Ronaldo opnieuw in opspraak: "Hij is een monster"

366 stemmen
Ronaldo opnieuw in opspraak:

Op het veld draait het uitstekend voor Cristiano Ronaldo, maar naast het veld blijft het woelig rondom de Portugese ster. CR7 wordt immers beschuldigd van verkrachting. En nu komt nog een ex van hem met zware uitspraken over de aanvaller van Juventus.


Zo laat Jasmine Lennard weten dat zij zich ook gaat moeien met het onderzoek tegen CR7. "Ik heb hen aangeboden hen bij te staan inzake de verkrachtingszaak van Ronaldo. Ik heb informatie waarvan ik geloof dat het voordelig kan uitpakken. Er is niets in het leven dat ik meer haat dan pestkoppen. Mensen die hun positie of macht misbruiken en andere mensen pesten die niet de capaciteit of de mogelijkheid hebben om zichzelf te verdedigen", aldus Lennard aan buitenlandse media.

Volgens Lennard is Ronaldo ook bij haar meermaals over de schreef gegaan. "Niemand weet hoe hij écht is. Als men maar enig idee had, zou men versteld staan. Ik leun niet meer achterover om toe te kijken hoe hij PR-teams, advocaten en onderzoekers Mayorga (de Amerikaanse vrouw die verkracht zou zijn door Ronaldo, red.) pesten, kwellen, stalken en onderdrukken. Ik ga alles doen om haar te helpen. 'NEE' betekent 'NEE'. 'STOP' betekent 'STOP'. Als je een seksuele handeling voortzet terwijl een vrouw schreeuwt dat je moet stoppen, dan ben je een verkrachter en een monster."

De bewuste dame beweert ook dat ze bewijsmateriaal heeft tegen Ronaldo/ "Hij denkt echt dat hij ermee wegkomt. We hebben de laatste anderhalf jaar bijna dagelijks contact gehad en ik heb berichten en opnames die van onschatbare waarde zullen blijken voor Kathryn en haar team in het onthullen van zijn ware aard. Arrogante berichten dat hij ermee weg zou komen, omdat de wereld van hem houdt. Berichten dat geen enkele sponsor bij hem is weggegaan en dat Portugal hem altijd steunt.."

LEES OOK: Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Denkt u dat CR7 echt schuldig is?

Meest recent

Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

8
8
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

6
6
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

79
79
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

24
24
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

130
130
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

74
74
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

294
294
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

86
86
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

593
593
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

171
171
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

289
289
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

506
506
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

139
139
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

91
91
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

560
560
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

229
229
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

554
554
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

408
408
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

179
179
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

746
746
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

225
225
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

630
630
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

169
169
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

891
891
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

282
282

Meer sportnieuws