Chinezen reageren op geruchten rond komst Dembélé

door
Chinezen reageren op geruchten rond komst Dembélé

De Premier League lijkt één van haar Belgische smaakmakers kwijt te spelen. Het leek al een tijdje vast te staan dat Mousa Dembélé zou vertrekken bij Tottenham, zijn contract werd er immers niet verlengd. En nu zou de middenvelder op punt staan om nog tijdens de wintermercato andere oorden op te zoeken.

De openbare omroep BBC, dat doorgaans over betrouwbare bronnen beschikt, meldt namelijk dat de transfer van Dembélé nagenoeg rond is. De Antwerpenaar flirtte een hele poos met Internazionale, maar lijkt nu toch voor China te kiezen. De Spurs zouden zo goed als rond zijn met Beijing Guoan. Ook Sky Sports meldde later op de middag dat de clubs tot een akkoord zijn gekomen.

De nummer vier van vorig seizoen in de Super League, zou zo'n 11 miljoen pond betalen voor de Rode Duivel. Een slordige 12.25 miljoen euro, op zich nog redelijk veel voor een speler van 31 jaar die nog maar een half seizoen onder contract ligt. Ook Dembélé zal uiteraard welvaren bij deze transfer, in eerdere berichten ging het al over een jaarsalaris van 9 miljoen euro. Of zijn keuze voor China ook een invloed zal hebben op zijn positie bij de nationale ploeg, valt af te wachten.

UPDATE 09/01
Vanuit China wordt het nieuws over de nakende komst van Dembélé echter ontkend. "We hebben geen contact gehad met Dembélé", verklaart Li Ming, CEO van Beijing Guoan, aan Beijing News. HLN-journalist Kristof Terreur houdt echter wel vol dat de Chinese club Dembélé een aanbieding gedaan heeft, dus mogelijk gaat het gewoon om een afleidingsmanoeuvre.


LEES OOK: Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

Denk je dat de transfer snel rond zal zijn?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door: Schreuder of Taravel?'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

29
29
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

84
84
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

206
206
Dilemma voor Leko: opvallende wissel bij Club Brugge?

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

89
89
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

37
37
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

485
485
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

274
274
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

118
118
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

300
300
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

844
844
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

132
132
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

319
319
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

117
117
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

224
224
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

326
326
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

33
33
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

227
227
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

331
331
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

125
125
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

192
192
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

168
168
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

329
329
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

202
202
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

220
220

Meer sportnieuws