'Charleroi weigert bod van maar liefst twaalf miljoen euro'

200 stemmen
'Charleroi weigert bod van maar liefst twaalf miljoen euro'

AC Milan is wel heel nadrukkelijk in België aan het scouten. Na Moussa Djenepo, Arnaut Danjuma, Edon Zhegrova en Thomas Didillon aast de club op een vierde speler uit de Jupiler Pro League.


Volgens de Waalse journalist Stéphane Pauwels kan de Nigeriaanse aanvaller Victor Osimhen naar AC Milan. Dan moeten er wel nog een aantal zaken gaan gebeuren op korte tijd. Charleroi huurt de spits van VfL Wolfsburg en het heeft een aankoopoptie van 3,5 miljoen euro. De club zou alvast bereid zijn om die te lichten, want Osimhen maakt zeer veel indruk. De spits was dit seizoen al goed voor negen doelpunten en twee assists in achttien competitiewedstrijden en is één van dé zomertransfers in België.

La Nouvelle Gazette contacteerde Mehdi Bayat, manager van Charleroi. "Ik hoorde ook van die interesse, maar wij ontvingen nog geen enkel concreet aanbod. Als er iemand is die Victor wil kopen, dan moeten ze minstens vijftien miljoen euro op tafel leggen. Anders praat ik nog niet eens."

UPDATE 31/01
Volgens La Capitale heeft Charleroi een bod van maar liefst twaalf miljoen euro van AC Milan op Victor Osimhen afgewezen. Charleroi eiste 13 miljoen euro, plus 2 miljoen euro aan bonussen.

De kans is klein dat de Italiaanse topclub nog een bod zal neerleggen. Watford is echter ook in de dans gesprongen en het beloven dus nog spannende uren te worden voor Charleroi en het moet vooral Cardiff City vrezen. Zij lijken ook nog een bod te gaan neerleggen.

LEES OOK: Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

Zal hij alsnog vertrekken?

Meest recent

Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

40
40
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

131
131
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

89
89
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

115
115
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

39
39
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

246
246
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

392
392
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

268
268
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

338
338
De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli quasi zeker van de tweede plaats. Zondagmiddag werd een ...

45
45
Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

153
153
Ongeziene beelden: Kompany compléét los op titelfeest

Bayern München heeft zaterdag zijn laatste competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. ...

59
59
'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

254
254
Garcia deelt harde tik uit: "Hij mag écht ontgoocheld"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

345
345
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

342
342
Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

52
52
WK-selectie Duivels: Garcia laat ideale 'doublure Doku' vallen

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

507
507
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

323
323
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

273
273
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

224
224
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

65
65
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

427
427
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

20
20
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

253
253
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

101
101

Meer sportnieuws