TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club-verdediger gelinkt aan vertrek, Lazio wil derde Belg'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club-verdediger gelinkt aan vertrek, Lazio wil derde Belg'

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge haalde Luan Peres afgelopen zomer binnen, maar de Braziliaanse verdediger lijkt te kort te komen voor de Belgische top. Hij kan echter rekenen op interesse twee ploegen. Volgens O Jogo zou Sporting CP al gesprekken voeren met de entourage van Peres. Vanuit eigen land zou Gremio dan weer belangstelling tonen. Verder zou AC Milan nog steeds contact hebben met Club Brugge omtrent Arnaut Danjuma, de kans op een wintertransfer lijkt echt zeer klein.

Dorian Dessoleil is een vaste steunpilaar bij Charleroi, toch sluit hij een transfer op termijn niet uit. "Als ik Charleroi zou verlaten, dan is dat voor een Belgische topclub of een ploeg in het buitenland, bij voorkeur in Duitsland of Italië", klonkt het bij La Capitale.

BUITENLAND
Volgens Marca staat Eden Hazard weer een stap dichter bij een transfer naar Real Madrid. De aanvaller zou besloten hebben zijn contract bij Chelsea niet te verlengen. Ook clubniveau is er wel nog geen sprake van een akkoord, maar de Blues anticipeerden wel al op zijn vertrek door Christian Pulisic aan te trekken voor komend seizoen.

Volgens Corriere dello Sport wil Lazio zijn defensie versterken en het denkt daarbij aan Dedryck Boyata. De Rode Duivel speelt bij Celtic en is daar een sterkhouder. Daar is hij einde contract en als Celtic nog iets wilt verdienen aan de Rode Duivel, moet het hem deze maand nog verkopen.

Volgens La Gazzetta dello Sport zou Bram Nuytinck in de belangstelling staan van AS Roma, dat een vervanger zoekt voor de geblesseerde Juan Jesus. Sinds zijn vertrek bij Anderlecht doet de Nederlander het uitstekend bij Udinese. De kans is klein dat die club hem zal laten gaan.

LEES OOK: ‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

Club moet Peres deze winter laten gaan ...

Meest recent

Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

23
23
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

78
78
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

51
51
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

26
26
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

195
195
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

339
339
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

548
548
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

277
277
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

91
91
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

102
102
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

387
387
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

157
157
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

243
243
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

104
104
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

263
263
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

457
457
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

192
192
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

68
68
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

565
565
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

111
111
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

116
116
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

314
314
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

168
168

Meer sportnieuws