Steppe bezorgt STVV kostbaar punt in strijd om Play-Off I

167
Steppe bezorgt STVV kostbaar punt in strijd om Play-Off I

Na een wedstrijd die Zulte Waregem grotendeels domineerde heeft STVV een duur bevochten punt gepakt. Doelman Steppe was de grote held bij de Kanaries, die de hoop op Play-Off I in leven houden.

STVV deed het voorlopig uitstekend en leek op vijf speeldagen van het einde sterk op weg richting Play-Off I. Coach Marc Brys koos op bezoek bij Zulte Waregem dan ook logischerwijs voor dezelfde elf namen als vorig weekend. Dury moest zijn elftal op één plaats wijzigen: De Fauw was geschorst en werd vervangen door Walsh. Essevee voetbalde zich na nieuwjaar uit de degradatiezorgen en had nog weinig te winnen of te verliezen dit seizoen.
Steppe houdt slordig STVV recht in eerste helft
De thuisploeg begon goed aan de wedstrijd en in het eerste kwartier moest Steppe zich al twee maal onderscheiden na goede kansen voor Peeters en De Pauw, het sluitstuk van de Kanaries was in goede doen vanavond. Halfweg de eerste periode had de bezoekende doelman opnieuw een prima reflex in huis op een schot van Harbaoui. Aan de overzijde kreeg STVV zijn eerste kans en het was meteen een grote: Boli mocht alleen op Bossut afgaan maar besloot net naast de verkeerde kant van de paal. In het slotkwartier kreeg Essevee nog één grote kans maar de kopbal van Harbaoui werd opnieuw uit doel gehaald door Steppe, de man van de eerste helft.

Brys doet met zijn ploeg een gooi naar Play-Off I en kon mits winst een prima zaak doen vanavond.
Zulte Waregem domineert maar vergeet zichzelf te belonen
De Kanaries kwamen gretig uit de kleedkamers en Asamoah stelde Bossut een eerste keer op de proef met een verraderlijk schot, de thuisdoelman stond pal. Zulte Waregem nam nadien weer over maar grote kansen waren er nauwelijks in het eerste kwartier na de rust. Iets voorbij het uur kreeg Essevee wel opnieuw een grote kans via Harbaoui die van dichtbij... besloot op doelman Steppe. Opnieuw een prachtige redding van de bezoekende doelman. Op een kwartier van het einde kreeg de thuisploeg toch wat het verdiende, notabene ex-kanarie Peeters maakte met een prachtige volley de 1-0. Een paar minuten later kreeg Asamoah een unieke kans op de gelijkmaker, Bossut bracht knap redding. De gelijkmaker kwam er even later toch toen Boli door de buitenspelval glipte, rustig Bossut omspeelde en de 1-1 in doel legde.
Scoreverloop:
1-0 (74') Peeters, 1-1 (82') Boli

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Haalt STVV Play-Off I?

Meest recent

Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

6
6
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

50
50
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

123
123
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

56
56
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

167
167
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

81
81
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

58
58
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

333
333
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

25
25
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

448
448
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

56
56
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

672
672
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

66
66
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

562
562
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

214
214
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1061
1061
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

163
163
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

28
28
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

211
211
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

106
106
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

335
335
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

260
260
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

126
126

Meer sportnieuws