Dortmund pijnlijk onderuit, ook Inter Milaan incasseert nederlaag

door
Dortmund pijnlijk onderuit, ook Inter Milaan incasseert nederlaag

Borussia Dortmund heeft vrijdagavond averij opgelopen in de Duitse Bundesliga. De koploper opende de nieuwe speelronde met een nederlaag bij FC Augsburg: 2-1. In de Serie A deed Inter Milaan een slechte zaak door met 2-1 te verliezen bij Cagliari.


Dong-Won Ji kroonde zich tot de grote held van de avond. De Zuid-Koreaan opende de score door een rebound te verzilveren en maakte in de tweede helft ook de 2-0. Ji onderschepte een dramatische pass van Achraf Hakimi en maakte het fantastisch af middels een stiftbal. Dortmund maakte het nog wel spannend door toedoen van Paco Alcácer, die de 2-1 produceerde op aangeven van Mario Götze.

Het leidde tot een spannend slotoffensief, maar Augsburg trok de zege over de streep. Zo maakte doelman Gregor Kobel een schot van Götze onschadelijk. Het puntenverlies heeft mogelijk grote gevolgen voor de titelrace in Duitsland. Bayern München kan zaterdagavond in punten gelijk komen door te winnen bij Borussia Mönchengladbach.

Scoreverloop: 1-0 (24') Dong-Won Ji, 2-0 (68') Dong-Won Ji, 2-1 (81') Paco Alcácer

Cagliari-Inter 2-1
Inter Milaan heeft een slechte zaak gedaan in de Serie A. Het verloor met 2-1 van Cagliari. Ceppitelli bracht zijn ploeg op het half uur op een 1-0-voorsprong, maar Martinez wist nog voor de rust gelijk te maken. Toch zorgde Pavoletti enkel minuten later nog voor de 2-1 en dat was ook de eindstand. Nainggolan speelde 90 minuten.

LEES OOK: Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Zal Dortmund nog kampioen spelen?

Meest recent

'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

2
2
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

26
26
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

26
26
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

18
18
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

31
31
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

111
111
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

124
124
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

192
192
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

37
37
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

94
94
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

161
161
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

39
39
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

55
55
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

38
38
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

146
146
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

268
268
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

77
77
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

43
43
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

174
174
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

254
254
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

199
199
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

353
353
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

609
609

Meer sportnieuws