De Bruyne helpt City aan monsterzege, goal Odoi onvoldoende voor Fulham

door
De Bruyne helpt City aan monsterzege, goal Odoi onvoldoende voor Fulham

In Engeland stond er zondagmiddag FA Cup-voetbal op het programma. Manchester City plaatste zich alvast voor de volgende ronde met een monsterzege tegen Rotterham United: 7-0. Kevin De Bruyne droeg voor de gelegenheid de aanvoerdersband en tekende voor de fraaie assist voor de openingstreffer van Raheem Sterling.


De Bruyne mocht nog eens aan de aftrap verschijnen en werd meteen aangeduid als kapitein van het elftal dat bestond uit een mix van sterkhouders en enkele spelers die nog niet vaak in actie kwamen dit seizoen. Rotterham probeerde om zo lang mogelijk stand te houden, maar na 20 minuten was het toch prijs. Een fraaie steekbal van De Bruyne werd afgewerkt door Sterling.

Vlak voor rust diepte City de voorsprong uit tot 3-0 en na de pauze stond er helemaal geen maat meer op de ploeg van Pep Guardiola. Ook na de wissel van De Bruyne rond de 70ste minuut bleven de Citizens vlot scoren. Opvallend was dat de doelpunten telkens door een andere speler werd gemaakt. Gündogan tekende daarbij voor maar liefst vier assists.

Verder sprong vooral de uitschakeling van Fulham in het oog. Denis Odoi opende de score vlak na rust op aangeven van Neeskens Kebano, maar die treffer bleek onvoldoende. Uiteindelijk sneuvelden The Cottagers voor eigen volk met 1-2 tegen Oldham Athletic.

Uitslagen zondagmiddagduels:
Manchester City - Rotterham: 7-0
Millwall - Hull City: 2-1
Fulham - Oldham Athletic: 1-2
QPR - Leeds: 2-1
Woking - Watford: 0-2
Preston North End - Doncaster: 1-3
Sheffield United - Barnet: 0-1

LEES OOK: Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

De ploegen uit de lagere reeksen zouden in de beker altijd het thuisvoordeel moeten krijgen ...

Meest recent

Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

98
98
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

4
4
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

66
66
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

111
111
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

658
658
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

130
130
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

265
265
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

380
380
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

112
112
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

250
250
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

311
311
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

62
62
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

533
533
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

439
439
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

179
179
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

485
485
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

463
463
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

87
87
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

388
388
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

617
617
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

235
235
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

279
279
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

312
312
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

391
391

Meer sportnieuws