Van Moer tipt volgende trainer Club Brugge: "Denk niet dat Leko blijft"

door
Van Moer tipt volgende trainer Club Brugge:

Club Brugge blijft met punten smodderen in de eigen Jupiler Pro League. Zondag bleef het tegen stadsgenoot Cercle op een gelijkspel steken, terwijl KRC Genk eerder wel al had gewonnen. Volgende week volgt de confrontatie met de leider, een zege lijkt dan broodnodig.


Want binnen de club neemt de nervositeit zienderogen toe. Dat merkte ook drievoudig Gouden Schoen en analist Wilfried Van Moer op. "Je ziet en voelt dat er binnenskamers problemen zijn. Dat incident met Vormer was zogezegd afgesloten, maar geloof me, in werkelijkheid is dat niet zo. Je merkt aan alles bij Club Brugge dat ze nerveus worden. Volgend weekend tegen KRC Genk moet er dus gewonnen worden, er zit voor Club niks anders op", klinkt het in Het Belang van Limburg.

Ook voor coach Ivan Leko worden de komende wedstrijden cruciaal. Al denkt Van Moer dat het verhaal voor hem grotendeels voorbij is, hij tipt zelfs al een mogelijke opvolger. "Je voelt wel dat Leko steeds meer krediet verliest. Ik denk niet dat hij volgend seizoen nog coach is in Brugge. Zal Club dan naar Philippe Clement hengelen? Zo ja, wordt het een heel moeilijke beslissing voor Clement."

Want bij Genk kan Clement voortborduren op het huidige succes, al is het nog maar de vraag hoe sterk de Limburgers volgend seizoen voor de dag zullen komen. "De Champions League spelen met Genk zou fantastisch zijn, maar hij zal zich ook afvragen met welke ploeg hij dat zal moeten doen. Want er gaan sowieso meerdere spelers vertrekken. Pozuelo, Samatta, Maehle, Trossard… Dat zal meespelen in zijn beslissing", aldus Van Moer.

LEES OOK: Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Welke coach schat u het hoogste in?

Meest recent

‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

10
10
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

49
49
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

18
18
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

96
96
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

108
108
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

60
60
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

173
173
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

121
121
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

73
73
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

120
120
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

276
276
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

157
157
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

118
118
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

226
226
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

76
76
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

256
256
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

140
140
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

836
836
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

96
96
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

209
209
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

84
84
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

142
142
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

812
812
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

180
180
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

295
295

Meer sportnieuws