'Zieke Dendoncker alweer naar uitgang gedreven bij Wolves'

door
'Zieke Dendoncker alweer naar uitgang gedreven bij Wolves'

Anderlecht heeft komende week werk voor de boeg, véél werk. Naast een sportief directeur en versterking in de spelerskern, moet er nu ook nog een nieuwe trainer worden aangesteld. Wat betreft versterking in de kern, kunnen ze mogelijk uitkomen bij een oude bekende.

En dat in de naam van Leander Dendoncker. Die komt bij Wolves, sinds zijn transfer van Anderlecht afgelopen zomer, amper of nooit aan de bak. Welgeteld 3 optredens telt de verdediger/middenvelder, waarvan één keer 9 (!) minuten in de Premier League. De andere twee waren in de League Cup.

Van een doorbraak is dan ook absoluut nog geen sprake, en Wolves toont blijkbaar ook niet al te veel vertrouwen in Dendoncker. De club wil zich volgens SkySportsnamelijk versterken met Pepe, ex-Real Madrid, en zo de Belg nog wat extra concurrentie bezorgen.

Gezien zijn nu al geringe speeltijd is het dan ook niet ondenkbaar dat Wolves hem komende winter uitleent om minuten te maken. Een permanente transfer is sowieso uitgesloten voor Anderlecht, maar een huurbeurt zou dat niet per se zijn. Zijn profiel past alleszins volledig naar waar Paars-Wit op zoek is: versterking in de centrale as én met ervaring. 

UPDATE 26/12

Of Anderlecht straks een poging zal wagen voor Leander Dendoncker zal nog moeten blijken. Maar de situatie van de Rode Duivel bij Wolverhampton ziet er wel steeds slechter uit. Vandaag zat hij alweer niet in de kern voor de wedstrijd tegen Fulham, Dendoncker zou naar verluidt wel ziek zijn geweest.

Hoe dan ook lijken The Wolves toch ook niet echt meer te rekenen op de diensten van Dendoncker, die komende winter mogelijk op uitleenbasis elders minuten kan gaan maken. Ook de supporters van de Engelse club stellen zich intussen vragen bij de Belg en sporen het bestuur aan om hem te laten vertrekken.

LEES OOK: 'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Moet Anderlecht hem polsen?

Meest recent

'Lukaku pusht: Anderlecht wil grote naam terughalen'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

20
20
Hoe KRC Genk toch eens ‘vloekt’ omtrent speler FC Utrecht

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

14
14
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

7
7
Hasi prijst zich gelukkig: Sikan lost twee problemen op

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

59
59
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

11
11
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

386
386
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

127
127
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

99
99
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

49
49
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

213
213
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

301
301
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

88
88
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

175
175
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

535
535
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

124
124
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

79
79
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

232
232
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

417
417
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

211
211
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

70
70
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

273
273
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

284
284
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

227
227
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

82
82

Meer sportnieuws