'Anderlecht krijgt ferme concurrentie voor transferdoelwit'

door
'Anderlecht krijgt ferme concurrentie voor transferdoelwit'

RSC Anderlecht vertrekt maandag op winterstage in Spanje. Behoudens er zondag nog een doorbraak volgt in het dossier, zal die afreis zonder de nieuwe trainer gebeuren. En omdat dat dossier aansleept, is er ook van winterse versterking voor de spelersgroep nog geen sprake.

Maar de club speurt wel degelijk naar mogelijke aanwinsten. Het bestuur wil onder meer een nieuwe, creatieve spelmaker aantrekken en daarvoor wordt nu een erg interessante piste aangehaald. Zo meldt het Algerijnse medium Competition dat Paars-Wit een oogje heeft laten vallen op Ryad Boudebouz. Deze technischvaardige spelmaker was bij Montepellier jarenlang één van de smaakmakers in de Ligue 1. In de zomer van 2017 besloot hij zijn kans te wagen in La Liga en tekende hij bij het ambitieuze Real Betis. Daar kende hij een behoorlijk eerste seizoen, maar momenteel is hij er van het voorplan verdwenen.

OGC Nice zou hem graag weer naar de Ligue 1 willen halen, maar de Fransen mikken op een huurbeurt met optie terwijl de Spanjaarden meteen geld willen vergaren en dus op een definitieve transfer azen. Die onderhandelingen zitten dus in een impasse en daar zou RSCA van kunnen profiteren.

De vooruitzichten op meer speelminuten én de aanwezigheid van Karim Belhocine, die eveneens Algerijnse roots heeft, zouden alvast in het voordeel van Paars-Wit spreken. Toch is de kans op zijn komst redelijk klein, Boudebouz zou immers op een grotere competitie mikken.

UPDATE 12/01
Als Anderlecht nog op Boudebouz mikt, krijgt het alvast nog wat meer stevige concurrentie. Terwijl Nice lijkt af te haken, toont volgens ABC Bordeaux zich wel zeer geïnteresseerd om de Algerijn binnen te halen. Een eerste bod van Bordeaux om Boudebouz te huren met aankoopoptie zou zelfs al uitgebracht zijn, maar geweigerd door Betis. De Spanjaarden mikken immers op een hogere aankoopsom. Maar als Bordeaux zijn bod nog optrekt, kan een akkoord alsnog uit de bus vallen.

LEES OOK: Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Zal Anderlecht hem nog kunnen halen?

Meest recent

'De Cat grof wild: Bayern opent bod, Milan op de loer'

Nathan De Cat schreef zaterdag geschiedenis door op amper 17-jarige leeftijd zijn debuut te vieren ...

19
19
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

14
14
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

137
137
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

28
28
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

148
148
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

55
55
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

148
148
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

33
33
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

66
66
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

119
119
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

314
314
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

210
210
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

85
85
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

65
65
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

85
85
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

46
46
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

472
472
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

347
347
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

438
438
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

53
53
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

502
502
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

219
219
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

195
195
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

353
353

Meer sportnieuws