KV Oostende kan wederom niet winnen tegen uitgekookte Panda's

door
KV Oostende kan wederom niet winnen tegen uitgekookte Panda's

Gert Verheyen weet de laatste maanden niet meer wat winnen is met KV Oostende. Ook tegen het Eupen van Makélélé slaagde de kustploeg er niet in om een voorsprong om te zetten in een overwinning. Beide ploegen lijken wel quasi zeker van het behoud na een billijk gelijkspel.

KV Oostende en Eupen hadden allebei nog enkele puntjes nodig om zich definitief veilig te spelen. De kustploeg en de Panda's begonnen goed aan de competitie maar stelden de laatste maanden zwaar teleur. Bij de bezoekers verdween Milicevic uit de ploeg, Pollet speelde in zijn plaats. Verheyen koos dan weer voor de jonge D'Haese, ook Nastic stond in de basis.
Jongeling D'Haese bewijst meteen zijn waarde voor KVO
KVO begon het beste aan de wedstrijd maar kansen waren in het eerste halfuur schaars. D'Haese was halfweg de eerste helft de eerste die doelman Van Crombrugge aan het werk kon zetten, het Eupense sluitstuk bracht redding. Iets voorbij het halfuur was het toch raak voor D'Haese die na een warrige fase de bal hard in doel schoot: 1-0 voor de thuisploeg en een gouden zet van coach Verheyen. Ondanks nog wat halve kansjes over en weer stond deze stand ook bij de rust op het bord, Oostende leek voorlopig de rug te rechten en zich definitief veilig te spelen.

Verheyen ziet jongeling D'Haese bedanken voor zijn basisplaats met de 1-0.
Kustploeg dommelt in na de pauze en ziet Eupen gelijk maken
Eupen begon een pak beter aan de tweede periode en Dutoit mocht opgelucht ademhalen dat Fall van dichtbij hoog over schoot. Even later moest Dutoit wel ingrijpen, het schot van Fall was echter te centraal gericht. De thuisploeg had het moeilijk na de rust en buiten een poging van Vanlerberghe creëerde het amper gevaar. In de laatste twintig minuten kwam KVO toch terug beter in de match en Van Crombrugge hield een schicht van Nastic knap uit zijn doel. Aan de overzijde was het even later wel raak toen Toyokawa na een hoekschop volledig vrijstaand de 1-1 kon aantekenen. Keita kreeg in de laatste tien minuten nog een domme rode kaart bij de bezoekers maar aan de stand veranderde dit niets meer. Zo pakken beide ploegen een kostbaar punt, al zullen de coaches daar niet tevreden mee zijn.
Scoreverloop:
1-0 (34') D'Haese, 1-1 (77') Toyokawa
Bijzonderheid:
Keita (Eupen) pakt een dubbele gele kaart. (82')

Haalt Verheyen het maximum uit KVO?

Meest recent

'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

10
10
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

7
7
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

107
107
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

200
200
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

487
487
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

47
47
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

16
16
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

92
92
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

94
94
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

541
541
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

316
316
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

361
361
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

150
150
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

399
399
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

259
259
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1115
1115
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

125
125
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

154
154
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

279
279
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

100
100
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

176
176
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

101
101
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

193
193
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

71
71
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

44
44

Meer sportnieuws