TRANSFERUURTJE: 'Genk klaar voor drukke zomer, Poulain liep miljoenen mis'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk klaar voor drukke zomer, Poulain liep miljoenen mis'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden.Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE

Het zal wellicht een drukke zomer worden voor KRC Genk. Technisch directeur Dimitri de Condé bevestigde dat wellicht meerdere sterkhouders de club zullen verlaten, al is nog niet duidelijk exact hoeveel. Hij insinueerde ook dat Schalke 04 interesse zou tonen in Sander Berge.



De voorbije maanden werd Alejandro Pozuelo regelmatig aan Anderlecht gelinkt. De Spanjaard heeft een afkoopsom van 8 miljoen euro in zijn contract, maar Paars-Wit heeft geen interesse. Frank Arnesen stelde in Extra Time dat Pozuelo te oud is om nog met een meerwaarde door te verkopen en dat Paars-Wit mikt op spelers van 22 of 23 jaar.

Bij Club Brugge kreeg Benoit Poulain in het slot van de transferperiode nog een interessante aanbieding binnen van Fulham. De Fransman kon in Engeland op jaarbasis 2 miljoen euro gaan verdienen. Club weigerde echter mee te werken aan een transfer.



Lokeren heeft nog afscheid genomen van Geoffrey Mujangi Bia. De flankaanvaller werd dinsdag om 'dwingende redenen' ontslagen. Naar verluidt kwam hij de voorbije weken meermaals te laat.

BUITENLAND

Juventus wil komende zomer weer uitpakken met enkele opvallende transfers. Zo zou het azen op James Rodriguez, die zijn basisplaats bij Bayern München kwijt is. De Colombiaan zou zelfs al telefoon gekregen hebben van Cristiano Ronaldo, die zijn ex-ploegmaat van bij Real graag naar Turijn ziet komen.

LEES OOK: 'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

Zou Schalke een goede club zijn voor Berge?

Meest recent

'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

27
27
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

14
14
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

95
95
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

73
73
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

281
281
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

22
22
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

180
180
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

107
107
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

55
55
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

111
111
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

241
241
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

185
185
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

23
23
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

62
62
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

120
120
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

465
465
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

95
95
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

702
702
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

704
704
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

119
119
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

170
170
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

463
463
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

139
139
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

164
164
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

81
81

Meer sportnieuws