De Bruyne helpt City aan monsterzege, goal Odoi onvoldoende voor Fulham

door
De Bruyne helpt City aan monsterzege, goal Odoi onvoldoende voor Fulham

In Engeland stond er zondagmiddag FA Cup-voetbal op het programma. Manchester City plaatste zich alvast voor de volgende ronde met een monsterzege tegen Rotterham United: 7-0. Kevin De Bruyne droeg voor de gelegenheid de aanvoerdersband en tekende voor de fraaie assist voor de openingstreffer van Raheem Sterling.


De Bruyne mocht nog eens aan de aftrap verschijnen en werd meteen aangeduid als kapitein van het elftal dat bestond uit een mix van sterkhouders en enkele spelers die nog niet vaak in actie kwamen dit seizoen. Rotterham probeerde om zo lang mogelijk stand te houden, maar na 20 minuten was het toch prijs. Een fraaie steekbal van De Bruyne werd afgewerkt door Sterling.

Vlak voor rust diepte City de voorsprong uit tot 3-0 en na de pauze stond er helemaal geen maat meer op de ploeg van Pep Guardiola. Ook na de wissel van De Bruyne rond de 70ste minuut bleven de Citizens vlot scoren. Opvallend was dat de doelpunten telkens door een andere speler werd gemaakt. Gündogan tekende daarbij voor maar liefst vier assists.

Verder sprong vooral de uitschakeling van Fulham in het oog. Denis Odoi opende de score vlak na rust op aangeven van Neeskens Kebano, maar die treffer bleek onvoldoende. Uiteindelijk sneuvelden The Cottagers voor eigen volk met 1-2 tegen Oldham Athletic.

Uitslagen zondagmiddagduels:
Manchester City - Rotterham: 7-0
Millwall - Hull City: 2-1
Fulham - Oldham Athletic: 1-2
QPR - Leeds: 2-1
Woking - Watford: 0-2
Preston North End - Doncaster: 1-3
Sheffield United - Barnet: 0-1

LEES OOK: Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

De ploegen uit de lagere reeksen zouden in de beker altijd het thuisvoordeel moeten krijgen ...

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

0
0
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

7
7
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

88
88
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

129
129
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

471
471
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

93
93
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

32
32
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

291
291
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

85
85
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

522
522
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

498
498
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

385
385
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

53
53
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1007
1007
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

274
274
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

436
436
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

80
80
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1187
1187
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

114
114
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

219
219
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

349
349
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

456
456
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

367
367
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

84
84

Meer sportnieuws