'Club mag transfer definitief vergeten na bod van 8 miljoen'

813
'Club mag transfer definitief vergeten na bod van 8 miljoen'

Club Brugge speurt rond naar versterking en het naar verluidt is uitgekomen bij een Colombiaanse flankaanvaller. Volgens Colombiaanse media deed Blauw-Zwart zelfs een bod van 3,5 miljoen euro. De speler in kwestie is flankspeler Luis Diaz, een 21-jarige flankaanvaller die uitkomt voor de Colombiaanse eersteklasser Atletico Junior FC.


Diaz maakte dit jaar ook zijn debuut voor het nationale team van Colombia, door in september 12 minuten te mogen invallen in de oefeninterland tegen Argentinië. Maar Club heeft zijn slag nog lang niet thuisgehaald in de strijd om Diaz, want de concurrentie is groot. De Portugese journalist Bruno Andrade maakt nu melding van een transfersom van 4 miljoen euro, maar maakt ook melding van interesse van verschillende grote clubs uit Brazilië.

Volgens lokale media heerst er inderdaad concurrentie vanuit Brazilië, meer bepaald van topclub Cruzeiro. Ook het Argentijnse Independiente. Maar de grootste concurrent komt misschien wel uit Europa. Zo zou ook Borussia Dortmund zijn zinnen hebben gezet op de flankspeler.

UPDATE 30/12
De strijd om Diaz is in alle hevigheid losgebarsten. Volgens Super Deporte heeft nu ook Monterey zijn zinnen gezet op de aanvaller. De Mexicaanse topploeg zou een bod van maar om en bij de 8 miljoen euro hebben uitgebracht, maar dit werd niet meteen aanvaard door de Atletico Junior omdat de club geen aanvallende speler meer wil verliezen. Tenzij Club Brugge dus van plan is om zijn eigen transferrecord gevoelig te verbreken, lijkt een transfer dus van de baan voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Waar heeft Club Brugge het meeste nood aan?

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

4
4
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

25
25
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

84
84
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

81
81
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

80
80
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

539
539
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

281
281
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

181
181
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

472
472
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

747
747
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

152
152
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

102
102
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

96
96
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

510
510
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

429
429
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

72
72
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

111
111
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

133
133
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

243
243
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

535
535
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

519
519
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

482
482
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

169
169
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

416
416

Meer sportnieuws