TRANSFERUURTJE: 'Genk klaar voor drukke zomer, Poulain liep miljoenen mis'

251 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Genk klaar voor drukke zomer, Poulain liep miljoenen mis'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden.Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE

Het zal wellicht een drukke zomer worden voor KRC Genk. Technisch directeur Dimitri de Condé bevestigde dat wellicht meerdere sterkhouders de club zullen verlaten, al is nog niet duidelijk exact hoeveel. Hij insinueerde ook dat Schalke 04 interesse zou tonen in Sander Berge.



De voorbije maanden werd Alejandro Pozuelo regelmatig aan Anderlecht gelinkt. De Spanjaard heeft een afkoopsom van 8 miljoen euro in zijn contract, maar Paars-Wit heeft geen interesse. Frank Arnesen stelde in Extra Time dat Pozuelo te oud is om nog met een meerwaarde door te verkopen en dat Paars-Wit mikt op spelers van 22 of 23 jaar.

Bij Club Brugge kreeg Benoit Poulain in het slot van de transferperiode nog een interessante aanbieding binnen van Fulham. De Fransman kon in Engeland op jaarbasis 2 miljoen euro gaan verdienen. Club weigerde echter mee te werken aan een transfer.



Lokeren heeft nog afscheid genomen van Geoffrey Mujangi Bia. De flankaanvaller werd dinsdag om 'dwingende redenen' ontslagen. Naar verluidt kwam hij de voorbije weken meermaals te laat.

BUITENLAND

Juventus wil komende zomer weer uitpakken met enkele opvallende transfers. Zo zou het azen op James Rodriguez, die zijn basisplaats bij Bayern München kwijt is. De Colombiaan zou zelfs al telefoon gekregen hebben van Cristiano Ronaldo, die zijn ex-ploegmaat van bij Real graag naar Turijn ziet komen.

LEES OOK: Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

Zou Schalke een goede club zijn voor Berge?

Meest recent

Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Het hield Dender met 0-0 ...

3
3
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

246
246
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

12
12
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

109
109
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

124
124
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

178
178
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

107
107
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

94
94
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

161
161
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

110
110
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

47
47
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

476
476
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

83
83
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

40
40
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

232
232
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

98
98
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

189
189
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

436
436
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

362
362
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

97
97
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

65
65
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

199
199
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

182
182
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

67
67
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

459
459

Meer sportnieuws