Goed nieuws voor Standard: "Zelfs als Real komt, vertrek ik niet"

183 stemmen
Goed nieuws voor Standard:

Net als bij Club Brugge en KRC Genk wordt er ook bij Standard deze maand aan enkele sterkhouders getrokken. Zo blijft Razvan Marin Italiaanse interesse lokken, maar ook Christian Luyindama wist zich de voorbije maanden in de kijker te spelen. Dat zal niet veranderen nu hij in Congo ook tot Speler van het Jaar verkozen is.


Maar de bonkige verdediger stelt de Luikse fans gerust. "Vertrekken in de komende weken? Neen, dat interesseert me niet", stelt hij klaar en duidelijk in La Dernière Heure.

"Zelfs als Real belt? In mijn hoofd wil ik geen transfer. Ik verkies om hier te blijven en Play-Off I te spelen. Daarna zien we wel. Het is nooit goed om in het midden van het seizoen te vertrekken. Mijn doelen zijn duidelijk: ons plaatsen voor Play-Off I en daarna kunnen we eventueel aan de titel denken, als alles goed gaat."

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Zou Standard een transfer moeten overwegen als het een goed bod krijgt?

Meest recent

Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

1
1
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

17
17
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

65
65
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

87
87
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

40
40
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

86
86
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

90
90
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

54
54
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

327
327
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

295
295
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

88
88
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

285
285
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

242
242
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

243
243
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

451
451
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

177
177
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

91
91
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

230
230
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

74
74
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

150
150
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

69
69
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

159
159
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

277
277
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

670
670

Meer sportnieuws