'Club mag transfer definitief vergeten na bod van 8 miljoen'

813 stemmen
'Club mag transfer definitief vergeten na bod van 8 miljoen'

Club Brugge speurt rond naar versterking en het naar verluidt is uitgekomen bij een Colombiaanse flankaanvaller. Volgens Colombiaanse media deed Blauw-Zwart zelfs een bod van 3,5 miljoen euro. De speler in kwestie is flankspeler Luis Diaz, een 21-jarige flankaanvaller die uitkomt voor de Colombiaanse eersteklasser Atletico Junior FC.


Diaz maakte dit jaar ook zijn debuut voor het nationale team van Colombia, door in september 12 minuten te mogen invallen in de oefeninterland tegen Argentinië. Maar Club heeft zijn slag nog lang niet thuisgehaald in de strijd om Diaz, want de concurrentie is groot. De Portugese journalist Bruno Andrade maakt nu melding van een transfersom van 4 miljoen euro, maar maakt ook melding van interesse van verschillende grote clubs uit Brazilië.

Volgens lokale media heerst er inderdaad concurrentie vanuit Brazilië, meer bepaald van topclub Cruzeiro. Ook het Argentijnse Independiente. Maar de grootste concurrent komt misschien wel uit Europa. Zo zou ook Borussia Dortmund zijn zinnen hebben gezet op de flankspeler.

UPDATE 30/12
De strijd om Diaz is in alle hevigheid losgebarsten. Volgens Super Deporte heeft nu ook Monterey zijn zinnen gezet op de aanvaller. De Mexicaanse topploeg zou een bod van maar om en bij de 8 miljoen euro hebben uitgebracht, maar dit werd niet meteen aanvaard door de Atletico Junior omdat de club geen aanvallende speler meer wil verliezen. Tenzij Club Brugge dus van plan is om zijn eigen transferrecord gevoelig te verbreken, lijkt een transfer dus van de baan voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: 'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Waar heeft Club Brugge het meeste nood aan?

Meest recent

Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

5
5
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

9
9
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

58
58
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

21
21
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

100
100
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

34
34
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

184
184
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

145
145
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

543
543
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

147
147
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

65
65
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

58
58
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

341
341
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

601
601
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

50
50
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

468
468
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

132
132
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

52
52
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

255
255
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

42
42
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

51
51
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

243
243
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

666
666
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

217
217
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

82
82

Meer sportnieuws