TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club kan zaakje doen, Anderlecht kan 5 miljoen vangen'

678 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club kan zaakje doen, Anderlecht kan 5 miljoen vangen'

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil er in januari nog een extra flankspeler bij en kan daarbij mogelijk een mooi zaakje doen. Het heeft volgens Turkse media een bod neergelegd voor Nabil Dirar en de gewezen smaakmaker hoeft niet zoveel te kosten. Hij zou al voor 1,5 miljoen euro kunnen vertrekken bij Fenerbahçe. Ook Rennes aast op zijn diensten.



Anderlecht kan een verrassende transfer realiseren. Het zou immers een bod van 5 miljoen euro binnengekregen hebben voor Ivan Santini. Het is Cardiff City dat de Kroaat wil binnenhalen om hun scoringsprobleem op te lossen.

Ondertussen blijft Paars-Wit zoeken naar een nieuwe trainer. De naam van Martin Jol blijft vallen, al zouden er nog geen gesprekken geweest zijn met de Nederlander. Die zou het wel zien zitten om in het Astridpark aan de slag te gaan.



Een andere transfer mag Anderlecht voor komende zomer al schrappen. Het lijkt er immers niet op dat Sylvère Ganvoula definitief naar VfL Bochum zal trekken. De Duitse tweedeklasser zou niet van plan zijn om de aankoopoptie in zijn huurovereenkomst te lichten.

BUITENLAND

Michy Batshuayi kent een moeilijk seizoen en zijn situatie wordt er door Chelsea niet makkelijker op gemaakt. Maurizio Sarri gaf immers nogmaals aan dat hij geen extra spits nodig heeft, onder meer omdat Eden Hazard de voorbije weken uitstekend presteerde als valse negen.



Bij Real Madrid zou Thibaut Courtois weleens snel verlost kunnen zijn van de concurrentie van Keylor Navas. De Costa Ricaan leek in een ondertussen verwijderde post op Instagram afscheid te nemen van Real en hij zou naar Arsenal trekken. De Engelsen zouden 16 miljoen euro op tafel leggen.

LEES OOK: 'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Is 1,5 miljoen voor Dirar een koopje?

Meest recent

Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

10
10
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

108
108
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

79
79
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

166
166
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

82
82
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

345
345
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

426
426
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

282
282
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

515
515
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

122
122
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

233
233
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

311
311
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

116
116
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

436
436
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

385
385
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

447
447
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

819
819
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

194
194
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

196
196
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

386
386
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1847
1847
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

176
176
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

177
177
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

198
198
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

92
92

Meer sportnieuws