TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club kan zaakje doen, Anderlecht kan 5 miljoen vangen'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club kan zaakje doen, Anderlecht kan 5 miljoen vangen'

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil er in januari nog een extra flankspeler bij en kan daarbij mogelijk een mooi zaakje doen. Het heeft volgens Turkse media een bod neergelegd voor Nabil Dirar en de gewezen smaakmaker hoeft niet zoveel te kosten. Hij zou al voor 1,5 miljoen euro kunnen vertrekken bij Fenerbahçe. Ook Rennes aast op zijn diensten.



Anderlecht kan een verrassende transfer realiseren. Het zou immers een bod van 5 miljoen euro binnengekregen hebben voor Ivan Santini. Het is Cardiff City dat de Kroaat wil binnenhalen om hun scoringsprobleem op te lossen.

Ondertussen blijft Paars-Wit zoeken naar een nieuwe trainer. De naam van Martin Jol blijft vallen, al zouden er nog geen gesprekken geweest zijn met de Nederlander. Die zou het wel zien zitten om in het Astridpark aan de slag te gaan.



Een andere transfer mag Anderlecht voor komende zomer al schrappen. Het lijkt er immers niet op dat Sylvère Ganvoula definitief naar VfL Bochum zal trekken. De Duitse tweedeklasser zou niet van plan zijn om de aankoopoptie in zijn huurovereenkomst te lichten.

BUITENLAND

Michy Batshuayi kent een moeilijk seizoen en zijn situatie wordt er door Chelsea niet makkelijker op gemaakt. Maurizio Sarri gaf immers nogmaals aan dat hij geen extra spits nodig heeft, onder meer omdat Eden Hazard de voorbije weken uitstekend presteerde als valse negen.



Bij Real Madrid zou Thibaut Courtois weleens snel verlost kunnen zijn van de concurrentie van Keylor Navas. De Costa Ricaan leek in een ondertussen verwijderde post op Instagram afscheid te nemen van Real en hij zou naar Arsenal trekken. De Engelsen zouden 16 miljoen euro op tafel leggen.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Is 1,5 miljoen voor Dirar een koopje?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

2
2
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

10
10
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

10
10
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

18
18
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

69
69
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

46
46
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

12
12
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

132
132
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

162
162
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

42
42
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

101
101
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

323
323
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

52
52
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

233
233
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

199
199
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

78
78
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

27
27
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

68
68
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

199
199
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

101
101
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

79
79
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

130
130
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

400
400
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

40
40
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

166
166

Meer sportnieuws