TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club kan zaakje doen, Anderlecht kan 5 miljoen vangen'

678 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club kan zaakje doen, Anderlecht kan 5 miljoen vangen'

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil er in januari nog een extra flankspeler bij en kan daarbij mogelijk een mooi zaakje doen. Het heeft volgens Turkse media een bod neergelegd voor Nabil Dirar en de gewezen smaakmaker hoeft niet zoveel te kosten. Hij zou al voor 1,5 miljoen euro kunnen vertrekken bij Fenerbahçe. Ook Rennes aast op zijn diensten.



Anderlecht kan een verrassende transfer realiseren. Het zou immers een bod van 5 miljoen euro binnengekregen hebben voor Ivan Santini. Het is Cardiff City dat de Kroaat wil binnenhalen om hun scoringsprobleem op te lossen.

Ondertussen blijft Paars-Wit zoeken naar een nieuwe trainer. De naam van Martin Jol blijft vallen, al zouden er nog geen gesprekken geweest zijn met de Nederlander. Die zou het wel zien zitten om in het Astridpark aan de slag te gaan.



Een andere transfer mag Anderlecht voor komende zomer al schrappen. Het lijkt er immers niet op dat Sylvère Ganvoula definitief naar VfL Bochum zal trekken. De Duitse tweedeklasser zou niet van plan zijn om de aankoopoptie in zijn huurovereenkomst te lichten.

BUITENLAND

Michy Batshuayi kent een moeilijk seizoen en zijn situatie wordt er door Chelsea niet makkelijker op gemaakt. Maurizio Sarri gaf immers nogmaals aan dat hij geen extra spits nodig heeft, onder meer omdat Eden Hazard de voorbije weken uitstekend presteerde als valse negen.



Bij Real Madrid zou Thibaut Courtois weleens snel verlost kunnen zijn van de concurrentie van Keylor Navas. De Costa Ricaan leek in een ondertussen verwijderde post op Instagram afscheid te nemen van Real en hij zou naar Arsenal trekken. De Engelsen zouden 16 miljoen euro op tafel leggen.

LEES OOK: 'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Is 1,5 miljoen voor Dirar een koopje?

Meest recent

Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

1
1
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

3
3
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

17
17
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

77
77
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

55
55
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

130
130
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

259
259
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

207
207
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

145
145
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

20
20
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

27
27
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

105
105
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

24
24
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

132
132
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

673
673
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

200
200
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

123
123
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

64
64
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

396
396
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

349
349
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

855
855
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

151
151
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

561
561

Meer sportnieuws