'Batshuayi krijgt ook twee voorstellen uit de Serie A'

door
'Batshuayi krijgt ook twee voorstellen uit de Serie A'

Het scheelde afgelopen weekend niet veel of er kwam witte rook uit Monaco over de komst van Michy Batshuayi. De komst van de Rode Duivel werd nog niet officieel aangekondigd, maar de deal zou op de handtekeningen na wel al helemaal rond zijn. Dat was tenminste de consensus, maar nu komen er vanuit Frankrijk andere geluiden.


Volgens L'Equipe is er van een akkoord immers helemaal nog geen sprake. AS Monaco is nog altijd sterk geïnteresseerd en in het Prinsdom zouden ze er alle vertrouwen in hebben dat ze Batshuayi zullen binnenhalen, maar definitief uitsluitsel is er daarover nog niet. Bij Chelsea zouden ze er immers nog niet helemaal uit zijn wat ze met hun spits willen aanvangen.

En daar zou Everton nog altijd van willen profiteren. De Engelse club aast al langer op Batshuayi, maar heeft als nadeel dat het hem dit seizoen niet kan huren. De Toffees huren immers al Kurt Zouma van Chelsea en in Engeland mogen clubs maximum één speler van dezelfde club huren. Everton zou Batshuayi dus definitief moeten overnemen en dat ziet Chelsea minder zitten.

UPDATE 15/01
Keuze genoeg voor Michy Batshuayi. AS Monaco zal wellicht de nieuwe club worden van de Rode Duivel, maar als de deal alsnog zou afketsen, kan hij ook naar de Serie A. Fiorentina deed een huurvoorstel zonder aankoopoptie en ook Napoli, de club van Dries Mertens, zou hem willen huren maar dan met aankoopoptie.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Voor wie moet hij kiezen?

Meest recent

'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

0
0
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

1
1
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

21
21
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

80
80
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

84
84
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

87
87
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

48
48
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

41
41
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

92
92
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

61
61
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

313
313
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

308
308
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

267
267
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

22
22
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

98
98
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

216
216
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

101
101
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

74
74
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

243
243
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

367
367
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

89
89
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

317
317
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

299
299
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

344
344

Meer sportnieuws