TRANSFERUURTJE: 'Details Pozuelo-deal bekend, dure investering bij RSCA?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Details Pozuelo-deal bekend, dure investering bij RSCA?'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden. Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
Beide clubs moeten de laatste details nog afronden, maar KRC Genk en Toronto FC zijn er zo goed als uit wat betreft de transfer van Alejandro Pozuelo. De Spanjaard zou naar Canada verhuizen vlak na afloop van de reguliere competitie. Hij zal er een contract van vier jaar ondertekenen, met een salaris van vier miljoen euro per seizoen. Genk houdt zelf zo'n 10 miljoen euro over aan het vertrek van de aanvoerder.

Yannick Bolasie moet voetballend gezien nog stappen zetten, maar zijn statistieken bij Anderlecht zijn tot dusver uitstekend. Volgens Het Nieuwsblad wordt er nu al gespeculeerd over een eventueel langere samenwerking. Voor RSCA zou dat wel een peperdure operatie worden, want Bolasie verdient natuurlijk een topsalaris bij Everton. Bovendien werd er in de huurovereenkomst géén aankoopoptie opgenomen.

Marco Bürki is bezig aan een sterk seizoen bij Zulte Waregem en zijn prestaties zijn niet onopgemerkt voorbij gegaan. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de linksback interesse heeft gelokt vanuit de Serie A en Primera Division. Meer bepaald Torino en Deportivo Alaves zijn gecharmeerd en zullen zijn prestaties van in de komende weken van dichtbij volgen.

BUITENLAND
Juventus zou na Cristiano Ronaldo opnieuw twee topspelers willen wegplukken bij Real Madrid. Volgens Tuttosport maakt de Italiaanse kampioen immers ondertussen voluit werk van de komst van Isco en Marcelo. De twee waren de voorbije jaren een cruciaal deel van het Real dat drie keer op rij de Champions League won, maar zijn dit seizoen op de achtergrond verzeild.

Ivan Rakitic zal FC Barcelona volgens El Mundo Deportivo op korte termijn verlaten. De middenvelder zou namelijk al een tijdje in onderhandeling zijn over een transfer naar Internazionale. En de Catalaanse krant schrijft op dinsdagmorgen dat de speler van FC Barcelona en zijn management nu een akkoord naderen met de Nerazzurri.

LEES OOK: Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Goed idee om Pozuelo nog tot eind de reguliere competitie te houden?

Meest recent

Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

0
0
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

29
29
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

94
94
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

26
26
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

187
187
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

86
86
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

188
188
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

289
289
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

243
243
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

393
393
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

183
183
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

147
147
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

109
109
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

146
146
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

81
81
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

256
256
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

595
595
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

69
69
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

120
120
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

195
195
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

346
346
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

98
98
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

109
109
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

325
325

Meer sportnieuws