De Bruyne helpt City aan monsterzege, goal Odoi onvoldoende voor Fulham

door
De Bruyne helpt City aan monsterzege, goal Odoi onvoldoende voor Fulham

In Engeland stond er zondagmiddag FA Cup-voetbal op het programma. Manchester City plaatste zich alvast voor de volgende ronde met een monsterzege tegen Rotterham United: 7-0. Kevin De Bruyne droeg voor de gelegenheid de aanvoerdersband en tekende voor de fraaie assist voor de openingstreffer van Raheem Sterling.


De Bruyne mocht nog eens aan de aftrap verschijnen en werd meteen aangeduid als kapitein van het elftal dat bestond uit een mix van sterkhouders en enkele spelers die nog niet vaak in actie kwamen dit seizoen. Rotterham probeerde om zo lang mogelijk stand te houden, maar na 20 minuten was het toch prijs. Een fraaie steekbal van De Bruyne werd afgewerkt door Sterling.

Vlak voor rust diepte City de voorsprong uit tot 3-0 en na de pauze stond er helemaal geen maat meer op de ploeg van Pep Guardiola. Ook na de wissel van De Bruyne rond de 70ste minuut bleven de Citizens vlot scoren. Opvallend was dat de doelpunten telkens door een andere speler werd gemaakt. Gündogan tekende daarbij voor maar liefst vier assists.

Verder sprong vooral de uitschakeling van Fulham in het oog. Denis Odoi opende de score vlak na rust op aangeven van Neeskens Kebano, maar die treffer bleek onvoldoende. Uiteindelijk sneuvelden The Cottagers voor eigen volk met 1-2 tegen Oldham Athletic.

Uitslagen zondagmiddagduels:
Manchester City - Rotterham: 7-0
Millwall - Hull City: 2-1
Fulham - Oldham Athletic: 1-2
QPR - Leeds: 2-1
Woking - Watford: 0-2
Preston North End - Doncaster: 1-3
Sheffield United - Barnet: 0-1

LEES OOK: Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

De ploegen uit de lagere reeksen zouden in de beker altijd het thuisvoordeel moeten krijgen ...

Meest recent

Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

10
10
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

32
32
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

105
105
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

194
194
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

131
131
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

131
131
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

135
135
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

46
46
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

1061
1061
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

42
42
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

41
41
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

299
299
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

122
122
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

188
188
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

230
230
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

50
50
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

206
206
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

394
394
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

885
885
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

156
156
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

45
45
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

423
423
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

110
110
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

589
589
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

691
691

Meer sportnieuws