OHL recht de rug onder nieuwbakken trainer Euvrard

73
OHL recht de rug onder nieuwbakken trainer Euvrard

Euvrard heeft zijn eerste zege te pakken als nieuwe hoofdcoach van OHL. Tegen het Westerlo van Bob Peeters maakten de Leuvenaren het verschil na de rust, zo kan het weer met vertrouwen de overlevingsstrijd in 1B tegemoet kijken. Westerlo moet in de resterende wedstrijden nog vol aan de bak om de belangrijke vierde plaats te pakken.

OHL speelde vorige week voor het eerst onder nieuwe trainer Euvrard en raadgever Vercauteren. De Leuvenaren speelden een verdienstelijke wedstrijd op het veld van leider KV Mechelen maar leden finaal opnieuw een nederlaag. Vandaag kon maar beter gewonnen worden van Westerlo, anders dreigde een laatste plaats na de reguliere competitie. De Kemphanen van hun kant speelden voor een plek in Play-Off II en vooral het vermijden van de play-downs. De bezoekers hadden aan den dreef in de eerste helft het meeste balbezit maar de beste kansen waren voor OHL: Myny knalde halfweg de eerste helft naast en Henry schoot vlak voor de rust de beste kans ook naast de verste paal. Halfweg stond het nog 0-0 na een eerder flauwe bedoening.
Na de pauze kreeg Westerlo plots toch een goede kans via nieuwkomer Brüls, Henkinet bracht knap redding. Aan de overzijde was het wel raak voor de thuisploeg toen Henry teveel ruimte kreeg en de 1-0 voorbij Van Langendonck kopte. De bezoekers waren nauwelijks hersteld van deze opdoffer toen Myny twee minuten later al voor de 2-0 zorgde, Westerlo hing plots in de touwen. De ploeg van Bob Peeters ging nog op zoek naar de aansluitingstreffer maar leed uiteindelijk een kansloze nederlaag. In het slotkwartier legde Maertens met een knap doelpunt de eindcijfers vast. Zo kan Lommel morgen een goede zaak doen in de strijd om de vierde plek.
Scoreverloop:
1-0 (55') Henry, 2-0 (56') Myny, 3-0 (78') Maertens

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Wie pakt plek vier?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

13
13
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

27
27
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

29
29
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

21
21
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

95
95
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

73
73
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

40
40
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

49
49
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

22
22
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

211
211
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

325
325
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

63
63
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

302
302
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

237
237
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws