'Fiorentina gaat uiteindelijk lopen met doelwit Club Brugge'

door
'Fiorentina gaat uiteindelijk lopen met doelwit Club Brugge'

Club Brugge hield het voorlopig redelijk rustig op de winterse transfermarkt. Voorzitter Bart Verhaeghe liet dan ook al verstaan dat er niet echt nood is aan versterking. Maar Blauw-Zwart lijkt wel al bezig te zijn met de ploeg op langere termijn.

Volgens verschillende Poolse media heeft Club ook een bod neergelegd bij het Poolse Gornik Zabrze voor Szymon Zurkowski. De 21-jarige centrale middenvelder geldt als één van de grootste talenten in zijn thuisland, en kan op heel wat interesse rekenen.

Voorlopig houdt de Poolse eersteklasser nog elk bod af, want het wil de transferprijs voor zijn goudhaantje nog wat opdrijven. Naast Club Brugge zouden ook Wolfsburg en Fiorentina al een evenwaardig bod hebben ingediend bij Gornik Zabrze. 

UPDATE 23/01

Het ziet er niet naar uit dat Zurkowski deze winter nog naar Jan Breydel zal verhuizen. Het lokale medium Sport bevestigt dat Gornik Zabrze drie officiële aanbiedingen binnenkreeg en daarbij één van Club Brugge. Het zou gaan om een bod van 2 tot 2.5 miljoen euro. Maar de Poolse club wil haar sterkhouder niet kwijt en zou een veelvoud van dat bedrag verlangen. Voorlopig toonde geen enkele van de geïnteresseerde ploegen zich bereid om het bod te verhogen, de kans op een transfer is dan ook klein.

UPDATE 19u15

Club leek dus al niet al te veel hoop te moeten koesteren op de komst van Szymon Zurkowski. La Gazzetta dello Sport drukt die verwachtingen nu nog meer de kop in. Het Italiaanse dagblad meldt namelijk dat niemand minder dan Juventus zich wil gaan mengen in de strijd.

De Oude Dame zou tussen 4 en 5 miljoen euro veil hebben voor de Poolse middenvelder. Een bedrag dat zijn club mogelijk wél overstag zal doen gaan. Juventus zou Zurkowski echter wel meteen anderhalf jaar willen uitlenen aan reeksgenoot Genoa. Blauw-Zwart lijkt zo wel meteen schaakmat te staan, want het lijkt weinig waarschijnlijk dat ze nu zoveel geld op tafel zullen leggen voor een aanwinst.

UPDATE 25/01
Uiteindelijk wint noch Club Brugge noch Juventus de strijd om Zurkowski. Het is immers Fiorentina dat met de middenvelder gaat lopen, meldt Sportitalia. Zij wisten Gornik Zabrze te overtuigen door de speler nog het seizoen in Polen te laten uitdoen, pas in juli maakt hij de overstap. Fiorentina zou 3,7 miljoen euro neertellen, een bedrag dat met bonussen nog kan oplopen tot 5 miljoen.

Jammer voor Club?

Meest recent

Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

10
10
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

12
12
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

138
138
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

85
85
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

72
72
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

27
27
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

59
59
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

77
77
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

54
54
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

266
266
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

180
180
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

263
263
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

72
72
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

245
245
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

577
577
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

44
44
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

385
385
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

474
474
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

441
441
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

67
67
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

74
74
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

103
103
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

134
134
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

61
61
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

238
238

Meer sportnieuws