KV Oostende kan wederom niet winnen tegen uitgekookte Panda's

door
KV Oostende kan wederom niet winnen tegen uitgekookte Panda's

Gert Verheyen weet de laatste maanden niet meer wat winnen is met KV Oostende. Ook tegen het Eupen van Makélélé slaagde de kustploeg er niet in om een voorsprong om te zetten in een overwinning. Beide ploegen lijken wel quasi zeker van het behoud na een billijk gelijkspel.

KV Oostende en Eupen hadden allebei nog enkele puntjes nodig om zich definitief veilig te spelen. De kustploeg en de Panda's begonnen goed aan de competitie maar stelden de laatste maanden zwaar teleur. Bij de bezoekers verdween Milicevic uit de ploeg, Pollet speelde in zijn plaats. Verheyen koos dan weer voor de jonge D'Haese, ook Nastic stond in de basis.
Jongeling D'Haese bewijst meteen zijn waarde voor KVO
KVO begon het beste aan de wedstrijd maar kansen waren in het eerste halfuur schaars. D'Haese was halfweg de eerste helft de eerste die doelman Van Crombrugge aan het werk kon zetten, het Eupense sluitstuk bracht redding. Iets voorbij het halfuur was het toch raak voor D'Haese die na een warrige fase de bal hard in doel schoot: 1-0 voor de thuisploeg en een gouden zet van coach Verheyen. Ondanks nog wat halve kansjes over en weer stond deze stand ook bij de rust op het bord, Oostende leek voorlopig de rug te rechten en zich definitief veilig te spelen.

Verheyen ziet jongeling D'Haese bedanken voor zijn basisplaats met de 1-0.
Kustploeg dommelt in na de pauze en ziet Eupen gelijk maken
Eupen begon een pak beter aan de tweede periode en Dutoit mocht opgelucht ademhalen dat Fall van dichtbij hoog over schoot. Even later moest Dutoit wel ingrijpen, het schot van Fall was echter te centraal gericht. De thuisploeg had het moeilijk na de rust en buiten een poging van Vanlerberghe creëerde het amper gevaar. In de laatste twintig minuten kwam KVO toch terug beter in de match en Van Crombrugge hield een schicht van Nastic knap uit zijn doel. Aan de overzijde was het even later wel raak toen Toyokawa na een hoekschop volledig vrijstaand de 1-1 kon aantekenen. Keita kreeg in de laatste tien minuten nog een domme rode kaart bij de bezoekers maar aan de stand veranderde dit niets meer. Zo pakken beide ploegen een kostbaar punt, al zullen de coaches daar niet tevreden mee zijn.
Scoreverloop:
1-0 (34') D'Haese, 1-1 (77') Toyokawa
Bijzonderheid:
Keita (Eupen) pakt een dubbele gele kaart. (82')

Haalt Verheyen het maximum uit KVO?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

42
42
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

68
68
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

84
84
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

37
37
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

237
237
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

127
127
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

425
425
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

161
161
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

215
215
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

447
447
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

686
686
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

682
682
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

123
123
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

377
377
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

590
590
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

540
540
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

434
434
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws