KV Oostende kan wederom niet winnen tegen uitgekookte Panda's

56 stemmen
KV Oostende kan wederom niet winnen tegen uitgekookte Panda's

Gert Verheyen weet de laatste maanden niet meer wat winnen is met KV Oostende. Ook tegen het Eupen van Makélélé slaagde de kustploeg er niet in om een voorsprong om te zetten in een overwinning. Beide ploegen lijken wel quasi zeker van het behoud na een billijk gelijkspel.

KV Oostende en Eupen hadden allebei nog enkele puntjes nodig om zich definitief veilig te spelen. De kustploeg en de Panda's begonnen goed aan de competitie maar stelden de laatste maanden zwaar teleur. Bij de bezoekers verdween Milicevic uit de ploeg, Pollet speelde in zijn plaats. Verheyen koos dan weer voor de jonge D'Haese, ook Nastic stond in de basis.
Jongeling D'Haese bewijst meteen zijn waarde voor KVO
KVO begon het beste aan de wedstrijd maar kansen waren in het eerste halfuur schaars. D'Haese was halfweg de eerste helft de eerste die doelman Van Crombrugge aan het werk kon zetten, het Eupense sluitstuk bracht redding. Iets voorbij het halfuur was het toch raak voor D'Haese die na een warrige fase de bal hard in doel schoot: 1-0 voor de thuisploeg en een gouden zet van coach Verheyen. Ondanks nog wat halve kansjes over en weer stond deze stand ook bij de rust op het bord, Oostende leek voorlopig de rug te rechten en zich definitief veilig te spelen.

Verheyen ziet jongeling D'Haese bedanken voor zijn basisplaats met de 1-0.
Kustploeg dommelt in na de pauze en ziet Eupen gelijk maken
Eupen begon een pak beter aan de tweede periode en Dutoit mocht opgelucht ademhalen dat Fall van dichtbij hoog over schoot. Even later moest Dutoit wel ingrijpen, het schot van Fall was echter te centraal gericht. De thuisploeg had het moeilijk na de rust en buiten een poging van Vanlerberghe creëerde het amper gevaar. In de laatste twintig minuten kwam KVO toch terug beter in de match en Van Crombrugge hield een schicht van Nastic knap uit zijn doel. Aan de overzijde was het even later wel raak toen Toyokawa na een hoekschop volledig vrijstaand de 1-1 kon aantekenen. Keita kreeg in de laatste tien minuten nog een domme rode kaart bij de bezoekers maar aan de stand veranderde dit niets meer. Zo pakken beide ploegen een kostbaar punt, al zullen de coaches daar niet tevreden mee zijn.
Scoreverloop:
1-0 (34') D'Haese, 1-1 (77') Toyokawa
Bijzonderheid:
Keita (Eupen) pakt een dubbele gele kaart. (82')

Haalt Verheyen het maximum uit KVO?

Meest recent

'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

50
50
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

77
77
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

133
133
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

218
218
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

243
243
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

102
102
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

104
104
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

42
42
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

116
116
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

297
297
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

504
504
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

82
82
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

307
307
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

437
437
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

400
400
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

371
371
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

293
293
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

264
264
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

518
518
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

325
325
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

315
315
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

324
324
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

91
91
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

202
202
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

100
100

Meer sportnieuws