Ronaldo opnieuw in opspraak: "Hij is een monster"

door
Ronaldo opnieuw in opspraak:

Op het veld draait het uitstekend voor Cristiano Ronaldo, maar naast het veld blijft het woelig rondom de Portugese ster. CR7 wordt immers beschuldigd van verkrachting. En nu komt nog een ex van hem met zware uitspraken over de aanvaller van Juventus.


Zo laat Jasmine Lennard weten dat zij zich ook gaat moeien met het onderzoek tegen CR7. "Ik heb hen aangeboden hen bij te staan inzake de verkrachtingszaak van Ronaldo. Ik heb informatie waarvan ik geloof dat het voordelig kan uitpakken. Er is niets in het leven dat ik meer haat dan pestkoppen. Mensen die hun positie of macht misbruiken en andere mensen pesten die niet de capaciteit of de mogelijkheid hebben om zichzelf te verdedigen", aldus Lennard aan buitenlandse media.

Volgens Lennard is Ronaldo ook bij haar meermaals over de schreef gegaan. "Niemand weet hoe hij écht is. Als men maar enig idee had, zou men versteld staan. Ik leun niet meer achterover om toe te kijken hoe hij PR-teams, advocaten en onderzoekers Mayorga (de Amerikaanse vrouw die verkracht zou zijn door Ronaldo, red.) pesten, kwellen, stalken en onderdrukken. Ik ga alles doen om haar te helpen. 'NEE' betekent 'NEE'. 'STOP' betekent 'STOP'. Als je een seksuele handeling voortzet terwijl een vrouw schreeuwt dat je moet stoppen, dan ben je een verkrachter en een monster."

De bewuste dame beweert ook dat ze bewijsmateriaal heeft tegen Ronaldo/ "Hij denkt echt dat hij ermee wegkomt. We hebben de laatste anderhalf jaar bijna dagelijks contact gehad en ik heb berichten en opnames die van onschatbare waarde zullen blijken voor Kathryn en haar team in het onthullen van zijn ware aard. Arrogante berichten dat hij ermee weg zou komen, omdat de wereld van hem houdt. Berichten dat geen enkele sponsor bij hem is weggegaan en dat Portugal hem altijd steunt.."

LEES OOK: Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Denkt u dat CR7 echt schuldig is?

Meest recent

'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

10
10
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

95
95
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

73
73
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

223
223
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

291
291
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

265
265
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

104
104
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

89
89
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

91
91
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

64
64
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

57
57
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

66
66
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

203
203
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

224
224
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

346
346
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

44
44
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

213
213
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

48
48
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

184
184
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

290
290
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

53
53
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

93
93

Meer sportnieuws