Stage levert Lokeren twee 'aanwinsten' op: "Hij is een versterking"

409
Stage levert Lokeren twee 'aanwinsten' op:

KSC Lokeren gaat enkele moeizame weken tegemoet. De Waaslandse club wil absoluut het behoud vrijwaren, maar dan moet het wel een achterstand zien goed te maken op pakweg Moeskroen en Waasland-Beveren. Versterking is dus nodig, maar dat wil voorlopig niet echt vlotten.


Toch leverde de winterstage coach Trond Sollied twee 'verse krachten' op. Zo toonde Geoffrey Mujangi-Bia, die voorbije maanden met heel wat blessureleed sukkelde, dat hij duidelijk op de terugweg is. "Nu zit hij naar eigen zeggen op 70 procent van zijn kunnen, maar toch maakte hij in beide oefenmatchen het verschil: hij scoorde met een vrije trap en gaf een assist in de eerste partij, en er kwam nog een assist bij in de tweede. Hij is een versterking, als hij fit blijft tenminste", beoordeelde Het Nieuwsblad.

Een andere 'aanwinst' is Tracy Mpati. Ook hij is terug na blessureleed, een kruisbandletsel hield hem zo'n tien maanden aan de kant. Opvallend is dat Sollied hem niet langer op de back-positie gebruikt. "Sollied gebruikte hem twee keer als nummer acht en zei dat hij doet denken aan Ebou Sillah. 'Die zag je ook niet de grond raken als hij over het veld ging', wist de Noorse coach over hem te vertellen", aldus HNB.

Lokeren heeft momenteel te weinig kwaliteit om het behoud te vrijwaren ...

Meest recent

De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

21
21
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

10
10
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

11
11
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

47
47
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

68
68
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

34
34
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

33
33
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

38
38
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

50
50
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

268
268
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

54
54
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

46
46
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

119
119
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

82
82
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

133
133
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

168
168
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

60
60
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

66
66
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

358
358
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

942
942
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

101
101
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

29
29
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

191
191
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

87
87
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

183
183

Meer sportnieuws