TRANSFERUURTJE: 'Details Pozuelo-deal bekend, dure investering bij RSCA?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Details Pozuelo-deal bekend, dure investering bij RSCA?'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden. Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
Beide clubs moeten de laatste details nog afronden, maar KRC Genk en Toronto FC zijn er zo goed als uit wat betreft de transfer van Alejandro Pozuelo. De Spanjaard zou naar Canada verhuizen vlak na afloop van de reguliere competitie. Hij zal er een contract van vier jaar ondertekenen, met een salaris van vier miljoen euro per seizoen. Genk houdt zelf zo'n 10 miljoen euro over aan het vertrek van de aanvoerder.

Yannick Bolasie moet voetballend gezien nog stappen zetten, maar zijn statistieken bij Anderlecht zijn tot dusver uitstekend. Volgens Het Nieuwsblad wordt er nu al gespeculeerd over een eventueel langere samenwerking. Voor RSCA zou dat wel een peperdure operatie worden, want Bolasie verdient natuurlijk een topsalaris bij Everton. Bovendien werd er in de huurovereenkomst géén aankoopoptie opgenomen.

Marco Bürki is bezig aan een sterk seizoen bij Zulte Waregem en zijn prestaties zijn niet onopgemerkt voorbij gegaan. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de linksback interesse heeft gelokt vanuit de Serie A en Primera Division. Meer bepaald Torino en Deportivo Alaves zijn gecharmeerd en zullen zijn prestaties van in de komende weken van dichtbij volgen.

BUITENLAND
Juventus zou na Cristiano Ronaldo opnieuw twee topspelers willen wegplukken bij Real Madrid. Volgens Tuttosport maakt de Italiaanse kampioen immers ondertussen voluit werk van de komst van Isco en Marcelo. De twee waren de voorbije jaren een cruciaal deel van het Real dat drie keer op rij de Champions League won, maar zijn dit seizoen op de achtergrond verzeild.

Ivan Rakitic zal FC Barcelona volgens El Mundo Deportivo op korte termijn verlaten. De middenvelder zou namelijk al een tijdje in onderhandeling zijn over een transfer naar Internazionale. En de Catalaanse krant schrijft op dinsdagmorgen dat de speler van FC Barcelona en zijn management nu een akkoord naderen met de Nerazzurri.

LEES OOK: Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Goed idee om Pozuelo nog tot eind de reguliere competitie te houden?

Meest recent

'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

33
33
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

154
154
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

440
440
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

260
260
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

41
41
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

166
166
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

56
56
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

34
34
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

167
167
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

179
179
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

112
112
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

477
477
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

249
249
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

372
372
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

108
108
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

501
501
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

343
343
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

88
88
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

177
177
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

91
91
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

244
244
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

471
471
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

418
418
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

186
186

Meer sportnieuws