OHL recht de rug onder nieuwbakken trainer Euvrard

door
OHL recht de rug onder nieuwbakken trainer Euvrard

Euvrard heeft zijn eerste zege te pakken als nieuwe hoofdcoach van OHL. Tegen het Westerlo van Bob Peeters maakten de Leuvenaren het verschil na de rust, zo kan het weer met vertrouwen de overlevingsstrijd in 1B tegemoet kijken. Westerlo moet in de resterende wedstrijden nog vol aan de bak om de belangrijke vierde plaats te pakken.

OHL speelde vorige week voor het eerst onder nieuwe trainer Euvrard en raadgever Vercauteren. De Leuvenaren speelden een verdienstelijke wedstrijd op het veld van leider KV Mechelen maar leden finaal opnieuw een nederlaag. Vandaag kon maar beter gewonnen worden van Westerlo, anders dreigde een laatste plaats na de reguliere competitie. De Kemphanen van hun kant speelden voor een plek in Play-Off II en vooral het vermijden van de play-downs. De bezoekers hadden aan den dreef in de eerste helft het meeste balbezit maar de beste kansen waren voor OHL: Myny knalde halfweg de eerste helft naast en Henry schoot vlak voor de rust de beste kans ook naast de verste paal. Halfweg stond het nog 0-0 na een eerder flauwe bedoening.
Na de pauze kreeg Westerlo plots toch een goede kans via nieuwkomer Brüls, Henkinet bracht knap redding. Aan de overzijde was het wel raak voor de thuisploeg toen Henry teveel ruimte kreeg en de 1-0 voorbij Van Langendonck kopte. De bezoekers waren nauwelijks hersteld van deze opdoffer toen Myny twee minuten later al voor de 2-0 zorgde, Westerlo hing plots in de touwen. De ploeg van Bob Peeters ging nog op zoek naar de aansluitingstreffer maar leed uiteindelijk een kansloze nederlaag. In het slotkwartier legde Maertens met een knap doelpunt de eindcijfers vast. Zo kan Lommel morgen een goede zaak doen in de strijd om de vierde plek.
Scoreverloop:
1-0 (55') Henry, 2-0 (56') Myny, 3-0 (78') Maertens

LEES OOK: Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

Wie pakt plek vier?

Meest recent

JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

6
6
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

74
74
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

27
27
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

40
40
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

113
113
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

94
94
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

138
138
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

419
419
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

84
84
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

399
399
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

128
128
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

185
185
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

139
139
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

18
18
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

126
126
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

349
349
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

139
139
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

591
591
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

197
197
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

236
236
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

243
243
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

136
136
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

375
375
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

215
215
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

281
281

Meer sportnieuws