Chinezen reageren op geruchten rond komst Dembélé

door
Chinezen reageren op geruchten rond komst Dembélé

De Premier League lijkt één van haar Belgische smaakmakers kwijt te spelen. Het leek al een tijdje vast te staan dat Mousa Dembélé zou vertrekken bij Tottenham, zijn contract werd er immers niet verlengd. En nu zou de middenvelder op punt staan om nog tijdens de wintermercato andere oorden op te zoeken.

De openbare omroep BBC, dat doorgaans over betrouwbare bronnen beschikt, meldt namelijk dat de transfer van Dembélé nagenoeg rond is. De Antwerpenaar flirtte een hele poos met Internazionale, maar lijkt nu toch voor China te kiezen. De Spurs zouden zo goed als rond zijn met Beijing Guoan. Ook Sky Sports meldde later op de middag dat de clubs tot een akkoord zijn gekomen.

De nummer vier van vorig seizoen in de Super League, zou zo'n 11 miljoen pond betalen voor de Rode Duivel. Een slordige 12.25 miljoen euro, op zich nog redelijk veel voor een speler van 31 jaar die nog maar een half seizoen onder contract ligt. Ook Dembélé zal uiteraard welvaren bij deze transfer, in eerdere berichten ging het al over een jaarsalaris van 9 miljoen euro. Of zijn keuze voor China ook een invloed zal hebben op zijn positie bij de nationale ploeg, valt af te wachten.

UPDATE 09/01
Vanuit China wordt het nieuws over de nakende komst van Dembélé echter ontkend. "We hebben geen contact gehad met Dembélé", verklaart Li Ming, CEO van Beijing Guoan, aan Beijing News. HLN-journalist Kristof Terreur houdt echter wel vol dat de Chinese club Dembélé een aanbieding gedaan heeft, dus mogelijk gaat het gewoon om een afleidingsmanoeuvre.


LEES OOK: Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

Denk je dat de transfer snel rond zal zijn?

Meest recent

Club Brugge ruikt jackpot: goudhaantjes Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

1
1
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

31
31
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

202
202
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

210
210
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

224
224
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

94
94
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

78
78
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

82
82
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

59
59
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

53
53
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

65
65
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

192
192
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

205
205
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

335
335
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

43
43
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

206
206
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

47
47
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

180
180
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

288
288
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

50
50
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

92
92
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

54
54

Meer sportnieuws