'Club mag transfer definitief vergeten na bod van 8 miljoen'

813 stemmen
'Club mag transfer definitief vergeten na bod van 8 miljoen'

Club Brugge speurt rond naar versterking en het naar verluidt is uitgekomen bij een Colombiaanse flankaanvaller. Volgens Colombiaanse media deed Blauw-Zwart zelfs een bod van 3,5 miljoen euro. De speler in kwestie is flankspeler Luis Diaz, een 21-jarige flankaanvaller die uitkomt voor de Colombiaanse eersteklasser Atletico Junior FC.


Diaz maakte dit jaar ook zijn debuut voor het nationale team van Colombia, door in september 12 minuten te mogen invallen in de oefeninterland tegen Argentinië. Maar Club heeft zijn slag nog lang niet thuisgehaald in de strijd om Diaz, want de concurrentie is groot. De Portugese journalist Bruno Andrade maakt nu melding van een transfersom van 4 miljoen euro, maar maakt ook melding van interesse van verschillende grote clubs uit Brazilië.

Volgens lokale media heerst er inderdaad concurrentie vanuit Brazilië, meer bepaald van topclub Cruzeiro. Ook het Argentijnse Independiente. Maar de grootste concurrent komt misschien wel uit Europa. Zo zou ook Borussia Dortmund zijn zinnen hebben gezet op de flankspeler.

UPDATE 30/12
De strijd om Diaz is in alle hevigheid losgebarsten. Volgens Super Deporte heeft nu ook Monterey zijn zinnen gezet op de aanvaller. De Mexicaanse topploeg zou een bod van maar om en bij de 8 miljoen euro hebben uitgebracht, maar dit werd niet meteen aanvaard door de Atletico Junior omdat de club geen aanvallende speler meer wil verliezen. Tenzij Club Brugge dus van plan is om zijn eigen transferrecord gevoelig te verbreken, lijkt een transfer dus van de baan voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: 'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Waar heeft Club Brugge het meeste nood aan?

Meest recent

'Anderlecht komt te laat: De Cat tekent voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

44
44
KRC Genk verrast: voormalig aanvoerder viert comeback

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

32
32
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

125
125
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

245
245
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

335
335
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

360
360
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

415
415
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

197
197
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

486
486
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

159
159
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

216
216
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

217
217
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

101
101
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

239
239
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

541
541
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

158
158
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

293
293
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

224
224
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

405
405
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

99
99
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

672
672
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

67
67
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

272
272
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

440
440

Meer sportnieuws