TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club kan zaakje doen, Anderlecht kan 5 miljoen vangen'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club kan zaakje doen, Anderlecht kan 5 miljoen vangen'

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil er in januari nog een extra flankspeler bij en kan daarbij mogelijk een mooi zaakje doen. Het heeft volgens Turkse media een bod neergelegd voor Nabil Dirar en de gewezen smaakmaker hoeft niet zoveel te kosten. Hij zou al voor 1,5 miljoen euro kunnen vertrekken bij Fenerbahçe. Ook Rennes aast op zijn diensten.



Anderlecht kan een verrassende transfer realiseren. Het zou immers een bod van 5 miljoen euro binnengekregen hebben voor Ivan Santini. Het is Cardiff City dat de Kroaat wil binnenhalen om hun scoringsprobleem op te lossen.

Ondertussen blijft Paars-Wit zoeken naar een nieuwe trainer. De naam van Martin Jol blijft vallen, al zouden er nog geen gesprekken geweest zijn met de Nederlander. Die zou het wel zien zitten om in het Astridpark aan de slag te gaan.



Een andere transfer mag Anderlecht voor komende zomer al schrappen. Het lijkt er immers niet op dat Sylvère Ganvoula definitief naar VfL Bochum zal trekken. De Duitse tweedeklasser zou niet van plan zijn om de aankoopoptie in zijn huurovereenkomst te lichten.

BUITENLAND

Michy Batshuayi kent een moeilijk seizoen en zijn situatie wordt er door Chelsea niet makkelijker op gemaakt. Maurizio Sarri gaf immers nogmaals aan dat hij geen extra spits nodig heeft, onder meer omdat Eden Hazard de voorbije weken uitstekend presteerde als valse negen.



Bij Real Madrid zou Thibaut Courtois weleens snel verlost kunnen zijn van de concurrentie van Keylor Navas. De Costa Ricaan leek in een ondertussen verwijderde post op Instagram afscheid te nemen van Real en hij zou naar Arsenal trekken. De Engelsen zouden 16 miljoen euro op tafel leggen.

LEES OOK: 'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

Is 1,5 miljoen voor Dirar een koopje?

Meest recent

'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

71
71
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

623
623
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

226
226
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

337
337
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

58
58
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

45
45
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

291
291
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

86
86
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

79
79
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

17
17
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

79
79
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

441
441
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

50
50
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

914
914
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

118
118
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

128
128
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

409
409
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

203
203
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

734
734
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

74
74
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

61
61
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

60
60
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

386
386
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

193
193
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

498
498

Meer sportnieuws