Twee JPL-smaakmakers op shortlist Anderlecht, concurrentie is moordend

680
Twee JPL-smaakmakers op shortlist Anderlecht, concurrentie is moordend

RSC Anderlecht gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet en de Brusselaars hebben hun scouts al stevig op pad gestuurd. Zo hebben ze bij Anderlecht twee smaakmakers uit de Jupiler Pro League op het oog. Paars-Wit heeft wel zeer veel concurrentie, dat vernam onze redactie uit zeer goede bron.


Anderlecht werd afgelopen zomer in verband gebracht met Jean Butez. De 23-jarige Franse doelman van Moeskroen wordt nog steeds gevolgd en hij maakt met de week meer en meer indruk. Zijn uitvoetballende kwaliteiten en zijn goede reflexen doen denken aan Thomas Didillon. Die is dit seizoen misschien wel de beste doelman in de Jupiler Pro League en er is al interesse in de Franse keeper van RSCA. Butez past binnen het beleid van RSCA: jong en talentvol. Butez ligt nog tot medio 2021 onder contract en geniet ook zeer veel interesse vanuit het buitenland.

(Lees verder onder de foto)


In januari lonkte AA Gent ook al naar Butez (rechts).
Feyenoord en VfB Stuttgart
Butez is niet de enige speler van Moeskroen die in de picture loopt. Na een aarzelend begin is Manuel Benson onder Bernd Storck helemaal opengebloeid. In zijn laatste 9 wedstrijden was hij goed voor 6 assists en 1 doelpunt en daarmee lokte hij de interesse van Anderlecht. Chelsea, AC Milan, Inter en AS Monaco scouten Benson ook, maar Feyenoord en VfB Stuttgart hebben ook de nodige interesse. De Rotterdammers speuren in België rond naar een flankaanvaller en hebben ook Theo Bongonda - ook op de radar van RSCA - op hun verlanglijstje staan.


Benson geniet zeer veel buitenlandse interesse.
Anderlecht kan op de flanken wel creativiteit gebruiken. Yannick Bolasie vertrekt in de zomer en Zakaria Bakkali kan niet overtuigen. Daarnaast blijven enkel de piepjonge Jérémy Doku en Francis Amuzu over, Yari Verschaeren kan op de flank spelen maar rendeert centraal nog beter. Daar moet dus versterking bij, maar het valt af te wachten of KRC Genk – de eigenaar van Benson – bereid is om mee te werken aan een haalbare transfer voor Anderlecht… Dimitri De Condé wil hem alvast een kans geven bij Genk, al klikte het eerder niet tussen Philippe Clement en Benson.

Vooralsnog is de interesse van Anderlecht in Benson en Butez nog niet concreet, maar be

LEES OOK: Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Welke speler vindt u het best bij Anderlecht passen?

Meest recent

De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

7
7
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

13
13
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

26
26
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

66
66
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

104
104
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

98
98
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

117
117
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

91
91
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

173
173
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

219
219
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

81
81
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

110
110
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

85
85
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

127
127
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

83
83
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

225
225
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

127
127
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1028
1028
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

172
172
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

114
114
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43

Meer sportnieuws