Ronaldo moet nu écht vrezen: "Zou levenslang kunnen worden"

door
Ronaldo moet nu écht vrezen:

Sportief gezien is zijn transfer naar Juventus voorlopig een groot succes, ook in Italië heeft Cristiano Ronaldo de jacht op records weer geopend. Maar extra-sportief blijft de hele 'verkrachtingszaak' die afgelopen zomer uitbraak rond de Portugese superster spoken. Zeker nu er deze week weer nieuwe ontwikkelingen opdoken.


De Amerikaanse Kathryn Mayorga beweerde Ronaldo haar in 2009 in een hotel te Las Vegas, gedwongen heeft tot seksuele daden. Een eerdere aangifte draaide op niets uit, maar in september van vorig kalenderjaar legde ze opnieuw een klacht neer. Bovendien kwamen ook documenten naar boven waaruit bleek dat de Portugees en zijn entourage het slachtoffer een flinke som had aangeboden om het verhaal stil te houden.

En blijkbaar nemen de lokale autoriteiten de zaak dit keer wel serieus. Zo geraakte deze week bekend dat de onderzoekers bij de Italiaanse justitie verzocht heeft om DNA-materiaal van Ronaldo. Dat zou dan vergeleken worden met DNA-sporen die destijds gevonden werden op de jurk van Mayorga. Indien blijkt dat de meervoudige Gouden Bal toch schuldig was, zou dat wel eens zéér zware gevolgen kunnen hebben.

Volgens Jordi Versteegden van De Telegraaf moet Ronaldo een lange celstraf vrezen als zijn schuld bewezen wordt. "Er hangt hem echt een zware straf boven het hoofd. Ik heb even zitten te kijken en het zou echt levenslang kunnen worden als ze bewijzen dat hij daadwerkelijk iemand verkracht heeft. Ja, dat is inderdaad vanuit het strafrecht van Las Vegas."

LEES OOK: Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Denkt u dat Ronaldo echt achter tralies zou worden geplaatst?

Meest recent

Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

13
13
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

7
7
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

37
37
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

10
10
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

39
39
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

83
83
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

34
34
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

161
161
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

17
17
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

67
67
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

156
156
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

116
116
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

72
72
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

61
61
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

113
113
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

78
78
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

335
335
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

377
377
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

350
350
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

24
24
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

113
113
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

249
249
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

116
116

Meer sportnieuws