'Charleroi weigert bod van maar liefst twaalf miljoen euro'

200 stemmen
'Charleroi weigert bod van maar liefst twaalf miljoen euro'

AC Milan is wel heel nadrukkelijk in België aan het scouten. Na Moussa Djenepo, Arnaut Danjuma, Edon Zhegrova en Thomas Didillon aast de club op een vierde speler uit de Jupiler Pro League.


Volgens de Waalse journalist Stéphane Pauwels kan de Nigeriaanse aanvaller Victor Osimhen naar AC Milan. Dan moeten er wel nog een aantal zaken gaan gebeuren op korte tijd. Charleroi huurt de spits van VfL Wolfsburg en het heeft een aankoopoptie van 3,5 miljoen euro. De club zou alvast bereid zijn om die te lichten, want Osimhen maakt zeer veel indruk. De spits was dit seizoen al goed voor negen doelpunten en twee assists in achttien competitiewedstrijden en is één van dé zomertransfers in België.

La Nouvelle Gazette contacteerde Mehdi Bayat, manager van Charleroi. "Ik hoorde ook van die interesse, maar wij ontvingen nog geen enkel concreet aanbod. Als er iemand is die Victor wil kopen, dan moeten ze minstens vijftien miljoen euro op tafel leggen. Anders praat ik nog niet eens."

UPDATE 31/01
Volgens La Capitale heeft Charleroi een bod van maar liefst twaalf miljoen euro van AC Milan op Victor Osimhen afgewezen. Charleroi eiste 13 miljoen euro, plus 2 miljoen euro aan bonussen.

De kans is klein dat de Italiaanse topclub nog een bod zal neerleggen. Watford is echter ook in de dans gesprongen en het beloven dus nog spannende uren te worden voor Charleroi en het moet vooral Cardiff City vrezen. Zij lijken ook nog een bod te gaan neerleggen.

LEES OOK: Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Zal hij alsnog vertrekken?

Meest recent

Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

11
11
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

108
108
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

79
79
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

166
166
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

82
82
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

346
346
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

426
426
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

282
282
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

515
515
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

122
122
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

233
233
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

311
311
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

116
116
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

436
436
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

385
385
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

447
447
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

819
819
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

194
194
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

196
196
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

386
386
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1847
1847
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

176
176
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

177
177
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

198
198
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

92
92

Meer sportnieuws