Chinezen reageren op geruchten rond komst Dembélé

door
Chinezen reageren op geruchten rond komst Dembélé

De Premier League lijkt één van haar Belgische smaakmakers kwijt te spelen. Het leek al een tijdje vast te staan dat Mousa Dembélé zou vertrekken bij Tottenham, zijn contract werd er immers niet verlengd. En nu zou de middenvelder op punt staan om nog tijdens de wintermercato andere oorden op te zoeken.

De openbare omroep BBC, dat doorgaans over betrouwbare bronnen beschikt, meldt namelijk dat de transfer van Dembélé nagenoeg rond is. De Antwerpenaar flirtte een hele poos met Internazionale, maar lijkt nu toch voor China te kiezen. De Spurs zouden zo goed als rond zijn met Beijing Guoan. Ook Sky Sports meldde later op de middag dat de clubs tot een akkoord zijn gekomen.

De nummer vier van vorig seizoen in de Super League, zou zo'n 11 miljoen pond betalen voor de Rode Duivel. Een slordige 12.25 miljoen euro, op zich nog redelijk veel voor een speler van 31 jaar die nog maar een half seizoen onder contract ligt. Ook Dembélé zal uiteraard welvaren bij deze transfer, in eerdere berichten ging het al over een jaarsalaris van 9 miljoen euro. Of zijn keuze voor China ook een invloed zal hebben op zijn positie bij de nationale ploeg, valt af te wachten.

UPDATE 09/01
Vanuit China wordt het nieuws over de nakende komst van Dembélé echter ontkend. "We hebben geen contact gehad met Dembélé", verklaart Li Ming, CEO van Beijing Guoan, aan Beijing News. HLN-journalist Kristof Terreur houdt echter wel vol dat de Chinese club Dembélé een aanbieding gedaan heeft, dus mogelijk gaat het gewoon om een afleidingsmanoeuvre.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

Denk je dat de transfer snel rond zal zijn?

Meest recent

Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

2
2
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

28
28
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

16
16
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

28
28
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

61
61
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

119
119
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

53
53
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

45
45
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

75
75
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

29
29
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

75
75
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

105
105
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

378
378
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

118
118
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

184
184
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

298
298
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

387
387
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

139
139
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

557
557
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

151
151
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

105
105

Meer sportnieuws