Standard liep komst zes Duivels mis: "Er was gesprek met Praet"

door
Standard liep komst zes Duivels mis:

Standard wist de afgelopen jaren tal van goede spelers aan te trekken, maar de scouting bracht het bestuur op het spoor van nog meer pareltjes. Scout Richard Castro Montes is eerlijk in La Dernière Heure en geeft een lijst van Belgische spelers die de afgelopen jaren net werden misgelopen.


Koen Casteels: "Bij Genk stond hij hoger in de rangorde dan Courtois. Hij was geïnteresseerd en kwam zelfs naar onze academie en er waren onderhandelingen, maar het kwam niet tot een transfer."

Mousa Dembélé: "Ik bekeek hem bij de U19 van Beerschot en hij was indrukwekkend. Ik maakte een rapport en bekeek hem verschillende keren. Hij koos echter voor Willem II in Nederland en dat blijft tot op de dag van vandaag één van mijn grootste teleurstellingen."

Dennis Praet: "Zijn papa kwam in 2010 praten met Dominique D'Onofrio. Maar er was veel spanning tussen Genk en Standard na de overgang van Defour naar Luik. Ik was teleurgesteld, maar de club zei me vaak: 'Richard, we kunnen ze niet allemaal laten komen'."

(Lees verder onder de foto)



Leandro Trossard: "Ik volgde hem al zeer lang en hij testte zelfs bij ons in de jeugd, maar de toenmalige trainer vond hem niet goed genoeg."

Kevin De Bruyne: "Ik zag hem voor het eerst aan het werk bij de jeugd van België. Ik maakte een zeer positief rapport, maar enkele jaren later brak hij volledig door."

Eden Hazard: "Er was een 12-jarige die enorm veel indruk maakte bij Tubeke en ik gaf zijn naam meteen door aan Dominique D'Onofrio. Er waren snel contacten, maar die draaiden op niets uit. Bij de U16 zag ik hem opnieuw aan het werk en ik vertelde de club dat ze alles moesten doen om hem te halen, maar toen was het al te laat."

LEES OOK: Arteta bevestigt blessuredomper voor Trossard

Blunders van Standard?

Meest recent

'Anderlecht krijgt ideale kans op ingaande topdeal'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in januari de transfermarkt op. De Brusselaars zullen achteraan ...

34
34
Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Er kwamen twee Belgen in actie in de buitenlandse competities op maandagavond. Bij AC Milan was ...

4
4
Defour geeft Genk transfertip: ex-Rode Duivel naar Limburg?

Bij KRC Genk kennen ze in België geen goed seizoen. De Limburgers staan achtste in de Jupiler ...

81
81
Ommekeer Rode Duivel: verrassing naar het WK?

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Bij de Franse topclub speelt ...

27
27
'Salah vertrekt met slaande deuren: eerste bod onderweg'

Mohamed Salah heeft een heuse bom gedropt bij Liverpool FC. In een opzienbarend interview haalde de ...

48
48
Leko-schok: 'Club Brugge betaalt AA Gent deze riante som'

Ivan Leko is vanaf heden de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat vertrok maandag met ...

551
551
Gent koud gepakt: 'opportunist' Leko krijgt draai om de oren

KAA Gent moet vlak voor de jaarwissel in allerijl op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Ivan Leko ...

338
338
Lardot geeft toe: 'Flagrante VAR-blunder in Union-Gent'

Union SG heeft afgelopen weekend gedeeltelijk geprofiteerd van de nederlagen bij concurrenten Club ...

170
170
Trainersbom Club Brugge: 'exacte rol Bart Verhaeghe onthuld'

Club Brugge heeft het Belgische voetbal maandag in rep en roer gezet. Daags voor het Champions ...

1137
1137
Toekomst titularis in gevaar: 'nachtmerrie' bij Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

489
489
Italië in alle staten: hysterische De Ketelaere gaat te ver

Je kent dat moment waarop je ontploft en achteraf denkt: wat heb ik gedaan? Daar zit Charles De ...

260
260
Bijltjesdag bij Club Brugge: reden ontslag Hayen gelekt

De nederlaag tegen STVV, en bijhorende drie op 12 in de competitie, bleek de druppel voor Club ...

901
901
AA Gent-fans spuwen Leko uit én kiezen verrassende opvolger

Ivan Leko mag dan wel kind aan huis zijn bij Club Brugge, dat hun coach nu prompt naar de ...

1871
1871
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

755
755
Hayen out, Leko in bij Club: sappige details lekken uit

Als een donderslag bij heldere hemel nam Club Brugge zopas afscheid van Nicky Hayen. Misschien ...

1172
1172
Club Brugge dumpt Hayen: Vandenbempt doet boekje open

Club Brugge dropte zopas een bom van jewelste door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. Terwijl ...

1095
1095
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

1798
1798
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

2484
2484
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

2232
2232
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

1251
1251
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

29
29
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

919
919
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

281
281
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

221
221
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

98
98

Meer sportnieuws