OFFICIEEL: Fiorentina plukt speler voor de neus van Club Brugge weg

319 stemmen
OFFICIEEL: Fiorentina plukt speler voor de neus van Club Brugge weg

Club Brugge hield het voorlopig redelijk rustig op de winterse transfermarkt. Voorzitter Bart Verhaeghe liet dan ook al verstaan dat er niet echt nood is aan versterking. Maar Blauw-Zwart lijkt wel al bezig te zijn met de ploeg op langere termijn.

Volgens verschillende Poolse media heeft Club ook een bod neergelegd bij het Poolse Gornik Zabrze voor Szymon Zurkowski. De 21-jarige centrale middenvelder geldt als één van de grootste talenten in zijn thuisland, en kan op heel wat interesse rekenen.

Voorlopig houdt de Poolse eersteklasser nog elk bod af, want het wil de transferprijs voor zijn goudhaantje nog wat opdrijven. Naast Club Brugge zouden ook Wolfsburg en Fiorentina al een evenwaardig bod hebben ingediend bij Gornik Zabrze. 

UPDATE 23/01

Het ziet er niet naar uit dat Zurkowski deze winter nog naar Jan Breydel zal verhuizen. Het lokale medium Sport bevestigt dat Gornik Zabrze drie officiële aanbiedingen binnenkreeg en daarbij één van Club Brugge. Het zou gaan om een bod van 2 tot 2.5 miljoen euro. Maar de Poolse club wil haar sterkhouder niet kwijt en zou een veelvoud van dat bedrag verlangen. Voorlopig toonde geen enkele van de geïnteresseerde ploegen zich bereid om het bod te verhogen, de kans op een transfer is dan ook klein.

UPDATE 19u15

Club leek dus al niet al te veel hoop te moeten koesteren op de komst van Szymon Zurkowski. La Gazzetta dello Sport drukt die verwachtingen nu nog meer de kop in. Het Italiaanse dagblad meldt namelijk dat niemand minder dan Juventus zich wil gaan mengen in de strijd.

De Oude Dame zou tussen 4 en 5 miljoen euro veil hebben voor de Poolse middenvelder. Een bedrag dat zijn club mogelijk wél overstag zal doen gaan. Juventus zou Zurkowski echter wel meteen anderhalf jaar willen uitlenen aan reeksgenoot Genoa. Blauw-Zwart lijkt zo wel meteen schaakmat te staan, want het lijkt weinig waarschijnlijk dat ze nu zoveel geld op tafel zullen leggen voor een aanwinst.

UPDATE 25/01
Uiteindelijk wint noch Club Brugge noch Juventus de strijd om Zurkowski. Het is immers Fiorentina dat met de middenvelder gaat lopen, meldt Sportitalia. Zij wisten Gornik Zabrze te overtuigen door de speler nog het seizoen in Polen te laten uitdoen, pas in juli maakt hij de overstap. Fiorentina zou 3,7 miljoen euro neertellen, een bedrag dat met bonussen nog kan oplopen tot 5 miljoen.

UPDATE 28/01
De kogel is door de kerk: Szymon Zurkowski wordt niet de nieuwe speler van Club Brugge. Fiorentina maakte de komst van de Poolse middenvelder officieel bekend.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

Jammer voor Club?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

40
40
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

14
14
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

67
67
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

119
119
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

49
49
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

32
32
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

249
249
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

42
42
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

194
194
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

78
78
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

380
380
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

111
111
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

683
683
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

230
230
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

335
335
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

556
556
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

152
152
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

96
96
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

582
582
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

256
256
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

602
602
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

425
425
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

184
184
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

769
769
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

239
239

Meer sportnieuws