Sterke Dendoncker en Wolverhampton boeken spectaculaire zege

128 stemmen
Sterke Dendoncker en Wolverhampton boeken spectaculaire zege

In de Premier League werd de speeldag zaterdagmiddag afgetrapt door Wolverhampton en Leicester City. Op papier niet de meest aantrekkelijk affiche, maar de aanwezige fans kregen waar voor hun geld, zo eindigde een spectaculaire partij op 4-3. Leander Dendoncker maakte de match vol namens de Wolves en deed het meer dan behoorlijk, maar de held van de middag was Diogo Jota met een hattrick.


Leicester heeft een onrustige periode achter de rug en daarom werd vooraf al gespeculeerd over mogelijk ontslag voor Claude Puel. Tot overmaat van ramp zag de coach zijn elftal dramatisch uit de startblokken schieten. Al na twaalf minuten leidde Wolverhampton dankzij treffers van Diogo Jota en Ryan Bennett, allebei na dramatisch verdedigen.

Puel zal halverwege ongetwijfeld een donderspeech hebben gehouden. Met succes, want binnen twee minuten halveerde Leicester de achterstand via Demarai Gray, die diep werd gestuurd door Jamie Vardy en het heel knap afrondde. Zes minuten na de hervatting stond het zelfs al 2-2: Conor Coady kreeg binnen het strafschopgebied de ruimte om de bal in de verre hoek te mikken.

Ook daarna gebeurde er nog een hoop in Wolverhampton. De thuisclub nam via Jota wederom de leiding. Wes Morgan zorgde voor de gelijkmaker, hij won zijn kopbalduel van Dendoncker al gooide hij daarbij wel zijn volledig lichaam in de strijd. Maar Jota had een begenadigde dag en na een counter bezorgde hij zijn ploeg in extremis toch de zege. De 'Wolves' passeren Leicester daarmee op de ranglijst en het is maar de vraag of dat Puel fataal gaat worden.

LEES OOK: Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Voor welke ploeg heeft u de meeste sympathie?

Meest recent

Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

0
0
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

105
105
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

183
183
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

135
135
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

51
51
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

159
159
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

60
60
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

66
66
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

103
103
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

68
68
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

114
114
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

84
84
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

274
274
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

79
79
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

49
49
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

118
118
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

809
809
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

76
76
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

481
481
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

29
29
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

45
45
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

436
436
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

336
336
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

227
227

Meer sportnieuws