'Anderlecht krijgt ferme concurrentie voor transferdoelwit'

door
'Anderlecht krijgt ferme concurrentie voor transferdoelwit'

RSC Anderlecht vertrekt maandag op winterstage in Spanje. Behoudens er zondag nog een doorbraak volgt in het dossier, zal die afreis zonder de nieuwe trainer gebeuren. En omdat dat dossier aansleept, is er ook van winterse versterking voor de spelersgroep nog geen sprake.

Maar de club speurt wel degelijk naar mogelijke aanwinsten. Het bestuur wil onder meer een nieuwe, creatieve spelmaker aantrekken en daarvoor wordt nu een erg interessante piste aangehaald. Zo meldt het Algerijnse medium Competition dat Paars-Wit een oogje heeft laten vallen op Ryad Boudebouz. Deze technischvaardige spelmaker was bij Montepellier jarenlang één van de smaakmakers in de Ligue 1. In de zomer van 2017 besloot hij zijn kans te wagen in La Liga en tekende hij bij het ambitieuze Real Betis. Daar kende hij een behoorlijk eerste seizoen, maar momenteel is hij er van het voorplan verdwenen.

OGC Nice zou hem graag weer naar de Ligue 1 willen halen, maar de Fransen mikken op een huurbeurt met optie terwijl de Spanjaarden meteen geld willen vergaren en dus op een definitieve transfer azen. Die onderhandelingen zitten dus in een impasse en daar zou RSCA van kunnen profiteren.

De vooruitzichten op meer speelminuten én de aanwezigheid van Karim Belhocine, die eveneens Algerijnse roots heeft, zouden alvast in het voordeel van Paars-Wit spreken. Toch is de kans op zijn komst redelijk klein, Boudebouz zou immers op een grotere competitie mikken.

UPDATE 12/01
Als Anderlecht nog op Boudebouz mikt, krijgt het alvast nog wat meer stevige concurrentie. Terwijl Nice lijkt af te haken, toont volgens ABC Bordeaux zich wel zeer geïnteresseerd om de Algerijn binnen te halen. Een eerste bod van Bordeaux om Boudebouz te huren met aankoopoptie zou zelfs al uitgebracht zijn, maar geweigerd door Betis. De Spanjaarden mikken immers op een hogere aankoopsom. Maar als Bordeaux zijn bod nog optrekt, kan een akkoord alsnog uit de bus vallen.

LEES OOK: De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Zal Anderlecht hem nog kunnen halen?

Meest recent

'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

48
48
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

9
9
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

198
198
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

239
239
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

248
248
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

12
12
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

28
28
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

46
46
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

87
87
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

81
81
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

59
59
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

338
338
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

150
150
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

290
290
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

124
124
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

454
454
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

260
260
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

208
208
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

164
164
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

236
236
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

720
720
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

80
80
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

127
127

Meer sportnieuws