Ronaldo moet nu écht vrezen: "Zou levenslang kunnen worden"

door
Ronaldo moet nu écht vrezen:

Sportief gezien is zijn transfer naar Juventus voorlopig een groot succes, ook in Italië heeft Cristiano Ronaldo de jacht op records weer geopend. Maar extra-sportief blijft de hele 'verkrachtingszaak' die afgelopen zomer uitbraak rond de Portugese superster spoken. Zeker nu er deze week weer nieuwe ontwikkelingen opdoken.


De Amerikaanse Kathryn Mayorga beweerde Ronaldo haar in 2009 in een hotel te Las Vegas, gedwongen heeft tot seksuele daden. Een eerdere aangifte draaide op niets uit, maar in september van vorig kalenderjaar legde ze opnieuw een klacht neer. Bovendien kwamen ook documenten naar boven waaruit bleek dat de Portugees en zijn entourage het slachtoffer een flinke som had aangeboden om het verhaal stil te houden.

En blijkbaar nemen de lokale autoriteiten de zaak dit keer wel serieus. Zo geraakte deze week bekend dat de onderzoekers bij de Italiaanse justitie verzocht heeft om DNA-materiaal van Ronaldo. Dat zou dan vergeleken worden met DNA-sporen die destijds gevonden werden op de jurk van Mayorga. Indien blijkt dat de meervoudige Gouden Bal toch schuldig was, zou dat wel eens zéér zware gevolgen kunnen hebben.

Volgens Jordi Versteegden van De Telegraaf moet Ronaldo een lange celstraf vrezen als zijn schuld bewezen wordt. "Er hangt hem echt een zware straf boven het hoofd. Ik heb even zitten te kijken en het zou echt levenslang kunnen worden als ze bewijzen dat hij daadwerkelijk iemand verkracht heeft. Ja, dat is inderdaad vanuit het strafrecht van Las Vegas."

LEES OOK: Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Denkt u dat Ronaldo echt achter tralies zou worden geplaatst?

Meest recent

Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

2
2
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

3
3
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

11
11
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

72
72
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

17
17
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

209
209
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

151
151
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

59
59
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

198
198
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

353
353
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

127
127
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

269
269
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

248
248
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

139
139
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

138
138
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

103
103
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

89
89
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

457
457
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

152
152
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

50
50
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

324
324
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

383
383
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

287
287
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

364
364

Meer sportnieuws