Dortmund pijnlijk onderuit, ook Inter Milaan incasseert nederlaag

108 stemmen
Dortmund pijnlijk onderuit, ook Inter Milaan incasseert nederlaag

Borussia Dortmund heeft vrijdagavond averij opgelopen in de Duitse Bundesliga. De koploper opende de nieuwe speelronde met een nederlaag bij FC Augsburg: 2-1. In de Serie A deed Inter Milaan een slechte zaak door met 2-1 te verliezen bij Cagliari.


Dong-Won Ji kroonde zich tot de grote held van de avond. De Zuid-Koreaan opende de score door een rebound te verzilveren en maakte in de tweede helft ook de 2-0. Ji onderschepte een dramatische pass van Achraf Hakimi en maakte het fantastisch af middels een stiftbal. Dortmund maakte het nog wel spannend door toedoen van Paco Alcácer, die de 2-1 produceerde op aangeven van Mario Götze.

Het leidde tot een spannend slotoffensief, maar Augsburg trok de zege over de streep. Zo maakte doelman Gregor Kobel een schot van Götze onschadelijk. Het puntenverlies heeft mogelijk grote gevolgen voor de titelrace in Duitsland. Bayern München kan zaterdagavond in punten gelijk komen door te winnen bij Borussia Mönchengladbach.

Scoreverloop: 1-0 (24') Dong-Won Ji, 2-0 (68') Dong-Won Ji, 2-1 (81') Paco Alcácer

Cagliari-Inter 2-1
Inter Milaan heeft een slechte zaak gedaan in de Serie A. Het verloor met 2-1 van Cagliari. Ceppitelli bracht zijn ploeg op het half uur op een 1-0-voorsprong, maar Martinez wist nog voor de rust gelijk te maken. Toch zorgde Pavoletti enkel minuten later nog voor de 2-1 en dat was ook de eindstand. Nainggolan speelde 90 minuten.

LEES OOK: CL-finale: Vandenbempt haalt genadeloos uit naar Trossard

Zal Dortmund nog kampioen spelen?

Meest recent

Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

19
19
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

24
24
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

9
9
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

98
98
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

183
183
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

135
135
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

39
39
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

496
496
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

374
374
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

363
363
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

293
293
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

543
543
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

299
299
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

431
431
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

121
121
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1897
1897
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

166
166
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

250
250
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

224
224
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

75
75
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

340
340
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

321
321
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

165
165
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

158
158
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

223
223

Meer sportnieuws