TRANSFERUURTJE: RSCA gaat voor Cocu, Man Utd wil Hazard

882 stemmen
TRANSFERUURTJE: RSCA gaat voor Cocu, Man Utd wil Hazard

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus staat ook de winterse transfermarkt weer voor de deur. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op die wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht is nog steeds op zoek naar een nieuwe trainer. Phillip Cocu zou de topkandidaat zijn en Frank de Boer zou een aanbod geweigerd hebben. Kasper Hjulmand en Peter Bosz staan ook op de shortlist. Luc Devroe zou de club mogelijk verlaten en Knowledge Musona ontkent het gerucht over een transfer naar Zuid-Afrika.

Bij Club Brugge beweegt er ook wat. Inter zou interesse tonen in Wesley, maar zijn manager weet van niets. Nabil Dirar wordt al weken aan Blauw-Zwart gelinkt, maar Monaco springt ook in de dans. Bij Genk braken Jere Uronen en Bryan Heynen hun contract open. De club zou daarnaast in januari een rechts- en linksachter willen aantrekken.

AA Gent
ziet Lovre Kalinic naar Aston Villa verkassen. De Kroaat doorstond de medische testen en levert de Buffalo's zes miljoen euro op. Bij Zulte Waregem zal Bryan Verboom de club in januari verlaten, Union SG is alvast geïnteresseerd. Essevee zou Geoffry Hairemans dan weer willen weghalen bij Antwerp. Standard hoopt nog steeds op Roman Bezus van STVV.



BUITENLAND
Zinedine Zidane zou in de zomer de nieuwe trainer van Manchester United worden. Hij aanvaardde volgens Spaanse media een voorstel van de Engelse topclub. Plots linken bepaalde media Eden Hazard aan Man Utd, maar dat lijkt wel héél onrealistisch.

De ex-club van Zidane, Juventus, heeft zich bij Ajax gemeld om Matthijs De Ligt over te nemen van Ajax. Hij zou 60 tot 70 miljoen euro kosten. Real Madrid wil bij PSV Hirving Lozano weghalen en FC Barcelona heeft een eerste wintertranfer afgerond. Het huurt Jeison Murillo van Valencia en heeft een aankoopoptie van 25 miljoen euro.

Nicolas Frutos gaat mogelijk weer aan de slag in Argentinië. Godoy Cruz praat met de ex-speler en trainer van Anderlecht om er hoofdcoach te worden.

LEES OOK: Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

Zal Hazard ooit voor Man Utd spelen?

Meest recent

Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

16
16
'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

57
57
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

117
117
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

24
24
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

160
160
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

149
149
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

26
26
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

30
30
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

129
129
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

219
219
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

59
59
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

196
196
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

193
193
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

271
271
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

419
419
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

594
594
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

152
152
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

235
235
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

317
317
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

302
302
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

591
591
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

163
163

Meer sportnieuws