OFFICIEEL: Fiorentina plukt speler voor de neus van Club Brugge weg

door
OFFICIEEL: Fiorentina plukt speler voor de neus van Club Brugge weg

Club Brugge hield het voorlopig redelijk rustig op de winterse transfermarkt. Voorzitter Bart Verhaeghe liet dan ook al verstaan dat er niet echt nood is aan versterking. Maar Blauw-Zwart lijkt wel al bezig te zijn met de ploeg op langere termijn.

Volgens verschillende Poolse media heeft Club ook een bod neergelegd bij het Poolse Gornik Zabrze voor Szymon Zurkowski. De 21-jarige centrale middenvelder geldt als één van de grootste talenten in zijn thuisland, en kan op heel wat interesse rekenen.

Voorlopig houdt de Poolse eersteklasser nog elk bod af, want het wil de transferprijs voor zijn goudhaantje nog wat opdrijven. Naast Club Brugge zouden ook Wolfsburg en Fiorentina al een evenwaardig bod hebben ingediend bij Gornik Zabrze. 

UPDATE 23/01

Het ziet er niet naar uit dat Zurkowski deze winter nog naar Jan Breydel zal verhuizen. Het lokale medium Sport bevestigt dat Gornik Zabrze drie officiële aanbiedingen binnenkreeg en daarbij één van Club Brugge. Het zou gaan om een bod van 2 tot 2.5 miljoen euro. Maar de Poolse club wil haar sterkhouder niet kwijt en zou een veelvoud van dat bedrag verlangen. Voorlopig toonde geen enkele van de geïnteresseerde ploegen zich bereid om het bod te verhogen, de kans op een transfer is dan ook klein.

UPDATE 19u15

Club leek dus al niet al te veel hoop te moeten koesteren op de komst van Szymon Zurkowski. La Gazzetta dello Sport drukt die verwachtingen nu nog meer de kop in. Het Italiaanse dagblad meldt namelijk dat niemand minder dan Juventus zich wil gaan mengen in de strijd.

De Oude Dame zou tussen 4 en 5 miljoen euro veil hebben voor de Poolse middenvelder. Een bedrag dat zijn club mogelijk wél overstag zal doen gaan. Juventus zou Zurkowski echter wel meteen anderhalf jaar willen uitlenen aan reeksgenoot Genoa. Blauw-Zwart lijkt zo wel meteen schaakmat te staan, want het lijkt weinig waarschijnlijk dat ze nu zoveel geld op tafel zullen leggen voor een aanwinst.

UPDATE 25/01
Uiteindelijk wint noch Club Brugge noch Juventus de strijd om Zurkowski. Het is immers Fiorentina dat met de middenvelder gaat lopen, meldt Sportitalia. Zij wisten Gornik Zabrze te overtuigen door de speler nog het seizoen in Polen te laten uitdoen, pas in juli maakt hij de overstap. Fiorentina zou 3,7 miljoen euro neertellen, een bedrag dat met bonussen nog kan oplopen tot 5 miljoen.

UPDATE 28/01
De kogel is door de kerk: Szymon Zurkowski wordt niet de nieuwe speler van Club Brugge. Fiorentina maakte de komst van de Poolse middenvelder officieel bekend.

LEES OOK: Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Jammer voor Club?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

57
57
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

193
193
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

34
34
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

186
186
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

287
287
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

551
551
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

200
200
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

53
53
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

166
166
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

19
19
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1293
1293
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

97
97
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

585
585
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

54
54
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

121
121
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

157
157
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

278
278
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

153
153
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

116
116
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

98
98
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

339
339
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

41
41

Meer sportnieuws