Sterke Dendoncker en Wolverhampton boeken spectaculaire zege

door
Sterke Dendoncker en Wolverhampton boeken spectaculaire zege

In de Premier League werd de speeldag zaterdagmiddag afgetrapt door Wolverhampton en Leicester City. Op papier niet de meest aantrekkelijk affiche, maar de aanwezige fans kregen waar voor hun geld, zo eindigde een spectaculaire partij op 4-3. Leander Dendoncker maakte de match vol namens de Wolves en deed het meer dan behoorlijk, maar de held van de middag was Diogo Jota met een hattrick.


Leicester heeft een onrustige periode achter de rug en daarom werd vooraf al gespeculeerd over mogelijk ontslag voor Claude Puel. Tot overmaat van ramp zag de coach zijn elftal dramatisch uit de startblokken schieten. Al na twaalf minuten leidde Wolverhampton dankzij treffers van Diogo Jota en Ryan Bennett, allebei na dramatisch verdedigen.

Puel zal halverwege ongetwijfeld een donderspeech hebben gehouden. Met succes, want binnen twee minuten halveerde Leicester de achterstand via Demarai Gray, die diep werd gestuurd door Jamie Vardy en het heel knap afrondde. Zes minuten na de hervatting stond het zelfs al 2-2: Conor Coady kreeg binnen het strafschopgebied de ruimte om de bal in de verre hoek te mikken.

Ook daarna gebeurde er nog een hoop in Wolverhampton. De thuisclub nam via Jota wederom de leiding. Wes Morgan zorgde voor de gelijkmaker, hij won zijn kopbalduel van Dendoncker al gooide hij daarbij wel zijn volledig lichaam in de strijd. Maar Jota had een begenadigde dag en na een counter bezorgde hij zijn ploeg in extremis toch de zege. De 'Wolves' passeren Leicester daarmee op de ranglijst en het is maar de vraag of dat Puel fataal gaat worden.

Voor welke ploeg heeft u de meeste sympathie?

Meest recent

Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

8
8
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

145
145
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

159
159
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

190
190
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

250
250
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

49
49
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

229
229
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

168
168
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

171
171
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

413
413
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

356
356
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

104
104
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

287
287
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

186
186
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

553
553
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

705
705
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

421
421
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

344
344
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

169
169
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

645
645
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

614
614
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

382
382
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

175
175

Meer sportnieuws