'Genk en Gent mengen zich in pittige transferclash'

691 stemmen
'Genk en Gent mengen zich in pittige transferclash'

De ploegen uit de Jupiler Pro League maken zich stilaan op voor de Play-Offs, maar achter de schermen is men ook al bezig met de voorbereidingen op komend seizoen. Zo zijn heel wat clubs nu al in de weer met het in kaart brengen van hun transferplannen voor deze zomer. Want na een rustige wintermercato mogen we dan het nodige vuurwerk verwachten. 


Eén van de competitiesmaakmakers die in aanmerking komen voor een mooie transfer, is Theo Bongonda. De lichtvoetige aanvaller is bezig aan een uitstekend seizoen bij Zulte Waregem en kan er fraaie cijfers voorleggen. Volgens Het Laatste Nieuws werden begin deze week echter afspraken gemaakt tussen speler en bestuur. Bongonda voelt zich opnieuw klaar voor een stap hogerop en Essevee is nu bereid om mee te werken aan een zomertransfer, tegen de juiste prijs weliswaar. 

Aan interesse alvast geen gebrek, volgens HLN staat de aanvaller bij onder meer RSC Anderlecht en Club Brugge op de verlanglijst. Maar om de komst van Bongonda af te ronden zullen zij wel flink in de buidel moeten tasten. Zulte Waregem hoopt zelfs op meer dan vijf miljoen euro. "Het zou van Bongonda in dat geval wellicht de duurste transfer tussen Belgische ploegen maken", klinkt het. 

Maar ook vanuit het buitenland heerst belangstelling. Onder meer Feyenoord, Mainz, Frankfürt en een Franse club worden genoemd. Mooie bestemmingen, maar in principe wel clubs die Anderlecht en Club moeten kunnen beconcurreren. De strijd om Bongonda kan dus losbarsten, maar eerst de marktwaarde nog wat opkrikken in Play-Off II.

UPDATE 8u
Naast RSC Anderlecht en Club Brugge vallen ook de namen van AA Gent en RC Genk in de strijd om Bongonda. Volgens Het Nieuwsblad informeerden deze vier Belgische clubs naar de diensten bij de entourage van de talentvolle winger. Zulte Waregem zou wel enkel op de hoogte zijn van de interesse door één Duitse club, waarvan de trainer Bongonda al zou komen scouten zijn. Duitse clubs die genoemd worden als gegadigden voor Bongonda zijn Frankfürt en Mainz.

LEES OOK: Zulte Waregem broedt op groots JPL-plan dit seizoen

Welke Belgische club moet Bongonda kiezen?

Meest recent

Gent zet grote stap: sterke eerste helft levert Zweedse zege op

AA Gent heeft donderdagavond een behoorlijke stap gezet richting de laatste voorronde van de ...

31
31
Anderlecht bevoordeeld door VAR? De Bilde velt oordeel

In de derde voorronde van de Europa League wil RSC Anderlecht donderdagavond een gunstige ...

82
82
Na fatale blunder: United neemt straf besluit over Lammens

Senne Lammens zag zijn sterke seizoen door één fatale fout plots naar de achtergrond ...

448
448
PSG pakt eerste keer uit: 50 miljoen voor Franse WK-ganger

Hoewel het aan heel wat spelers gelinkt wordt, hield Paris Saint-Germain het erg rustig tijdens de ...

15
15
Infantino blijft aangeschoten wild: UEFA behoudt WK-boycot

Tijdens een speciale FIFA-top heeft Gianni Infantino woensdagavond het vertrouwen behouden als ...

42
42
Transferschok! 'Anderlecht in actie voor comeback Lukaku'

Er staat momenteel een groot vraagteken achter de toekomst van Romelu Lukaku. Desondanks leek zijn ...

750
750
Bruno sleutelt aan basisploeg tegen PAOK, Saliba op de bank

RSC Anderlecht werkt donderdagavond zijn heenmatch af in de derde voorronde van de Europa League. Op ...

117
117
Historische recordtransfer Real; PSV strikt grote naam

Real Madrid heeft serieus toegeslagen op de transfermarkt. Voor de overgang van Yan Diomandé ...

66
66
Union slikt mokerslag: extra transfer in de maak?

In de voorrondes van de Champions League boekte Union SG dinsdagavond een verdienstelijk ...

267
267
Club Brugge onthult selectie: trio definitief buitenspel

Een week na de nederlaag in de Supercup hoopt Club Brugge vlot uit de startblokken te schieten tegen ...

407
407
'Genk bezwijkt: akkoord met Club Brugge in de maak?'

In de zoektocht naar een of meerdere flankaanvallers wedt Club Brugge op meerdere paarden, maar de ...

1197
1197
Ronaldo doet monden openvallen met absurd miljoenenpark

Cristiano Ronaldo staat enkele dagen voor een bijzonder weekend. De Portugese superster stapt ...

102
102
'Totale uitverkoop bij Antwerp: duo in etalage gezet'

Marc Overmars blijkt enthousiast om aan een nieuw tijdperk te beginnen, maar de bomen groeien nog ...

365
365
'Club Brugge verrast: zesde zomeraanwinst onderweg'

Club Brugge krijgt vrijdag alweer KV Kortrijk over de vloer, maar achter de schermen speurt de ...

938
938
Marc Coucke laat iedereen perplex achter bij absurd bod

Marc Coucke heeft het momenteel bijzonder druk. Terwijl de eigenaar van Anderlecht met paars-wit in ...

155
155
Bruno laat koppen rollen: 4 slachtoffers bij RSCA?

RSC Anderlecht vertoeft momenteel in Griekenland, waar het een volgende stap moet zien te zetten ...

455
455
'Leko klopt op tafel: transfergeweld bij Club Brugge'

Zoals vooraf voorspeld heeft Club Brugge al een drukke zomer achter de rug, met zowel langs ...

761
761
'Anderlecht schakelt hoger en meldt zich officieel'

Anderlecht staat donderdagavond voor zijn volgende opdracht in de Europa League, waarin het PAOK ...

774
774
Nieuwe Gouden Schoen voor Genk? HVH oordeelt

Bij KRC Genk is het al een zeer bewogen zomer geweest. De Limburgers moesten door het plotse vertrek ...

249
249
'STVV plant dubbelslag: terugkeer smaakmaker en Saudi'

STVV staat voor een zeer druk seizoen, want het moet na de derde plaats van vorig seizoen al ...

147
147
Na Anthony vindt ook Bryan Limbombe een nieuwe club

Enkele jaren geleden werden de broers-Limbombe nog aangeschreven als grote talenten, maar de ...

29
29
Hoge verwachtingen van Antwerp-coach: "Hij overtuigde ons"

Bij Antwerp moesten ze zeer lang wachten op hun nieuwe trainer, want eerst moest de overname van de ...

205
205
'Transfersaga Vinicius Jr kent eindelijk ontknoping'

Real Madrid sloot vorig seizoen opnieuw af zonder trofee en dat zorgde voor een heuse revolutie in ...

125
125
'Standard hakt keiharde knopen door over jonge talenten'

In het recente verleden rivaliseerde de jeugdopleiding van Standard nog met die van Anderlecht en ...

180
180
KV Mechelen stuurt opnieuw twee talenten naar Helmond

KV Mechelen beleeft tot dusver een vrij rustige transferzomer. Het zag met Halhal en Servais wel ...

56
56

Meer sportnieuws