Lokeren ruimt selectie op: aanvaller vertrekt op huurbasis

door
Lokeren ruimt selectie op: aanvaller vertrekt op huurbasis

De clubs uit de Jupiler Pro League zwermen dezer dagen uit naar warmere oorden om zich klaar te stomen voor de tweede helft van het seizoen. Net als veel andere clubs trekt Lokeren naar Spanje, waar Trond Sollied zijn troepen in Campoamor probeert voor te bereiden op een lange degradatiestrijd.


Vijf spelers hoeven zich echter niet te melden in Spanje, weet Het Laatste Nieuws. De meeste bekende naam is Stefano Marzo. Verder blijven ook de jongeren Juan Pablo Torres, Gilles Van Moerzeke, Milan De Mey en Bob Straetman achter in België. Die laatste vertrekt mogelijk ook deze maand. Lommel en Knokke zouden hun oog laten vallen hebben op de 21-jarige flankaanvaller, die dit seizoen nog maar één keer mocht invallen.

UPDATE 05/01
De eerste vertrekker bij Lokeren is alvast een feit. Straetman kon dus naar verluidt terecht bij Lommel of Knokke, maar hij heeft nu toch een andere uitdaging gekozen. Zo gaat de flankspeler aan de slag bij Excelsior Virton. De club uit het zuiden van het land hoopt te promoveren naar 1B, maar staat momenteel slechts derde in de hoogste amateurliga en kon dus nog wel wat versterking gebruiken.

Het gaat wel slechts om een huurbeurt, Lokeren blijft het vertrouwen behouden in de 21-jarige. "Sporting Lokeren gelooft dat de extra speelminuten onze speler een stap vooruit zullen helpen in de ontwikkeling van zijn carrière", klinkt het op de clubwebsite.

LEES OOK: Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

Trending:

'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Is de huidige kern van Lokeren sterk genoeg om het behoud te vrijwaren?

Meest recent

Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

108
108
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

41
41
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

124
124
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

307
307
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

251
251
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

46
46
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

215
215
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

261
261
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

1595
1595
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

185
185
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

236
236
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

224
224
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1111
1111
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

243
243
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

568
568
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

502
502
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

336
336
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

392
392
Westerlo krijgt bod binnen vanuit Major League Soccer

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

225
225
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

RSC Anderlecht haalde met Enric Llansana een nieuwe middenvelder. Hij komt over van Go Ahead Eagles. ...

794
794
‘Janssen drijft Antwerp tot waanzin: chaos bij bestuur’

Het kluwen rond Vincent Janssen zit muurvast. Terwijl Antwerp rekent op zijn vertrek om ruimte ...

1024
1024
Reis eist wéér hoofdrol op in oefenpot Club Brugge

Club Brugge speelde om 18u tegen het Poolse Rakow, dat morgen ook RSC Anderlecht partij geeft. ...

369
369
'Müller krijgt plots bijzonder verrassend transfervoorstel'

Waar speelt Thomas Müller volgend seizoen? Dat is nog steeds de grote vraag. De aanvaller wordt ...

226
226
'Internazionale slijt flop Buchanan aan volgende club'

Het is al een tijdje stil rondom Tajon Buchanan. De voormalige flankspeler van Club Brugge is ...

271
271
Lommel SK en Beerschot slaan toe: "Volgden hem al lang"

Lommel SK heeft Ralf Seuntjens vastgelegd. De ervaren Nederlandse aanvaller tekende voor ...

267
267

Meer sportnieuws