Ronaldo opnieuw in opspraak: "Hij is een monster"

door
Ronaldo opnieuw in opspraak:

Op het veld draait het uitstekend voor Cristiano Ronaldo, maar naast het veld blijft het woelig rondom de Portugese ster. CR7 wordt immers beschuldigd van verkrachting. En nu komt nog een ex van hem met zware uitspraken over de aanvaller van Juventus.


Zo laat Jasmine Lennard weten dat zij zich ook gaat moeien met het onderzoek tegen CR7. "Ik heb hen aangeboden hen bij te staan inzake de verkrachtingszaak van Ronaldo. Ik heb informatie waarvan ik geloof dat het voordelig kan uitpakken. Er is niets in het leven dat ik meer haat dan pestkoppen. Mensen die hun positie of macht misbruiken en andere mensen pesten die niet de capaciteit of de mogelijkheid hebben om zichzelf te verdedigen", aldus Lennard aan buitenlandse media.

Volgens Lennard is Ronaldo ook bij haar meermaals over de schreef gegaan. "Niemand weet hoe hij écht is. Als men maar enig idee had, zou men versteld staan. Ik leun niet meer achterover om toe te kijken hoe hij PR-teams, advocaten en onderzoekers Mayorga (de Amerikaanse vrouw die verkracht zou zijn door Ronaldo, red.) pesten, kwellen, stalken en onderdrukken. Ik ga alles doen om haar te helpen. 'NEE' betekent 'NEE'. 'STOP' betekent 'STOP'. Als je een seksuele handeling voortzet terwijl een vrouw schreeuwt dat je moet stoppen, dan ben je een verkrachter en een monster."

De bewuste dame beweert ook dat ze bewijsmateriaal heeft tegen Ronaldo/ "Hij denkt echt dat hij ermee wegkomt. We hebben de laatste anderhalf jaar bijna dagelijks contact gehad en ik heb berichten en opnames die van onschatbare waarde zullen blijken voor Kathryn en haar team in het onthullen van zijn ware aard. Arrogante berichten dat hij ermee weg zou komen, omdat de wereld van hem houdt. Berichten dat geen enkele sponsor bij hem is weggegaan en dat Portugal hem altijd steunt.."

LEES OOK: 'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

Denkt u dat CR7 echt schuldig is?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

4
4
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

9
9
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

18
18
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

12
12
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

54
54
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

55
55
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

39
39
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

186
186
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

305
305
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

67
67
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

121
121
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

131
131
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

101
101
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

94
94
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

115
115
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

189
189
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

138
138
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

648
648
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

527
527
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

168
168
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

172
172
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

218
218
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

30
30
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

286
286
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

195
195

Meer sportnieuws