Chinezen reageren op geruchten rond komst Dembélé

127 stemmen
Chinezen reageren op geruchten rond komst Dembélé

De Premier League lijkt één van haar Belgische smaakmakers kwijt te spelen. Het leek al een tijdje vast te staan dat Mousa Dembélé zou vertrekken bij Tottenham, zijn contract werd er immers niet verlengd. En nu zou de middenvelder op punt staan om nog tijdens de wintermercato andere oorden op te zoeken.

De openbare omroep BBC, dat doorgaans over betrouwbare bronnen beschikt, meldt namelijk dat de transfer van Dembélé nagenoeg rond is. De Antwerpenaar flirtte een hele poos met Internazionale, maar lijkt nu toch voor China te kiezen. De Spurs zouden zo goed als rond zijn met Beijing Guoan. Ook Sky Sports meldde later op de middag dat de clubs tot een akkoord zijn gekomen.

De nummer vier van vorig seizoen in de Super League, zou zo'n 11 miljoen pond betalen voor de Rode Duivel. Een slordige 12.25 miljoen euro, op zich nog redelijk veel voor een speler van 31 jaar die nog maar een half seizoen onder contract ligt. Ook Dembélé zal uiteraard welvaren bij deze transfer, in eerdere berichten ging het al over een jaarsalaris van 9 miljoen euro. Of zijn keuze voor China ook een invloed zal hebben op zijn positie bij de nationale ploeg, valt af te wachten.

UPDATE 09/01
Vanuit China wordt het nieuws over de nakende komst van Dembélé echter ontkend. "We hebben geen contact gehad met Dembélé", verklaart Li Ming, CEO van Beijing Guoan, aan Beijing News. HLN-journalist Kristof Terreur houdt echter wel vol dat de Chinese club Dembélé een aanbieding gedaan heeft, dus mogelijk gaat het gewoon om een afleidingsmanoeuvre.


LEES OOK: Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Denk je dat de transfer snel rond zal zijn?

Meest recent

De Bruyne heeft er genoeg van: grote beslissing nadert

Kevin De Bruyne vertrok naar Napoli voor een nieuw groot hoofdstuk in zijn carrière, maar het ...

57
57
De Mil kan teleurstelling niet verbergen: "Heel jammer"

AA Gent en KRC Genk spelen zondag een finale voor een Europese ticket. Het moet hun matige Belgische ...

36
36
Hayen toont tanden: “Wij gaan ons niet verstoppen”

KRC Genk moet zijn seizoen proberen te redden tegen AA Gent. Een zege zou hen alsnog een Europees ...

26
26
'FC Barcelona doet bod, Atlético reageert met.... Yamal'

Het is FC Barcelona menens om komend seizoen versterking te halen. Anthony Gordon komt wellicht over ...

63
63
Patro Eisden verbaast België: “Onhoudbaar”

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

128
128
Anderlecht legt verdediger onder contract

RSC Anderlecht is volop bezig met talenten van eigen bodem langdurig vast te leggen. De Brusselaars ...

83
83
'Machtsstrijd bij Antwerp: nieuwe voorzitter op komst?'

Royal Antwerp FC is een club op drift, dat is al enkele jaren duidelijk. Eigenaar en voorzitter Paul ...

213
213
Preud'homme pakt uit: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Dankzij de licentieproblemen van RWDM blijft Club NXT alsnog in 1B. Een opluchting voor Blauw-Zwart, ...

427
427
Einde tijdperk: Anderlecht maakt afscheid bekend

Sportieve baas Antoine Sibierski gaat straks ongetwijfeld met de grove borstel door de kleedkamer ...

516
516
Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Toby Alderweireld mag dan wel afscheid genomen hebben van het hoogste niveau bij de Rode Duivels, ...

253
253
Antwerp shopt bij Club Brugge: twee vliegen in één klap

Nu het tussenseizoen begonnen is, blijkt ook de jacht op talent opnieuw geopend. Ook deze zomer ...

243
243
'Anderlecht houdt adem in: goudhaantje gratis weg?'

Ondanks alle kommer en kwel bij het eerste elftal, kunnen de fans van RSC Anderlecht zich nog altijd ...

355
355
Ruben Van Gucht pakt uit met megaproject: Big Brother-vibes

Ruben Van Gucht was de afgelopen jaren quasi niet uit het nieuws weg te slaan. De flamboyante ...

44
44
Maesschalck velt oordeel Duivel: alsnog joker Garcia?

Het WK komt dichterbij. Nog een kleine twee weken en Mexico en Zuid-Afrika trappen het mondiale ...

132
132
‘Neymar veroorzaakt gigantische WK-storm’

Neymar werd geselecteerd door Carlo Ancelotti voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en ...

65
65
Evenepoel onthult transfer die niemand kende

Remco Evenepoel is nu wereldbekend door het wielrennen, maar in het verleden werd hij in de ...

128
128
Inter-baas duidelijk: alle twijfels over Stankovic van tafel

Aleksandar Stankovic was dit seizoen één van de grote revelaties op het middenveld van ...

325
325
‘Gheysens hakt knopen door: onrust bij Antwerp groeit'

Paul Gheysens en Royal Antwerp FC zitten in de problemen. Eerder op de dag kwam het nieuws naar ...

278
278
'Droomtransfer De Busser krijgt alsmaar meer vorm'

Het seizoen is amper voorbij, maar de transferzomer komt al helemaal op gang. Sommige spelers waren ...

62
62
Seizoensafsluiter op krukken: ook Gent gehavend voor barrage

Het Belgische voetbalseizoen wordt zondag afgesloten met een barragematch tussen AA Gent en KRC ...

243
243
Beerschot hakt knoop over Messoudi door na gemiste promotie

Voor Beerschot eindigde het seizoen met een domper. De Mannekes streden het hele seizoen met KV ...

205
205
Vader Stankovic zet transferdossier helemaal op zijn kop

Bij Club Brugge zullen ze in de komende twee weken vernemen of Aleksandar Stankovic al dan niet ...

1366
1366
'Bounida ziet transfer in het water vallen'

Voor Rayane Bounida werd het afgelopen seizoen het jaar van de grote doorbraak. Het toptalent ...

125
125
'Financiële problemen Antwerp: belangrijke pion stapt op'

Voor Antwerp dreigt het alweer een moeilijke zomer te worden. De Great Old moet zijn spelerskern ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Monsteraanbiedingen Club, nieuwe coach Napoli'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

214
214

Meer sportnieuws