OHL recht de rug onder nieuwbakken trainer Euvrard

73 stemmen
OHL recht de rug onder nieuwbakken trainer Euvrard

Euvrard heeft zijn eerste zege te pakken als nieuwe hoofdcoach van OHL. Tegen het Westerlo van Bob Peeters maakten de Leuvenaren het verschil na de rust, zo kan het weer met vertrouwen de overlevingsstrijd in 1B tegemoet kijken. Westerlo moet in de resterende wedstrijden nog vol aan de bak om de belangrijke vierde plaats te pakken.

OHL speelde vorige week voor het eerst onder nieuwe trainer Euvrard en raadgever Vercauteren. De Leuvenaren speelden een verdienstelijke wedstrijd op het veld van leider KV Mechelen maar leden finaal opnieuw een nederlaag. Vandaag kon maar beter gewonnen worden van Westerlo, anders dreigde een laatste plaats na de reguliere competitie. De Kemphanen van hun kant speelden voor een plek in Play-Off II en vooral het vermijden van de play-downs. De bezoekers hadden aan den dreef in de eerste helft het meeste balbezit maar de beste kansen waren voor OHL: Myny knalde halfweg de eerste helft naast en Henry schoot vlak voor de rust de beste kans ook naast de verste paal. Halfweg stond het nog 0-0 na een eerder flauwe bedoening.
Na de pauze kreeg Westerlo plots toch een goede kans via nieuwkomer Brüls, Henkinet bracht knap redding. Aan de overzijde was het wel raak voor de thuisploeg toen Henry teveel ruimte kreeg en de 1-0 voorbij Van Langendonck kopte. De bezoekers waren nauwelijks hersteld van deze opdoffer toen Myny twee minuten later al voor de 2-0 zorgde, Westerlo hing plots in de touwen. De ploeg van Bob Peeters ging nog op zoek naar de aansluitingstreffer maar leed uiteindelijk een kansloze nederlaag. In het slotkwartier legde Maertens met een knap doelpunt de eindcijfers vast. Zo kan Lommel morgen een goede zaak doen in de strijd om de vierde plek.
Scoreverloop:
1-0 (55') Henry, 2-0 (56') Myny, 3-0 (78') Maertens

LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Wie pakt plek vier?

Meest recent

Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

70
70
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

14
14
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

8
8
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

14
14
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

74
74
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

164
164
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

160
160
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

595
595
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

466
466
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

344
344
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

207
207
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

237
237
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

93
93
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

61
61
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

226
226
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

90
90
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

73
73
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

409
409
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

208
208
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

241
241
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

482
482
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

118
118
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

265
265
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

84
84
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

452
452

Meer sportnieuws