De Boeck verrast: "Topclub maakte zijn hoofd zot"

door
De Boeck verrast:

KSC Lokeren ging zaterdagavond in extremis de boot in op het veld van KV Kortrijk en lijkt dus een vogel voor de kat. Coach Glen De Boeck had nochtans een aantal ingrepen doorgevoerd binnen zijn basisploeg. Zo verraste hij onder meer met een basisplaats voor Davino Verhulst.


Geen Ortwin De Wolf dus, nochtans één van de weinige lichtpunten dit seizoen. En dat lag niet alleen aan tactische redenen. Zo liet De Boeck verstaan dat zijn jonge doelman met transferperikelen kampt. "Ortwin is een heel getalenteerde keeper, écht. Die jongen is 21 jaar, pakt een goed seizoen en speelt toch tegen de degradatie. Tot daar aan toe. Maar dan maken ze deze winter vanuit een topclub zijn hoofd zot, gaat zo’n jongen dromen en wil hij naar die topclub", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Volgens de krant is Club Brugge de topclub in kwestie. "Dan heeft hij ook een entourage die hem nóg zotter maakt... Daardoor verliest hij zijn focus, komt hij soms zelfs niet meer aan trainen toe. Wel, ik sprak hem daar deze week over aan, en weet je wat hij zei? ‘Coach, je hebt gelijk’. Als een keeper dát zegt, weet je genoeg."

De Boeck hoopt wel dat De Wolf snel weer de knop kan omdraaien. "Als je ziet dat die jongen het noorden kwijt is, met alle factoren errond, moet je hem als coach beschermen. Er staat hem een mooie carrière te wachten, maar onderschat de situatie waarin hij zit niet. Dit was het moment om te wisselen."

LEES OOK: 'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan?'

De Wolf heeft het potentieel om het tot een Belgische topclub te schoppen ...

Meest recent

'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

17
17
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

81
81
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

120
120
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

187
187
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

399
399
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

35
35
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

291
291
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

27
27
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

373
373
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

38
38
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

356
356
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

326
326
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

117
117
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

187
187
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

635
635
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

363
363
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

124
124
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

438
438
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

110
110
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

36
36
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

148
148
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

621
621
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

103
103
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

249
249
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

239
239

Meer sportnieuws