TRANSFERUURTJE: 'Details Pozuelo-deal bekend, dure investering bij RSCA?'

254 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Details Pozuelo-deal bekend, dure investering bij RSCA?'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden. Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
Beide clubs moeten de laatste details nog afronden, maar KRC Genk en Toronto FC zijn er zo goed als uit wat betreft de transfer van Alejandro Pozuelo. De Spanjaard zou naar Canada verhuizen vlak na afloop van de reguliere competitie. Hij zal er een contract van vier jaar ondertekenen, met een salaris van vier miljoen euro per seizoen. Genk houdt zelf zo'n 10 miljoen euro over aan het vertrek van de aanvoerder.

Yannick Bolasie moet voetballend gezien nog stappen zetten, maar zijn statistieken bij Anderlecht zijn tot dusver uitstekend. Volgens Het Nieuwsblad wordt er nu al gespeculeerd over een eventueel langere samenwerking. Voor RSCA zou dat wel een peperdure operatie worden, want Bolasie verdient natuurlijk een topsalaris bij Everton. Bovendien werd er in de huurovereenkomst géén aankoopoptie opgenomen.

Marco Bürki is bezig aan een sterk seizoen bij Zulte Waregem en zijn prestaties zijn niet onopgemerkt voorbij gegaan. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de linksback interesse heeft gelokt vanuit de Serie A en Primera Division. Meer bepaald Torino en Deportivo Alaves zijn gecharmeerd en zullen zijn prestaties van in de komende weken van dichtbij volgen.

BUITENLAND
Juventus zou na Cristiano Ronaldo opnieuw twee topspelers willen wegplukken bij Real Madrid. Volgens Tuttosport maakt de Italiaanse kampioen immers ondertussen voluit werk van de komst van Isco en Marcelo. De twee waren de voorbije jaren een cruciaal deel van het Real dat drie keer op rij de Champions League won, maar zijn dit seizoen op de achtergrond verzeild.

Ivan Rakitic zal FC Barcelona volgens El Mundo Deportivo op korte termijn verlaten. De middenvelder zou namelijk al een tijdje in onderhandeling zijn over een transfer naar Internazionale. En de Catalaanse krant schrijft op dinsdagmorgen dat de speler van FC Barcelona en zijn management nu een akkoord naderen met de Nerazzurri.

LEES OOK: 'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

Goed idee om Pozuelo nog tot eind de reguliere competitie te houden?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

52
52
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

212
212
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

60
60
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

58
58
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

510
510
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

144
144
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

61
61
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

111
111
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

327
327
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

518
518
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

307
307
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

623
623
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

237
237
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

317
317
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

117
117
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

83
83
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

473
473
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

235
235
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

291
291
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

142
142
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

184
184
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

520
520
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

306
306

Meer sportnieuws