De Bruyne helpt City aan monsterzege, goal Odoi onvoldoende voor Fulham

door
De Bruyne helpt City aan monsterzege, goal Odoi onvoldoende voor Fulham

In Engeland stond er zondagmiddag FA Cup-voetbal op het programma. Manchester City plaatste zich alvast voor de volgende ronde met een monsterzege tegen Rotterham United: 7-0. Kevin De Bruyne droeg voor de gelegenheid de aanvoerdersband en tekende voor de fraaie assist voor de openingstreffer van Raheem Sterling.


De Bruyne mocht nog eens aan de aftrap verschijnen en werd meteen aangeduid als kapitein van het elftal dat bestond uit een mix van sterkhouders en enkele spelers die nog niet vaak in actie kwamen dit seizoen. Rotterham probeerde om zo lang mogelijk stand te houden, maar na 20 minuten was het toch prijs. Een fraaie steekbal van De Bruyne werd afgewerkt door Sterling.

Vlak voor rust diepte City de voorsprong uit tot 3-0 en na de pauze stond er helemaal geen maat meer op de ploeg van Pep Guardiola. Ook na de wissel van De Bruyne rond de 70ste minuut bleven de Citizens vlot scoren. Opvallend was dat de doelpunten telkens door een andere speler werd gemaakt. Gündogan tekende daarbij voor maar liefst vier assists.

Verder sprong vooral de uitschakeling van Fulham in het oog. Denis Odoi opende de score vlak na rust op aangeven van Neeskens Kebano, maar die treffer bleek onvoldoende. Uiteindelijk sneuvelden The Cottagers voor eigen volk met 1-2 tegen Oldham Athletic.

Uitslagen zondagmiddagduels:
Manchester City - Rotterham: 7-0
Millwall - Hull City: 2-1
Fulham - Oldham Athletic: 1-2
QPR - Leeds: 2-1
Woking - Watford: 0-2
Preston North End - Doncaster: 1-3
Sheffield United - Barnet: 0-1

LEES OOK: City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De ploegen uit de lagere reeksen zouden in de beker altijd het thuisvoordeel moeten krijgen ...

Meest recent

Onheilspellend nieuws: zorgwekkende gezondheidsupdate Boskamp

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

15
15
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

108
108
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

88
88
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

557
557
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

55
55
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

70
70
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

206
206
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

110
110
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

347
347
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

146
146
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

179
179
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

142
142
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

206
206
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

239
239
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

165
165
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

178
178
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

42
42
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

341
341
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

600
600
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

357
357
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

185
185
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

67
67
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

171
171
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

138
138
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

484
484

Meer sportnieuws