'Charleroi weigert bod van maar liefst twaalf miljoen euro'

door
'Charleroi weigert bod van maar liefst twaalf miljoen euro'

AC Milan is wel heel nadrukkelijk in België aan het scouten. Na Moussa Djenepo, Arnaut Danjuma, Edon Zhegrova en Thomas Didillon aast de club op een vierde speler uit de Jupiler Pro League.


Volgens de Waalse journalist Stéphane Pauwels kan de Nigeriaanse aanvaller Victor Osimhen naar AC Milan. Dan moeten er wel nog een aantal zaken gaan gebeuren op korte tijd. Charleroi huurt de spits van VfL Wolfsburg en het heeft een aankoopoptie van 3,5 miljoen euro. De club zou alvast bereid zijn om die te lichten, want Osimhen maakt zeer veel indruk. De spits was dit seizoen al goed voor negen doelpunten en twee assists in achttien competitiewedstrijden en is één van dé zomertransfers in België.

La Nouvelle Gazette contacteerde Mehdi Bayat, manager van Charleroi. "Ik hoorde ook van die interesse, maar wij ontvingen nog geen enkel concreet aanbod. Als er iemand is die Victor wil kopen, dan moeten ze minstens vijftien miljoen euro op tafel leggen. Anders praat ik nog niet eens."

UPDATE 31/01
Volgens La Capitale heeft Charleroi een bod van maar liefst twaalf miljoen euro van AC Milan op Victor Osimhen afgewezen. Charleroi eiste 13 miljoen euro, plus 2 miljoen euro aan bonussen.

De kans is klein dat de Italiaanse topclub nog een bod zal neerleggen. Watford is echter ook in de dans gesprongen en het beloven dus nog spannende uren te worden voor Charleroi en het moet vooral Cardiff City vrezen. Zij lijken ook nog een bod te gaan neerleggen.

LEES OOK: Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Zal hij alsnog vertrekken?

Meest recent

Hayen openhartig: “Dat doe ik voor elke thuiswedstrijd”

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

4
4
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

34
34
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

34
34
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1300
1300
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

85
85
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

164
164
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

26
26
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

688
688
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

449
449
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

66
66
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

38
38
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

115
115
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

94
94
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

45
45
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

96
96
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

212
212
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

51
51
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

121
121
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

19
19
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

55
55
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

26
26
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

277
277
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

141
141
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

119
119

Meer sportnieuws