City tankt vertrouwen voor clash met Liverpool na nieuwe zege

door
City tankt vertrouwen voor clash met Liverpool na nieuwe zege

In de Premier League staat aanstaande donderdag de clash tussen de twee titelpretendenten Liverpool en Manchester City op het programma. De Reds tankten zaterdag alvast vertrouwen met een ruime 5-1-zege tegen Arsenal, maar ook de Cityzens wist hun laatste match van het kalenderjaar te winnen. Zonder de geblesseerde De Bruyne werd het 1-3 op het veld van Southampton, dat de wedstrijd met tien man beëindigde.


Basisspeler Vincent Kompany, die de wedstrijd vol maakte en een gele kaart pakte, zag David Silva al na 10 minuten de score openen in het St. Mary's Stadium. In de 37e minuut liet echter ook Southampton van zich horen, door middels middenvelder Pierre Emil Hojbjerg weer op gelijke hoogte te komen.

Lang nagenieten zat er echter niet in, want in de 44e minuut kwam City weer op voorsprong. De goal kwam uiteindelijk op naam van James Ward Prowse, een eigen doelpunt van de Saints-jongeling dus. Tot overmaat van ramp scoorde City binnen ongeveer een minuut nog een keer, ditmaal sloeg spits Sergio Aguero toe.

Na rust vielen er geen doelpunten meer. Enige moment van opwinding was de directe rode kaart van doelpuntenmaker Hojbjerg, vijf minuten voor tijd, voor een snoeiharde charge op Fernandinho. Door de zege verkleint City de achterstand op koploper Liverpool weer tot 7 punten.

LEES OOK: Haaland de grote held, Witsel frustreert FC Barcelona

Wie is uw favoriet voor de clash van donderdag?

Meest recent

'Canadese uitblinker gratis naar Jupiler Pro League'

De laatste jaren heeft Canada een serieuze opmars gemaakt als voetballand. Dat is ook de Belgische ...

11
11
Wagen Belgische topclubs poging voor Eredivisie-revelatie?

De wintermercato komt stilaan weer dichterbij en dat zal ongetwijfeld ook voor een aantal Belgische ...

17
17
Boudeweel trekt pijnlijke conclusie over Club na pandoering

Het is voor de Belgische clubs geen leuke week geworden in de Champions League. Union had dinsdag al ...

105
105
Club Brugge komt met nieuws uit de ziekenboeg

Club Brugge is er woensdagavond niet in geslaagd om Bayern München iets in de weg te leggen. ...

132
132
De Ketelaere schittert en baalt: "Het is doodjammer"

Het werd woensdag zeker niet voor alle Belgen een geweldige avond in de Champions League. Charles De ...

27
27
Courtois stuurt Real toekomstboodschap na glansprestatie

Real Madrid heeft woensdagavond ook zijn derde wedstrijd in de Champions League gewonnen en daarvoor ...

74
74
DIW gaat volledig los op De Bruyne: "Lang niet goed genoeg"

Voor Kevin De Bruyne werd een bezoek aan Nederland dinsdagavond een ware martelgang. Napoli kreeg ...

24
24
Hayen zwaar onder de indruk én lyrisch over Kompany

Voor aanvang van de partij waren er bepaalde analisten die dachten dat Club Brugge Bayern ...

186
186
Sneijder maakt brandhout van Ajax én Godts

Ajax heeft voorlopig niets te zoeken in de Champions League. Ze verloren kansloos met 5-1 van ...

54
54
Genieten onder Kompany: Neuer & co reageren na demonstratie

Vincent Kompany is een coach die altijd voor de aanval kiest. De Belgische trainer staat voor ...

115
115
Club Brugge weet niet wat het ziet: "Score kon veel hoger"

Bayern München was véél te sterk voor Club Brugge, dat 92 minuten lang achter een ...

78
78
'Bommetje bij Club Brugge op komst'

Club Brugge zet in januari een bommetje klaar: er staat een ‘powerhouse’ op de radar. ...

235
235
Brusselmans haalt snoeihard uit: “Kwelende oude dozen”

Hij is al veertig jaar de enfant terrible van de Vlaamse letteren. Herman Brusselmans — ...

101
101
Gouden vondst van Fink? "Dit is nieuw voor mij"

KRC Genk speelt vanavond om 18u45 in eigen huis tegen Real Betis. Dat wordt een zware opdracht voor ...

148
148
'Antwerp FC baalt nog steeds: drie topdeals gekaapt'

Royal Antwerp FC speelt momenteel degradatievoetbal. Dat is de pijnlijke conclusie. De zomermercato ...

324
324
Buitenlandse media 'jennen' Club: "Traktatie voor Kompany"

Club Brugge is zelden zo weggespeeld als tegen Bayern München. Kat en muis. De internationale ...

366
366
Kompany vol lof over twee Bruggelingen: "Kan top vier aan"

Vincent Kompany is een coach met een geweldige voetbalvisie. Aanvallend voetbal over de grond. ...

262
262
Vanaken en Mechele scherp: "Tegen Barça en Arsenal..."

Club Brugge verloor met 4-0 van Bayern München. Blauw-Zwart is zelden zo weggespeeld als tegen ...

212
212
Hayen haalt uit na Bayern: drie Club-spelers geviseerd

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een verwachte nederlaag geleden. Op het veld ...

428
428
Bruggeling verzuipt in München: kranten delen 4 op 10 uit

Club Brugge is woensdagavond stevig op zijn limieten gebotst in de Champions League. Op het veld van ...

210
210
UCL: Courtois cruciaal, Lavia vernedert Ajax én Liverpool leeft weer

De tweede speeldag van de League Phase van de Champions League was geen succes voor de Belgische ...

74
74
Bayern genadig: machteloos Club ontsnapt aan monsternederlaag

Club Brugge KV heeft woensdagavond de wet van de sterkste moeten ondergaan in de Champions League. ...

115
115
Jackers de mist in op Bayern? Boeckx velt duidelijk verdict

Club Brugge werd woensdagavond al snel met de neus op de feiten gedrukt op het veld van Bayern ...

472
472
Onthuld: 'Deze Rode Duivels nu al zeker van WK-selectie'

De Rode Duivels hebben in november voldoende aan een zege tegen Liechtenstein of Kazachstan om zich ...

252
252
Club ziet sterren in München: tweetal krijgt veeg uit de pan

Club Brugge maakte de voorbije seizoenen behoorlijk wat indruk in de Champions League, maar de kloof ...

321
321

Meer sportnieuws