TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club-verdediger gelinkt aan vertrek, Lazio wil derde Belg'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club-verdediger gelinkt aan vertrek, Lazio wil derde Belg'

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge haalde Luan Peres afgelopen zomer binnen, maar de Braziliaanse verdediger lijkt te kort te komen voor de Belgische top. Hij kan echter rekenen op interesse twee ploegen. Volgens O Jogo zou Sporting CP al gesprekken voeren met de entourage van Peres. Vanuit eigen land zou Gremio dan weer belangstelling tonen. Verder zou AC Milan nog steeds contact hebben met Club Brugge omtrent Arnaut Danjuma, de kans op een wintertransfer lijkt echt zeer klein.

Dorian Dessoleil is een vaste steunpilaar bij Charleroi, toch sluit hij een transfer op termijn niet uit. "Als ik Charleroi zou verlaten, dan is dat voor een Belgische topclub of een ploeg in het buitenland, bij voorkeur in Duitsland of Italië", klonkt het bij La Capitale.

BUITENLAND
Volgens Marca staat Eden Hazard weer een stap dichter bij een transfer naar Real Madrid. De aanvaller zou besloten hebben zijn contract bij Chelsea niet te verlengen. Ook clubniveau is er wel nog geen sprake van een akkoord, maar de Blues anticipeerden wel al op zijn vertrek door Christian Pulisic aan te trekken voor komend seizoen.

Volgens Corriere dello Sport wil Lazio zijn defensie versterken en het denkt daarbij aan Dedryck Boyata. De Rode Duivel speelt bij Celtic en is daar een sterkhouder. Daar is hij einde contract en als Celtic nog iets wilt verdienen aan de Rode Duivel, moet het hem deze maand nog verkopen.

Volgens La Gazzetta dello Sport zou Bram Nuytinck in de belangstelling staan van AS Roma, dat een vervanger zoekt voor de geblesseerde Juan Jesus. Sinds zijn vertrek bij Anderlecht doet de Nederlander het uitstekend bij Udinese. De kans is klein dat die club hem zal laten gaan.

LEES OOK: Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Club moet Peres deze winter laten gaan ...

Meest recent

Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

5
5
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

308
308
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

68
68
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

155
155
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

59
59
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

68
68
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

261
261
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

103
103
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

162
162
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

496
496
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

28
28
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

58
58
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

206
206
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

172
172
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

91
91
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

182
182
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

427
427
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

148
148
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

36
36
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

232
232
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

869
869
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

406
406
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

141
141

Meer sportnieuws