De Boeck verrast: "Topclub maakte zijn hoofd zot"

door
De Boeck verrast:

KSC Lokeren ging zaterdagavond in extremis de boot in op het veld van KV Kortrijk en lijkt dus een vogel voor de kat. Coach Glen De Boeck had nochtans een aantal ingrepen doorgevoerd binnen zijn basisploeg. Zo verraste hij onder meer met een basisplaats voor Davino Verhulst.


Geen Ortwin De Wolf dus, nochtans één van de weinige lichtpunten dit seizoen. En dat lag niet alleen aan tactische redenen. Zo liet De Boeck verstaan dat zijn jonge doelman met transferperikelen kampt. "Ortwin is een heel getalenteerde keeper, écht. Die jongen is 21 jaar, pakt een goed seizoen en speelt toch tegen de degradatie. Tot daar aan toe. Maar dan maken ze deze winter vanuit een topclub zijn hoofd zot, gaat zo’n jongen dromen en wil hij naar die topclub", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Volgens de krant is Club Brugge de topclub in kwestie. "Dan heeft hij ook een entourage die hem nóg zotter maakt... Daardoor verliest hij zijn focus, komt hij soms zelfs niet meer aan trainen toe. Wel, ik sprak hem daar deze week over aan, en weet je wat hij zei? ‘Coach, je hebt gelijk’. Als een keeper dát zegt, weet je genoeg."

De Boeck hoopt wel dat De Wolf snel weer de knop kan omdraaien. "Als je ziet dat die jongen het noorden kwijt is, met alle factoren errond, moet je hem als coach beschermen. Er staat hem een mooie carrière te wachten, maar onderschat de situatie waarin hij zit niet. Dit was het moment om te wisselen."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De Wolf heeft het potentieel om het tot een Belgische topclub te schoppen ...

Meest recent

KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

16
16
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

31
31
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

106
106
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

214
214
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

60
60
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

110
110
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

263
263
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

141
141
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

284
284
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

120
120
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

286
286
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

284
284
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

265
265
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

531
531
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

569
569
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

99
99
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

193
193
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

523
523
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

546
546
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

324
324
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

262
262
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

80
80
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

286
286
Club Brugge in nesten: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

261
261
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

277
277

Meer sportnieuws