Awoniyi reageert op bijzonder straf transfergerucht

door
Awoniyi reageert op bijzonder straf transfergerucht

Moeskroen is met een knappe 19 op 21 tot dusver dé ploeg van 2019. De voorbije weken hebben een aantal spelers van de Henegouwers zich dan ook in de kijker kunnen spelen en een aantal van hen mogen in de zomer hopen op een zeer fraaie transfer.


Zo was Taiwo Awoniyi de voorbije weken amper af te stoppen. De Nigeriaan viel voor Nieuwjaar nog volledig door de mand bij AA Gent, maar was sinds zijn terugkeer op Le Canonnier goed voor zes goals en een assist in zeven wedstrijden. Volgens Het Laatste Nieuws heeft hij daarmee de aandacht getrokken hebben van Schalke 04.

De Duitsers zouden zelfs al bij Liverpool, nog steeds de eigenaar van Awoniyi, geïnformeerd hebben naar de voorwaarden voor een transfer. De Reds zouden een vraagprijs van 11 miljoen euro op zijn hoofd geplakt hebben. De kans lijkt dus klein dat de Awoniyi volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League zullen terugzien.

UPDATE 06/03
De spits kon ondanks zijn falen in Gent, na het seizoen dus een erg fraaie transfer maken. De top van Schalke 04 belde naar verluidt zelfs al met Jürgen Klopp om inlichten te vragen. Zelf wil de Nigeriaan er voorlopig nog niet te veel aan denken. "Het is nog te vroeg om te praten over mijn toekomst. Ik heb het ook niet allemaal in eigen handen, Liverpool zal meebeslissen. Op dit moment ben ik een speler van Moeskroen, daar wil ik me op focussen. Het is mijn ambitie om de komende maanden de lijn van na Nieuwjaar door te trekken", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

Gent heeft Awoniyi te vroeg laten gaan ...

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

21
21
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

19
19
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

21
21
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

24
24
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

399
399
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

216
216
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

102
102
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

349
349
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

121
121
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

201
201
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

171
171
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

128
128
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

90
90
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

102
102
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

68
68
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

292
292
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

86
86
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

149
149
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

148
148
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

507
507
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

373
373
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

522
522
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

460
460
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

389
389

Meer sportnieuws