Geen Vanhaezebrouck maar wel Van Gaal als nieuwe coach?

door
Geen Vanhaezebrouck maar wel Van Gaal als nieuwe coach?

Giovanni van Bronckhorst kapt ermee bij Feyenoord aan het einde van het huidige seizoen, zo maakten de betrokkenen onlangs bekend. De Rotterdammers zoeken naar een opvolger en zijn daarbij uitgekomen bij Louis van Gaal. Eerder werd ook Hein Vanhaezebrouck al genoemd.


Journalist Sjoerd Mossou van het Algemeen Dagblad onthult in het voetbalpraatprogramma Studio Voetbal dat de oud-bondscoach van het Nederlands elftal kan rekenen op een telefoontje van technisch directeur Martin van Geel van de Eredivisie-topclub. "Van Geel gaat hem bellen, dat doe hij bijna altijd. Hij heeft het vier jaar geleden ook gedaan. Al is het maar voor de bühne. Want Van Gaal is gewoon zijn kandidaat nummer één."

Verslaggever Bart Nolles van VTBL liet eerder een soortgelijk geluid horen: "Vandaag was De Klassieker in De Kuip en ik heb één naam meerdere keren gehoord. Een man die eigenlijk gestopt is, maar het is geen publiek geheim dat hij vaker benaderd is: Louis van Gaal. Dat lijkt echt een optie voor Feyenoord."

Het is zeer de vraag of de voormalige toptrainer van clubs als FC Barcelona, Bayern München, Manchester United en Ajax te porren is voor een laatste avontuurtje in De Kuip. In de afgelopen zomer vertelde Van Gaal namelijk nog dat hij een aanbieding op zak had die hij eigenlijk niet kon weigeren. Uiteindelijk deed hij dit toch, waarbij hij stelde dat hij aan zijn vrouw Truus beloofd had om het rustiger aan te gaan doen. Momenteel is de coach dan ook woonachtig in Portugal.

LEES OOK: Club Brugge zet jacht in op Ajax na héél straffe evolutie

Zal Van Gaal de coach van Feyenoord worden?

Meest recent

DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

5
5
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

121
121
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

117
117
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

152
152
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

253
253
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

212
212
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

73
73
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

517
517
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

63
63
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

146
146
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

470
470
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

146
146
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

248
248
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

163
163
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

168
168
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

378
378
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

540
540
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

127
127
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

701
701
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

333
333
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

222
222
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

350
350
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

289
289
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1100
1100
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

492
492

Meer sportnieuws