TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club kan zaakje doen, Anderlecht kan 5 miljoen vangen'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club kan zaakje doen, Anderlecht kan 5 miljoen vangen'

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil er in januari nog een extra flankspeler bij en kan daarbij mogelijk een mooi zaakje doen. Het heeft volgens Turkse media een bod neergelegd voor Nabil Dirar en de gewezen smaakmaker hoeft niet zoveel te kosten. Hij zou al voor 1,5 miljoen euro kunnen vertrekken bij Fenerbahçe. Ook Rennes aast op zijn diensten.



Anderlecht kan een verrassende transfer realiseren. Het zou immers een bod van 5 miljoen euro binnengekregen hebben voor Ivan Santini. Het is Cardiff City dat de Kroaat wil binnenhalen om hun scoringsprobleem op te lossen.

Ondertussen blijft Paars-Wit zoeken naar een nieuwe trainer. De naam van Martin Jol blijft vallen, al zouden er nog geen gesprekken geweest zijn met de Nederlander. Die zou het wel zien zitten om in het Astridpark aan de slag te gaan.



Een andere transfer mag Anderlecht voor komende zomer al schrappen. Het lijkt er immers niet op dat Sylvère Ganvoula definitief naar VfL Bochum zal trekken. De Duitse tweedeklasser zou niet van plan zijn om de aankoopoptie in zijn huurovereenkomst te lichten.

BUITENLAND

Michy Batshuayi kent een moeilijk seizoen en zijn situatie wordt er door Chelsea niet makkelijker op gemaakt. Maurizio Sarri gaf immers nogmaals aan dat hij geen extra spits nodig heeft, onder meer omdat Eden Hazard de voorbije weken uitstekend presteerde als valse negen.



Bij Real Madrid zou Thibaut Courtois weleens snel verlost kunnen zijn van de concurrentie van Keylor Navas. De Costa Ricaan leek in een ondertussen verwijderde post op Instagram afscheid te nemen van Real en hij zou naar Arsenal trekken. De Engelsen zouden 16 miljoen euro op tafel leggen.

LEES OOK: Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Is 1,5 miljoen voor Dirar een koopje?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

15
15
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

32
32
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

36
36
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

96
96
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

105
105
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

57
57
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

280
280
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

134
134
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

260
260
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

206
206
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

257
257
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

169
169
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

55
55
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

195
195
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

131
131
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

172
172
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

153
153
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

61
61
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

249
249
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

285
285
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

55
55
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

395
395
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

231
231
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

315
315
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

184
184

Meer sportnieuws