KV Oostende kan wederom niet winnen tegen uitgekookte Panda's

door
KV Oostende kan wederom niet winnen tegen uitgekookte Panda's

Gert Verheyen weet de laatste maanden niet meer wat winnen is met KV Oostende. Ook tegen het Eupen van Makélélé slaagde de kustploeg er niet in om een voorsprong om te zetten in een overwinning. Beide ploegen lijken wel quasi zeker van het behoud na een billijk gelijkspel.

KV Oostende en Eupen hadden allebei nog enkele puntjes nodig om zich definitief veilig te spelen. De kustploeg en de Panda's begonnen goed aan de competitie maar stelden de laatste maanden zwaar teleur. Bij de bezoekers verdween Milicevic uit de ploeg, Pollet speelde in zijn plaats. Verheyen koos dan weer voor de jonge D'Haese, ook Nastic stond in de basis.
Jongeling D'Haese bewijst meteen zijn waarde voor KVO
KVO begon het beste aan de wedstrijd maar kansen waren in het eerste halfuur schaars. D'Haese was halfweg de eerste helft de eerste die doelman Van Crombrugge aan het werk kon zetten, het Eupense sluitstuk bracht redding. Iets voorbij het halfuur was het toch raak voor D'Haese die na een warrige fase de bal hard in doel schoot: 1-0 voor de thuisploeg en een gouden zet van coach Verheyen. Ondanks nog wat halve kansjes over en weer stond deze stand ook bij de rust op het bord, Oostende leek voorlopig de rug te rechten en zich definitief veilig te spelen.

Verheyen ziet jongeling D'Haese bedanken voor zijn basisplaats met de 1-0.
Kustploeg dommelt in na de pauze en ziet Eupen gelijk maken
Eupen begon een pak beter aan de tweede periode en Dutoit mocht opgelucht ademhalen dat Fall van dichtbij hoog over schoot. Even later moest Dutoit wel ingrijpen, het schot van Fall was echter te centraal gericht. De thuisploeg had het moeilijk na de rust en buiten een poging van Vanlerberghe creëerde het amper gevaar. In de laatste twintig minuten kwam KVO toch terug beter in de match en Van Crombrugge hield een schicht van Nastic knap uit zijn doel. Aan de overzijde was het even later wel raak toen Toyokawa na een hoekschop volledig vrijstaand de 1-1 kon aantekenen. Keita kreeg in de laatste tien minuten nog een domme rode kaart bij de bezoekers maar aan de stand veranderde dit niets meer. Zo pakken beide ploegen een kostbaar punt, al zullen de coaches daar niet tevreden mee zijn.
Scoreverloop:
1-0 (34') D'Haese, 1-1 (77') Toyokawa
Bijzonderheid:
Keita (Eupen) pakt een dubbele gele kaart. (82')

LEES OOK: Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Haalt Verheyen het maximum uit KVO?

Meest recent

Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

4
4
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

138
138
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

11
11
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

39
39
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

52
52
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

85
85
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

74
74
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

56
56
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

322
322
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

200
200
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

79
79
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

644
644
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

116
116
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

138
138
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

268
268
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

156
156
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

60
60
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

817
817
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

347
347
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

330
330
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

65
65
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

126
126
10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

311
311
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

101
101

Meer sportnieuws