

🚀

Blunders van Standard?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

36
36
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

32
32
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

173
173
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

134
134
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

347
347
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

142
142
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

445
445
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

55
55
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

108
108
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

44
44
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

330
330
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

686
686
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

511
511
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

149
149
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1108
1108
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

661
661
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

249
249
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

512
512
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

252
252
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1268
1268
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

640
640

Meer sportnieuws