'Club mag transfer definitief vergeten na bod van 8 miljoen'

door
'Club mag transfer definitief vergeten na bod van 8 miljoen'

Club Brugge speurt rond naar versterking en het naar verluidt is uitgekomen bij een Colombiaanse flankaanvaller. Volgens Colombiaanse media deed Blauw-Zwart zelfs een bod van 3,5 miljoen euro. De speler in kwestie is flankspeler Luis Diaz, een 21-jarige flankaanvaller die uitkomt voor de Colombiaanse eersteklasser Atletico Junior FC.


Diaz maakte dit jaar ook zijn debuut voor het nationale team van Colombia, door in september 12 minuten te mogen invallen in de oefeninterland tegen Argentinië. Maar Club heeft zijn slag nog lang niet thuisgehaald in de strijd om Diaz, want de concurrentie is groot. De Portugese journalist Bruno Andrade maakt nu melding van een transfersom van 4 miljoen euro, maar maakt ook melding van interesse van verschillende grote clubs uit Brazilië.

Volgens lokale media heerst er inderdaad concurrentie vanuit Brazilië, meer bepaald van topclub Cruzeiro. Ook het Argentijnse Independiente. Maar de grootste concurrent komt misschien wel uit Europa. Zo zou ook Borussia Dortmund zijn zinnen hebben gezet op de flankspeler.

UPDATE 30/12
De strijd om Diaz is in alle hevigheid losgebarsten. Volgens Super Deporte heeft nu ook Monterey zijn zinnen gezet op de aanvaller. De Mexicaanse topploeg zou een bod van maar om en bij de 8 miljoen euro hebben uitgebracht, maar dit werd niet meteen aanvaard door de Atletico Junior omdat de club geen aanvallende speler meer wil verliezen. Tenzij Club Brugge dus van plan is om zijn eigen transferrecord gevoelig te verbreken, lijkt een transfer dus van de baan voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: 'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Waar heeft Club Brugge het meeste nood aan?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

26
26
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

15
15
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

19
19
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

55
55
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

154
154
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

35
35
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

202
202
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

58
58
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

53
53
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

377
377
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

95
95
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

170
170
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

140
140
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

661
661
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

425
425
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

535
535
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

254
254
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

229
229
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

243
243
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

237
237
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

66
66
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

82
82
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

441
441
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

703
703
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

545
545

Meer sportnieuws