OHL recht de rug onder nieuwbakken trainer Euvrard

73 stemmen
OHL recht de rug onder nieuwbakken trainer Euvrard

Euvrard heeft zijn eerste zege te pakken als nieuwe hoofdcoach van OHL. Tegen het Westerlo van Bob Peeters maakten de Leuvenaren het verschil na de rust, zo kan het weer met vertrouwen de overlevingsstrijd in 1B tegemoet kijken. Westerlo moet in de resterende wedstrijden nog vol aan de bak om de belangrijke vierde plaats te pakken.

OHL speelde vorige week voor het eerst onder nieuwe trainer Euvrard en raadgever Vercauteren. De Leuvenaren speelden een verdienstelijke wedstrijd op het veld van leider KV Mechelen maar leden finaal opnieuw een nederlaag. Vandaag kon maar beter gewonnen worden van Westerlo, anders dreigde een laatste plaats na de reguliere competitie. De Kemphanen van hun kant speelden voor een plek in Play-Off II en vooral het vermijden van de play-downs. De bezoekers hadden aan den dreef in de eerste helft het meeste balbezit maar de beste kansen waren voor OHL: Myny knalde halfweg de eerste helft naast en Henry schoot vlak voor de rust de beste kans ook naast de verste paal. Halfweg stond het nog 0-0 na een eerder flauwe bedoening.
Na de pauze kreeg Westerlo plots toch een goede kans via nieuwkomer Brüls, Henkinet bracht knap redding. Aan de overzijde was het wel raak voor de thuisploeg toen Henry teveel ruimte kreeg en de 1-0 voorbij Van Langendonck kopte. De bezoekers waren nauwelijks hersteld van deze opdoffer toen Myny twee minuten later al voor de 2-0 zorgde, Westerlo hing plots in de touwen. De ploeg van Bob Peeters ging nog op zoek naar de aansluitingstreffer maar leed uiteindelijk een kansloze nederlaag. In het slotkwartier legde Maertens met een knap doelpunt de eindcijfers vast. Zo kan Lommel morgen een goede zaak doen in de strijd om de vierde plek.
Scoreverloop:
1-0 (55') Henry, 2-0 (56') Myny, 3-0 (78') Maertens

LEES OOK: Praet kan cirkel rondmaken met emotionele transfer

Wie pakt plek vier?

Meest recent

Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

45
45
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

99
99
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

133
133
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

137
137
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

12
12
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

24
24
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

89
89
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

21
21
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

120
120
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

143
143
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

589
589
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

178
178
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

111
111
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

61
61
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

370
370
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

334
334
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

816
816
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

149
149
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

23
23
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

533
533
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

143
143
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

170
170
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

747
747
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

866
866
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

384
384

Meer sportnieuws