'Standard rondt snel eerste wintertransfer af'

door
'Standard rondt snel eerste wintertransfer af'

Vorig seizoen kwam Standard erg sterk uit de winterstop na enkele geslaagde transfers zoals die van Mehdi Carcela. Deze winter zal het normaal gezien redelijk rustig blijven op de mercato, al hintte MPH wel op mogelijke vertrekkers. "Of er iets zal gebeuren tijdens de wintermercato? Als er niemand vertrekt, hebben we een mooi en evenwichtig team. Maar Standard moet soms spelers verkopen om het budget in evenwicht te houden", aldus de trainer.


UPDATE 27/12

De eerste vertrekker kondigt zich nu al aan, al zal Preud'homme daar waarschijnlijk niet al te rouwig om zijn. Op Instagram geeft Carlinhos aan dat hij na Nieuwjaar een nieuwe uitdaging zal aangaan, al is het wel nog niet duidelijk naar welke ploeg de Braziliaan zou trekken. Bij Standard kwam de aanvaller in ieder geval amper nog aan de bak. Dit seizoen kwam hij tot dusver nog niet verder dan drie invalbeurten in alle competities.

UPDATE 14u47

Lang heeft het echter niet geduurd voor een eerste gegadigde zich aangediend heeft voor Carlinhos. Volgens Het Laatste Nieuws kan de Braziliaan terugkeren naar zijn geboorteland, waar Fluminense hem zou willen binnenhalen. De topclub, die dit seizoen wel pas als twaalfde eindigde in de competitie, zou Carlinhos voor een jaar huren met aankoopoptie.

UPDATE 28/12
Het vertrek van Carlinhos zou weleens heel snel een feit kunnen zijn, weet La Capitale. De terugkeer van de aanvaller naar zijn thuisland zou bijna rond zijn en vandaag nog zou de transfer zelfs helemaal afgerond kunnen worden. Het is wel uiteindelijk niet Fluminense, maar wel Guarani dat Standard van de Braziliaan zou verlossen. Het zou gaan om een uitleenbeurt tot het einde van het seizoen zonder aankoopoptie.

LEES OOK: Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Had Standard hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

11
11
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

64
64
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

222
222
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

256
256
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

184
184
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

241
241
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

153
153
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

292
292
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

207
207
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

402
402
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

454
454
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

316
316
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

428
428
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

299
299
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

325
325
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

78
78
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

346
346
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

293
293
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

212
212
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

375
375
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

145
145
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

111
111
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

189
189
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

304
304
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

607
607

Meer sportnieuws