Chinezen reageren op geruchten rond komst Dembélé

door
Chinezen reageren op geruchten rond komst Dembélé

De Premier League lijkt één van haar Belgische smaakmakers kwijt te spelen. Het leek al een tijdje vast te staan dat Mousa Dembélé zou vertrekken bij Tottenham, zijn contract werd er immers niet verlengd. En nu zou de middenvelder op punt staan om nog tijdens de wintermercato andere oorden op te zoeken.

De openbare omroep BBC, dat doorgaans over betrouwbare bronnen beschikt, meldt namelijk dat de transfer van Dembélé nagenoeg rond is. De Antwerpenaar flirtte een hele poos met Internazionale, maar lijkt nu toch voor China te kiezen. De Spurs zouden zo goed als rond zijn met Beijing Guoan. Ook Sky Sports meldde later op de middag dat de clubs tot een akkoord zijn gekomen.

De nummer vier van vorig seizoen in de Super League, zou zo'n 11 miljoen pond betalen voor de Rode Duivel. Een slordige 12.25 miljoen euro, op zich nog redelijk veel voor een speler van 31 jaar die nog maar een half seizoen onder contract ligt. Ook Dembélé zal uiteraard welvaren bij deze transfer, in eerdere berichten ging het al over een jaarsalaris van 9 miljoen euro. Of zijn keuze voor China ook een invloed zal hebben op zijn positie bij de nationale ploeg, valt af te wachten.

UPDATE 09/01
Vanuit China wordt het nieuws over de nakende komst van Dembélé echter ontkend. "We hebben geen contact gehad met Dembélé", verklaart Li Ming, CEO van Beijing Guoan, aan Beijing News. HLN-journalist Kristof Terreur houdt echter wel vol dat de Chinese club Dembélé een aanbieding gedaan heeft, dus mogelijk gaat het gewoon om een afleidingsmanoeuvre.


LEES OOK: Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

Denk je dat de transfer snel rond zal zijn?

Meest recent

Boskamp breekt bij immense woede: "Het klopt niet!"

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

11
11
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

34
34
Van transferbom tot familieman: Nainggolan verrast

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

246
246
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

157
157
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

117
117
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

113
113
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

115
115
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

85
85
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

351
351
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

78
78
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

319
319
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

122
122
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

750
750
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

429
429
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

118
118
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

534
534
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

667
667
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

986
986
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

167
167
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

117
117
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

143
143
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

178
178
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

211
211
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

81
81

Meer sportnieuws