Lokeren ruimt selectie op: aanvaller vertrekt op huurbasis

door
Lokeren ruimt selectie op: aanvaller vertrekt op huurbasis

De clubs uit de Jupiler Pro League zwermen dezer dagen uit naar warmere oorden om zich klaar te stomen voor de tweede helft van het seizoen. Net als veel andere clubs trekt Lokeren naar Spanje, waar Trond Sollied zijn troepen in Campoamor probeert voor te bereiden op een lange degradatiestrijd.


Vijf spelers hoeven zich echter niet te melden in Spanje, weet Het Laatste Nieuws. De meeste bekende naam is Stefano Marzo. Verder blijven ook de jongeren Juan Pablo Torres, Gilles Van Moerzeke, Milan De Mey en Bob Straetman achter in België. Die laatste vertrekt mogelijk ook deze maand. Lommel en Knokke zouden hun oog laten vallen hebben op de 21-jarige flankaanvaller, die dit seizoen nog maar één keer mocht invallen.

UPDATE 05/01
De eerste vertrekker bij Lokeren is alvast een feit. Straetman kon dus naar verluidt terecht bij Lommel of Knokke, maar hij heeft nu toch een andere uitdaging gekozen. Zo gaat de flankspeler aan de slag bij Excelsior Virton. De club uit het zuiden van het land hoopt te promoveren naar 1B, maar staat momenteel slechts derde in de hoogste amateurliga en kon dus nog wel wat versterking gebruiken.

Het gaat wel slechts om een huurbeurt, Lokeren blijft het vertrouwen behouden in de 21-jarige. "Sporting Lokeren gelooft dat de extra speelminuten onze speler een stap vooruit zullen helpen in de ontwikkeling van zijn carrière", klinkt het op de clubwebsite.

LEES OOK: 'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Is de huidige kern van Lokeren sterk genoeg om het behoud te vrijwaren?

Meest recent

Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

15
15
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

154
154
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

41
41
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

250
250
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

360
360
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

78
78
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

129
129
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

147
147
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

168
168
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

290
290
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

934
934
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

280
280
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

446
446
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

341
341
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

452
452
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

573
573
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

370
370
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

799
799
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

344
344
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

534
534
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

101
101
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

169
169
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

347
347
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

92
92

Meer sportnieuws