TU 1/2: 'RSCA heeft opvolger Rutten al klaar, Edmilson terug naar België?'

1313 stemmen
TU 1/2: 'RSCA heeft opvolger Rutten al klaar, Edmilson terug naar België?'

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Fred Rutten is nog maar pas aan de slag bij Anderlecht, maar nu al klinkt het in Nederland dat de trainer op het einde van het seizoen alweer zal mogen beschikken. Frank Arnesen zou immers zijn zinnen gezet hebben op Kasper Hjulmand als nieuwe coach. De Deen kon nu echter nog niet komen omdat hij in zijn contract bij FC Nordsjaelland een afkoopsom van 1 miljoen euro heeft staan. In de zomer is hij echter vrij.



Ondertussen wordt Paars-Wit ook opnieuw gelinkt aan Junior Edmilson, die in Qatar goed zijn brood verdient maar er sportief amper uitgedaagd wordt. Er zijn echter nog twee Belgische clubs die op de flankaanvaller azen: Standard en Antwerp. Vooral die laatsten zijn concreet en informeerden in december al.

De Rouches richten momenteel dan weer hun pijlen in eerste instantie op een speler van AA Gent. Standard zou immers op het punt staan om Nicolas Raskin binnen te halen. De 17-jarige middenvelder kreeg bij de Buffalo's geen kansen meer van Jess Thorup en gaat het nu in Luik proberen.



Nog bij Gent lijkt ook Franko Andrijasevic snel te vertrekken. De Kroatische recordaankoop zou verrassend op huurbasis naar Waasland-Beveren trekken. Dat legt zo'n 200.000 euro op tafel voor een huurbeurt van zes maanden zonder aankoopoptie. Gent blijft wel het stevige salaris van Andrijasevic doorbetalen.

Club Brugge lijkt snel zijn eerste winteraanwinst beet te hebben. In tegenstelling tot eerder berichten zou Gonçalo Cardoso nu al meteen overkomen van Boavista. De 18-jarige Portugese verdediger zou deze week zijn medische testen afleggen en daarna een contract voor 4,5 jaar tekenen. Club betaalt zo'n 2,3 miljoen euro voor hem.



BUITENLAND

In ons land kon hij zich bij Anderlecht en Moeskroen niet echt doorzetten, maar in Turkije groeide Mahmoud 'Trezeguet' Hassan snel uit tot een smaakmaker. Kasimpasa, dat Anderlecht 2,5 miljoen euro betaalde voor de Egyptenaar, kan straks de jackpot vangen. Besiktas zou immers maar liefst 11 miljoen willen neertellen voor hem. Ook Galatasaray, Fenerbahçe, Lazio, Stuttgart en Al Rayyan tonen interesse in Trezeguet.

LEES OOK: Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Denk je dat Edmilson snel terug in België zal staan?

Meest recent

Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

39
39
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

294
294
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

142
142
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

185
185
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

320
320
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

93
93
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

79
79
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

113
113
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

205
205
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

38
38
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

260
260
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

196
196
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

37
37
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

36
36
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

148
148
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

251
251
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

68
68
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

215
215
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

214
214
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

286
286
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

119
119
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

452
452
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

641
641
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

164
164

Meer sportnieuws