Ronaldo moet nu écht vrezen: "Zou levenslang kunnen worden"

door
Ronaldo moet nu écht vrezen:

Sportief gezien is zijn transfer naar Juventus voorlopig een groot succes, ook in Italië heeft Cristiano Ronaldo de jacht op records weer geopend. Maar extra-sportief blijft de hele 'verkrachtingszaak' die afgelopen zomer uitbraak rond de Portugese superster spoken. Zeker nu er deze week weer nieuwe ontwikkelingen opdoken.


De Amerikaanse Kathryn Mayorga beweerde Ronaldo haar in 2009 in een hotel te Las Vegas, gedwongen heeft tot seksuele daden. Een eerdere aangifte draaide op niets uit, maar in september van vorig kalenderjaar legde ze opnieuw een klacht neer. Bovendien kwamen ook documenten naar boven waaruit bleek dat de Portugees en zijn entourage het slachtoffer een flinke som had aangeboden om het verhaal stil te houden.

En blijkbaar nemen de lokale autoriteiten de zaak dit keer wel serieus. Zo geraakte deze week bekend dat de onderzoekers bij de Italiaanse justitie verzocht heeft om DNA-materiaal van Ronaldo. Dat zou dan vergeleken worden met DNA-sporen die destijds gevonden werden op de jurk van Mayorga. Indien blijkt dat de meervoudige Gouden Bal toch schuldig was, zou dat wel eens zéér zware gevolgen kunnen hebben.

Volgens Jordi Versteegden van De Telegraaf moet Ronaldo een lange celstraf vrezen als zijn schuld bewezen wordt. "Er hangt hem echt een zware straf boven het hoofd. Ik heb even zitten te kijken en het zou echt levenslang kunnen worden als ze bewijzen dat hij daadwerkelijk iemand verkracht heeft. Ja, dat is inderdaad vanuit het strafrecht van Las Vegas."

LEES OOK: Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Denkt u dat Ronaldo echt achter tralies zou worden geplaatst?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

38
38
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

190
190
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

123
123
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

341
341
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

162
162
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

96
96
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

473
473
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

77
77
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

280
280
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

264
264
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

538
538
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

793
793
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

851
851
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

46
46
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

301
301
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

635
635
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

357
357
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

371
371
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

176
176
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

259
259
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

733
733
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

409
409

Meer sportnieuws