Awoniyi reageert op bijzonder straf transfergerucht

door
Awoniyi reageert op bijzonder straf transfergerucht

Moeskroen is met een knappe 19 op 21 tot dusver dé ploeg van 2019. De voorbije weken hebben een aantal spelers van de Henegouwers zich dan ook in de kijker kunnen spelen en een aantal van hen mogen in de zomer hopen op een zeer fraaie transfer.


Zo was Taiwo Awoniyi de voorbije weken amper af te stoppen. De Nigeriaan viel voor Nieuwjaar nog volledig door de mand bij AA Gent, maar was sinds zijn terugkeer op Le Canonnier goed voor zes goals en een assist in zeven wedstrijden. Volgens Het Laatste Nieuws heeft hij daarmee de aandacht getrokken hebben van Schalke 04.

De Duitsers zouden zelfs al bij Liverpool, nog steeds de eigenaar van Awoniyi, geïnformeerd hebben naar de voorwaarden voor een transfer. De Reds zouden een vraagprijs van 11 miljoen euro op zijn hoofd geplakt hebben. De kans lijkt dus klein dat de Awoniyi volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League zullen terugzien.

UPDATE 06/03
De spits kon ondanks zijn falen in Gent, na het seizoen dus een erg fraaie transfer maken. De top van Schalke 04 belde naar verluidt zelfs al met Jürgen Klopp om inlichten te vragen. Zelf wil de Nigeriaan er voorlopig nog niet te veel aan denken. "Het is nog te vroeg om te praten over mijn toekomst. Ik heb het ook niet allemaal in eigen handen, Liverpool zal meebeslissen. Op dit moment ben ik een speler van Moeskroen, daar wil ik me op focussen. Het is mijn ambitie om de komende maanden de lijn van na Nieuwjaar door te trekken", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: 'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Gent heeft Awoniyi te vroeg laten gaan ...

Meest recent

'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

42
42
Eddy Snelders getuigt in rechtbank: woorden zinderen na

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

5
5
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

73
73
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

268
268
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

514
514
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

282
282
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

42
42
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

186
186
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

59
59
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

36
36
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

177
177
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

182
182
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

116
116
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

500
500
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

251
251
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

383
383
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

109
109
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

508
508
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

352
352
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

88
88
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

185
185
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

92
92
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

247
247
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

478
478

Meer sportnieuws