Awoniyi reageert op bijzonder straf transfergerucht

129 stemmen
Awoniyi reageert op bijzonder straf transfergerucht

Moeskroen is met een knappe 19 op 21 tot dusver dé ploeg van 2019. De voorbije weken hebben een aantal spelers van de Henegouwers zich dan ook in de kijker kunnen spelen en een aantal van hen mogen in de zomer hopen op een zeer fraaie transfer.


Zo was Taiwo Awoniyi de voorbije weken amper af te stoppen. De Nigeriaan viel voor Nieuwjaar nog volledig door de mand bij AA Gent, maar was sinds zijn terugkeer op Le Canonnier goed voor zes goals en een assist in zeven wedstrijden. Volgens Het Laatste Nieuws heeft hij daarmee de aandacht getrokken hebben van Schalke 04.

De Duitsers zouden zelfs al bij Liverpool, nog steeds de eigenaar van Awoniyi, geïnformeerd hebben naar de voorwaarden voor een transfer. De Reds zouden een vraagprijs van 11 miljoen euro op zijn hoofd geplakt hebben. De kans lijkt dus klein dat de Awoniyi volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League zullen terugzien.

UPDATE 06/03
De spits kon ondanks zijn falen in Gent, na het seizoen dus een erg fraaie transfer maken. De top van Schalke 04 belde naar verluidt zelfs al met Jürgen Klopp om inlichten te vragen. Zelf wil de Nigeriaan er voorlopig nog niet te veel aan denken. "Het is nog te vroeg om te praten over mijn toekomst. Ik heb het ook niet allemaal in eigen handen, Liverpool zal meebeslissen. Op dit moment ben ik een speler van Moeskroen, daar wil ik me op focussen. Het is mijn ambitie om de komende maanden de lijn van na Nieuwjaar door te trekken", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Gent heeft Awoniyi te vroeg laten gaan ...

Meest recent

Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

7
7
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

34
34
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

16
16
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

143
143
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

66
66
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

476
476
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

37
37
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

207
207
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

193
193
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

438
438
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

408
408
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

434
434
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

72
72
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

100
100
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

165
165
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

90
90
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

209
209
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

159
159
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

135
135
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

264
264
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

531
531
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

328
328
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33

Meer sportnieuws