Ronaldo moet nu écht vrezen: "Zou levenslang kunnen worden"

door
Ronaldo moet nu écht vrezen:

Sportief gezien is zijn transfer naar Juventus voorlopig een groot succes, ook in Italië heeft Cristiano Ronaldo de jacht op records weer geopend. Maar extra-sportief blijft de hele 'verkrachtingszaak' die afgelopen zomer uitbraak rond de Portugese superster spoken. Zeker nu er deze week weer nieuwe ontwikkelingen opdoken.


De Amerikaanse Kathryn Mayorga beweerde Ronaldo haar in 2009 in een hotel te Las Vegas, gedwongen heeft tot seksuele daden. Een eerdere aangifte draaide op niets uit, maar in september van vorig kalenderjaar legde ze opnieuw een klacht neer. Bovendien kwamen ook documenten naar boven waaruit bleek dat de Portugees en zijn entourage het slachtoffer een flinke som had aangeboden om het verhaal stil te houden.

En blijkbaar nemen de lokale autoriteiten de zaak dit keer wel serieus. Zo geraakte deze week bekend dat de onderzoekers bij de Italiaanse justitie verzocht heeft om DNA-materiaal van Ronaldo. Dat zou dan vergeleken worden met DNA-sporen die destijds gevonden werden op de jurk van Mayorga. Indien blijkt dat de meervoudige Gouden Bal toch schuldig was, zou dat wel eens zéér zware gevolgen kunnen hebben.

Volgens Jordi Versteegden van De Telegraaf moet Ronaldo een lange celstraf vrezen als zijn schuld bewezen wordt. "Er hangt hem echt een zware straf boven het hoofd. Ik heb even zitten te kijken en het zou echt levenslang kunnen worden als ze bewijzen dat hij daadwerkelijk iemand verkracht heeft. Ja, dat is inderdaad vanuit het strafrecht van Las Vegas."

LEES OOK: 'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Denkt u dat Ronaldo echt achter tralies zou worden geplaatst?

Meest recent

Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

4
4
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

100
100
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

46
46
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

69
69
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

288
288
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

148
148
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

78
78
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

97
97
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

179
179
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

43
43
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

47
47
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

460
460
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

171
171
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

221
221
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

202
202
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

616
616
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

281
281
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

183
183
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

95
95
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

171
171
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

240
240
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

488
488
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

346
346
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

135
135

Meer sportnieuws