'Standard rondt snel eerste wintertransfer af'

door
'Standard rondt snel eerste wintertransfer af'

Vorig seizoen kwam Standard erg sterk uit de winterstop na enkele geslaagde transfers zoals die van Mehdi Carcela. Deze winter zal het normaal gezien redelijk rustig blijven op de mercato, al hintte MPH wel op mogelijke vertrekkers. "Of er iets zal gebeuren tijdens de wintermercato? Als er niemand vertrekt, hebben we een mooi en evenwichtig team. Maar Standard moet soms spelers verkopen om het budget in evenwicht te houden", aldus de trainer.


UPDATE 27/12

De eerste vertrekker kondigt zich nu al aan, al zal Preud'homme daar waarschijnlijk niet al te rouwig om zijn. Op Instagram geeft Carlinhos aan dat hij na Nieuwjaar een nieuwe uitdaging zal aangaan, al is het wel nog niet duidelijk naar welke ploeg de Braziliaan zou trekken. Bij Standard kwam de aanvaller in ieder geval amper nog aan de bak. Dit seizoen kwam hij tot dusver nog niet verder dan drie invalbeurten in alle competities.

UPDATE 14u47

Lang heeft het echter niet geduurd voor een eerste gegadigde zich aangediend heeft voor Carlinhos. Volgens Het Laatste Nieuws kan de Braziliaan terugkeren naar zijn geboorteland, waar Fluminense hem zou willen binnenhalen. De topclub, die dit seizoen wel pas als twaalfde eindigde in de competitie, zou Carlinhos voor een jaar huren met aankoopoptie.

UPDATE 28/12
Het vertrek van Carlinhos zou weleens heel snel een feit kunnen zijn, weet La Capitale. De terugkeer van de aanvaller naar zijn thuisland zou bijna rond zijn en vandaag nog zou de transfer zelfs helemaal afgerond kunnen worden. Het is wel uiteindelijk niet Fluminense, maar wel Guarani dat Standard van de Braziliaan zou verlossen. Het zou gaan om een uitleenbeurt tot het einde van het seizoen zonder aankoopoptie.

LEES OOK: Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Had Standard hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

8
8
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

45
45
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

27
27
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

35
35
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

111
111
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

65
65
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

282
282
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

125
125
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

59
59
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

300
300
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

11
11
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

140
140
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

553
553
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

60
60
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

83
83
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

268
268
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

246
246
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

225
225
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

181
181
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

156
156
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

210
210
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

309
309
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

296
296
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

89
89
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

55
55

Meer sportnieuws