Dortmund pijnlijk onderuit, ook Inter Milaan incasseert nederlaag

108 stemmen
Dortmund pijnlijk onderuit, ook Inter Milaan incasseert nederlaag

Borussia Dortmund heeft vrijdagavond averij opgelopen in de Duitse Bundesliga. De koploper opende de nieuwe speelronde met een nederlaag bij FC Augsburg: 2-1. In de Serie A deed Inter Milaan een slechte zaak door met 2-1 te verliezen bij Cagliari.


Dong-Won Ji kroonde zich tot de grote held van de avond. De Zuid-Koreaan opende de score door een rebound te verzilveren en maakte in de tweede helft ook de 2-0. Ji onderschepte een dramatische pass van Achraf Hakimi en maakte het fantastisch af middels een stiftbal. Dortmund maakte het nog wel spannend door toedoen van Paco Alcácer, die de 2-1 produceerde op aangeven van Mario Götze.

Het leidde tot een spannend slotoffensief, maar Augsburg trok de zege over de streep. Zo maakte doelman Gregor Kobel een schot van Götze onschadelijk. Het puntenverlies heeft mogelijk grote gevolgen voor de titelrace in Duitsland. Bayern München kan zaterdagavond in punten gelijk komen door te winnen bij Borussia Mönchengladbach.

Scoreverloop: 1-0 (24') Dong-Won Ji, 2-0 (68') Dong-Won Ji, 2-1 (81') Paco Alcácer

Cagliari-Inter 2-1
Inter Milaan heeft een slechte zaak gedaan in de Serie A. Het verloor met 2-1 van Cagliari. Ceppitelli bracht zijn ploeg op het half uur op een 1-0-voorsprong, maar Martinez wist nog voor de rust gelijk te maken. Toch zorgde Pavoletti enkel minuten later nog voor de 2-1 en dat was ook de eindstand. Nainggolan speelde 90 minuten.

LEES OOK: 'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Zal Dortmund nog kampioen spelen?

Meest recent

'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

7
7
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

71
71
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

88
88
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

103
103
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

248
248
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

64
64
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

166
166
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

65
65
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

341
341
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

152
152
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

148
148
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

69
69
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

238
238
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

283
283
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

91
91
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

328
328
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

955
955
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

501
501
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

400
400
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

594
594
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

181
181
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

185
185
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

235
235
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

512
512
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

574
574

Meer sportnieuws