'Standard rondt snel eerste wintertransfer af'

door
'Standard rondt snel eerste wintertransfer af'

Vorig seizoen kwam Standard erg sterk uit de winterstop na enkele geslaagde transfers zoals die van Mehdi Carcela. Deze winter zal het normaal gezien redelijk rustig blijven op de mercato, al hintte MPH wel op mogelijke vertrekkers. "Of er iets zal gebeuren tijdens de wintermercato? Als er niemand vertrekt, hebben we een mooi en evenwichtig team. Maar Standard moet soms spelers verkopen om het budget in evenwicht te houden", aldus de trainer.


UPDATE 27/12

De eerste vertrekker kondigt zich nu al aan, al zal Preud'homme daar waarschijnlijk niet al te rouwig om zijn. Op Instagram geeft Carlinhos aan dat hij na Nieuwjaar een nieuwe uitdaging zal aangaan, al is het wel nog niet duidelijk naar welke ploeg de Braziliaan zou trekken. Bij Standard kwam de aanvaller in ieder geval amper nog aan de bak. Dit seizoen kwam hij tot dusver nog niet verder dan drie invalbeurten in alle competities.

UPDATE 14u47

Lang heeft het echter niet geduurd voor een eerste gegadigde zich aangediend heeft voor Carlinhos. Volgens Het Laatste Nieuws kan de Braziliaan terugkeren naar zijn geboorteland, waar Fluminense hem zou willen binnenhalen. De topclub, die dit seizoen wel pas als twaalfde eindigde in de competitie, zou Carlinhos voor een jaar huren met aankoopoptie.

UPDATE 28/12
Het vertrek van Carlinhos zou weleens heel snel een feit kunnen zijn, weet La Capitale. De terugkeer van de aanvaller naar zijn thuisland zou bijna rond zijn en vandaag nog zou de transfer zelfs helemaal afgerond kunnen worden. Het is wel uiteindelijk niet Fluminense, maar wel Guarani dat Standard van de Braziliaan zou verlossen. Het zou gaan om een uitleenbeurt tot het einde van het seizoen zonder aankoopoptie.

LEES OOK: Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Had Standard hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

66
66
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

85
85
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

125
125
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

104
104
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

75
75
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

42
42
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

219
219
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

340
340
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

80
80
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

531
531
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

273
273
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

106
106
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

411
411
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

95
95
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

333
333
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

803
803
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

46
46
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

298
298
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

88
88
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

295
295
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws