PSV op volle kracht, Club Brugge met vreemde defensie

door
PSV op volle kracht, Club Brugge met vreemde defensie

Club Brugge staat vrijdag voor een belangrijke waardemeter op stage in Qatar. De landskampioen van België neemt het in een oefenwedstrijd immers op tegen PSV Eindhoven, de landskampioen van Nederland. Maar Blauw-Zwart zal niet op volle sterkte kunnen aantreden.


De vele blessures zijn toch wel een domper op de voorts geslaagde stage van Blauw-Zwart. Jelle Vossen, Kaveh Rezaei en Arnaut Danjuma lagen al in de lappenmand, Matej Mitrovic keerde eerder deze week al huiswaarts wegens een blessure. 's Morgens trainde ook het viertal Wesley Moraes, Benoit Poulain, Stefano Denswil en Thibault Vlietinck apart, zij zullen grotendeels gespaard worden.

Veel keuze heeft Leko dus niet meer over. Zo krijgen we wellicht een onuitgegeven defensie, met naast Decarli zowaar ook Nakamba en Cools. Mata en Dennis nemen de flank voor zich, Vanaken ontbreekt op een middenveld met Vormer, Rits en Amrabat. Schrijvers en Openda tot slot, zullen voor de goals moeten zorgen.

Bij PSV kiest Mark van Bommel grotendeels voor zijn beste elftal, al is sterspeler Hirving Lozano er niet bij in de wedstrijdselectie. Het wordt bovendien geen 'echte wedstrijd'. Zo zal er gespeeld worden in drie blokken van 30 minuten, met telkens tien minuten pauze tussen.



LEES OOK: PSV gelooft in jonge Belg en deelt nieuw contract uit

Club zal zich moeten versterken indien het zijn titel wil verlengen ...

Meest recent

Grote veranderingen bij Union? Hubert schept duidelijkheid

Union neemt zaterdag een nieuwe start. Niet omdat het hun eerste wedstrijd na de interlandbreak is, ...

8
8
'Knaltransfer in de maak: Onyedika kent voorwaarde'

Het lijkt in de komende mercato's voor Club Brugge weer een helse klus te worden om een uittocht te ...

38
38
De Mil waarschuwt Charleroi na mislukte flirt met Union

Komend weekend staan er enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Op ...

38
38
Hasi voorspelt nu al: "Kan eerste spits worden bij RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag op Stayen tegen STVV. Dat belooft een zware dobber te worden voor de ...

139
139
KV Mechelen overweegt toptransfer: terugkeer cultheld?

Bij KV Mechelen gaan ze misschien nog een aanwinst voorstellen. Trainer Frederik Vanderbiest was op ...

104
104
Fink zet puntjes op de i: "Anders kan je beter zwijgen"

Bij KRC Genk moesten ze vorig week nog een officiële boodschap meedelen omtrent een onjuist ...

111
111
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht maakte van de interlandbreak niet alleen gebruik om een nieuwe structuur op poten te ...

83
83
Opvolger Mignolet? Club Brugge legt jonge doelman vast

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, waar Nordin Jackers vervolgens ...

114
114
'Schokeffect bij Anderlecht: killer in de box op komst'

Anderlecht wil in januari knallen met een pure afwerker: geen Dolberg-kopie, wel een diepte- en ...

269
269
Pro League bibbert: DAZN dreigt met drastische stappen

De soap omtrent de mediarechten blijft de gemoederen beroeren. Zo geraakte vrijdag bekend dat de Pro ...

281
281
Club Brugge fel gehavend: volgende sterkhouder valt uit

Club Brugge geeft zaterdag in Leuven het startschot voor een razend drukke periode, waarin de ...

368
368
VTM deelt opvallende waarschuwing uit aan Marc Coucke

Marc Coucke kreeg gisteren een onverwachte publieke vermaning van… VTM zelf. De ...

155
155
Mannaert negeert Hasi: Anderlecht op ramkoers met KBVB

RSC Anderlecht hervat de competitie na de interlandbreak met een verplaatsing naar STVV. Ook op het ...

324
324
Garcia verrast bij Rode Duivels: Tielemans én Vanaken out?

Mathematisch kan het nog mislopen, maar behoudens een mirakel gaan de Rode Duivels volgende zomer ...

417
417
DAZN voert druk op: Pro League vreest rampscenario

Terwijl de discussie rond het competitieformat weer oplaait blijft ook het televisiecontract het ...

547
547
‘Code rood Antwerp: buitenlandse investeerders redding’

Royal Antwerp FC kampt al een tijdje met financiële problemen. Eigenaar Paul Gheysens zit in de ...

929
929
Rode Duivels krijgen uitstekend nieuws voor WK 2026

De Rode Duivels hebben nog één zege nodig om kwalificatie voor het WK 2026 binnen te ...

468
468
'Anderlecht-jackpot: droombestemming Bertaccini in vizier'

Adriano Bertaccini maakte afgelopen zomermercato de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC ...

256
256
Kompany in zak en as: Bayern-drama vlak voor topper

Vincent Kompany is uitstekend aan het seizoen begonnen. Bayern München neemt het komende ...

169
169
‘Opvolger Nicky Hayen bij Club Brugge al bekend’

Nicky Hayen is momenteel nog de hoofdtrainer bij Club Brugge, maar de Belgische oefenmeester maakt ...

601
601
'Ontslag Wils? Kleedkamer Antwerp geeft doorslag'

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. De club verkocht weer heel wat ...

147
147
Riedewald maakt na vertrek bij Antwerp opmerkelijke transfer

Antwerp liet in de zomer alweer heel wat spelers vertrekken. Opvallend was dat ook een aantal ...

52
52
Vanderbiest onthult pikante aanbieding van Anderlecht

KV Mechelen is tot dusver één van de aangename verrassingen van het seizoen. Malinwa ...

171
171
Man Utd watertandend na uitspraak over Lammens

Zondag staat er in de Premier League een absolute topper op het programma, want dan gaat Manchester ...

224
224
'Club en Anderlecht strijden om peperdure doelman'

Pas binnen een tweetal maanden gaat de wintermercato van start, maar vele clubs speuren nu al rond ...

493
493

Meer sportnieuws