KV Oostende kan wederom niet winnen tegen uitgekookte Panda's

door
KV Oostende kan wederom niet winnen tegen uitgekookte Panda's

Gert Verheyen weet de laatste maanden niet meer wat winnen is met KV Oostende. Ook tegen het Eupen van Makélélé slaagde de kustploeg er niet in om een voorsprong om te zetten in een overwinning. Beide ploegen lijken wel quasi zeker van het behoud na een billijk gelijkspel.

KV Oostende en Eupen hadden allebei nog enkele puntjes nodig om zich definitief veilig te spelen. De kustploeg en de Panda's begonnen goed aan de competitie maar stelden de laatste maanden zwaar teleur. Bij de bezoekers verdween Milicevic uit de ploeg, Pollet speelde in zijn plaats. Verheyen koos dan weer voor de jonge D'Haese, ook Nastic stond in de basis.
Jongeling D'Haese bewijst meteen zijn waarde voor KVO
KVO begon het beste aan de wedstrijd maar kansen waren in het eerste halfuur schaars. D'Haese was halfweg de eerste helft de eerste die doelman Van Crombrugge aan het werk kon zetten, het Eupense sluitstuk bracht redding. Iets voorbij het halfuur was het toch raak voor D'Haese die na een warrige fase de bal hard in doel schoot: 1-0 voor de thuisploeg en een gouden zet van coach Verheyen. Ondanks nog wat halve kansjes over en weer stond deze stand ook bij de rust op het bord, Oostende leek voorlopig de rug te rechten en zich definitief veilig te spelen.

Verheyen ziet jongeling D'Haese bedanken voor zijn basisplaats met de 1-0.
Kustploeg dommelt in na de pauze en ziet Eupen gelijk maken
Eupen begon een pak beter aan de tweede periode en Dutoit mocht opgelucht ademhalen dat Fall van dichtbij hoog over schoot. Even later moest Dutoit wel ingrijpen, het schot van Fall was echter te centraal gericht. De thuisploeg had het moeilijk na de rust en buiten een poging van Vanlerberghe creëerde het amper gevaar. In de laatste twintig minuten kwam KVO toch terug beter in de match en Van Crombrugge hield een schicht van Nastic knap uit zijn doel. Aan de overzijde was het even later wel raak toen Toyokawa na een hoekschop volledig vrijstaand de 1-1 kon aantekenen. Keita kreeg in de laatste tien minuten nog een domme rode kaart bij de bezoekers maar aan de stand veranderde dit niets meer. Zo pakken beide ploegen een kostbaar punt, al zullen de coaches daar niet tevreden mee zijn.
Scoreverloop:
1-0 (34') D'Haese, 1-1 (77') Toyokawa
Bijzonderheid:
Keita (Eupen) pakt een dubbele gele kaart. (82')

Haalt Verheyen het maximum uit KVO?

Meest recent

Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

41
41
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

49
49
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

42
42
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

131
131
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

209
209
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

286
286
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

205
205
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

33
33
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

74
74
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

59
59
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

42
42
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

117
117
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

56
56
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

73
73
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

85
85
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

76
76
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

168
168
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

532
532
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

183
183
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

19
19
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

221
221
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

291
291
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

212
212
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

505
505

Meer sportnieuws