Ronaldo moet nu écht vrezen: "Zou levenslang kunnen worden"

door
Ronaldo moet nu écht vrezen:

Sportief gezien is zijn transfer naar Juventus voorlopig een groot succes, ook in Italië heeft Cristiano Ronaldo de jacht op records weer geopend. Maar extra-sportief blijft de hele 'verkrachtingszaak' die afgelopen zomer uitbraak rond de Portugese superster spoken. Zeker nu er deze week weer nieuwe ontwikkelingen opdoken.


De Amerikaanse Kathryn Mayorga beweerde Ronaldo haar in 2009 in een hotel te Las Vegas, gedwongen heeft tot seksuele daden. Een eerdere aangifte draaide op niets uit, maar in september van vorig kalenderjaar legde ze opnieuw een klacht neer. Bovendien kwamen ook documenten naar boven waaruit bleek dat de Portugees en zijn entourage het slachtoffer een flinke som had aangeboden om het verhaal stil te houden.

En blijkbaar nemen de lokale autoriteiten de zaak dit keer wel serieus. Zo geraakte deze week bekend dat de onderzoekers bij de Italiaanse justitie verzocht heeft om DNA-materiaal van Ronaldo. Dat zou dan vergeleken worden met DNA-sporen die destijds gevonden werden op de jurk van Mayorga. Indien blijkt dat de meervoudige Gouden Bal toch schuldig was, zou dat wel eens zéér zware gevolgen kunnen hebben.

Volgens Jordi Versteegden van De Telegraaf moet Ronaldo een lange celstraf vrezen als zijn schuld bewezen wordt. "Er hangt hem echt een zware straf boven het hoofd. Ik heb even zitten te kijken en het zou echt levenslang kunnen worden als ze bewijzen dat hij daadwerkelijk iemand verkracht heeft. Ja, dat is inderdaad vanuit het strafrecht van Las Vegas."

Denkt u dat Ronaldo echt achter tralies zou worden geplaatst?

Meest recent

Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

21
21
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

10
10
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

43
43
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

173
173
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

47
47
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

95
95
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

43
43
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

60
60
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

109
109
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

53
53
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

495
495
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

78
78
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

185
185
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

299
299
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

295
295
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

223
223
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

233
233
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

258
258
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

446
446
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

460
460
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

87
87
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

292
292
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

166
166
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

204
204

Meer sportnieuws