Dortmund pijnlijk onderuit, ook Inter Milaan incasseert nederlaag

door
Dortmund pijnlijk onderuit, ook Inter Milaan incasseert nederlaag

Borussia Dortmund heeft vrijdagavond averij opgelopen in de Duitse Bundesliga. De koploper opende de nieuwe speelronde met een nederlaag bij FC Augsburg: 2-1. In de Serie A deed Inter Milaan een slechte zaak door met 2-1 te verliezen bij Cagliari.


Dong-Won Ji kroonde zich tot de grote held van de avond. De Zuid-Koreaan opende de score door een rebound te verzilveren en maakte in de tweede helft ook de 2-0. Ji onderschepte een dramatische pass van Achraf Hakimi en maakte het fantastisch af middels een stiftbal. Dortmund maakte het nog wel spannend door toedoen van Paco Alcácer, die de 2-1 produceerde op aangeven van Mario Götze.

Het leidde tot een spannend slotoffensief, maar Augsburg trok de zege over de streep. Zo maakte doelman Gregor Kobel een schot van Götze onschadelijk. Het puntenverlies heeft mogelijk grote gevolgen voor de titelrace in Duitsland. Bayern München kan zaterdagavond in punten gelijk komen door te winnen bij Borussia Mönchengladbach.

Scoreverloop: 1-0 (24') Dong-Won Ji, 2-0 (68') Dong-Won Ji, 2-1 (81') Paco Alcácer

Cagliari-Inter 2-1
Inter Milaan heeft een slechte zaak gedaan in de Serie A. Het verloor met 2-1 van Cagliari. Ceppitelli bracht zijn ploeg op het half uur op een 1-0-voorsprong, maar Martinez wist nog voor de rust gelijk te maken. Toch zorgde Pavoletti enkel minuten later nog voor de 2-1 en dat was ook de eindstand. Nainggolan speelde 90 minuten.

LEES OOK: Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Zal Dortmund nog kampioen spelen?

Meest recent

Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

22
22
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

102
102
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

77
77
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

34
34
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

416
416
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

440
440
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

101
101
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

174
174
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

40
40
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

194
194
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

300
300
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

288
288
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

197
197
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

28
28
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

379
379
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

405
405
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

80
80
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

227
227
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

51
51
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

99
99
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

379
379
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

848
848
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

365
365
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

1075
1075

Meer sportnieuws