'Wilmots en ex-speler ook genoemd bij Anderlecht'

door
'Wilmots en ex-speler ook genoemd bij Anderlecht'

Naast een nieuwe technisch directeur, is RSC Anderlecht momenteel ook op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Zondagavond mocht Hein Vanhaezebrouck immers zijn C4 in ontvangst nemen na aanhoudende, tegenvallende resultaten. En dus draait het speculeren over een mogelijke opvolger op volle toeren.


De Nederlanders Frank de Boer en Peter Bosz zouden bovenaan het verlanglijstje staan, maar er zijn uiteraard nog meer opties. Volgens Het Laatste Nieuws kreeg de club al snel tientallen vacatures binnen vanuit eigen land en vanuit het buitenland. De meest interessante daarvan zullen in de komende dagen bestudeerd en beoordeeld worden.

Bovengenoemd medium laat daarbij nog een naam vallen: Frank Vercauteren. Als oud-speler én -coach kent hij het huis natuurlijk erg goed, bovendien is hij beschikbaar na zijn vertrek bij Al-Batin. "Vercauteren wordt in makelaarskringen genoemd als een realistische kandidaat", stelt HLN.

Vercauteren hoorde echter nog niets van zijn ex-club en het valt te betwijfelen of hij een terugkeer zelf wel ziet zitten. Naar verluidt was zijn vertrek bij Cercle Brugge eind vorig seizoen voor een deel te wijten aan het feit dat hij zou zijn uitgekeken op het Belgische voetbal.

UPDATE 17/12
Bepaalde media gooien plots met zeer bizarre namen. La Dernière Heure oppert dat Marc Coucke Marc Wilmots zou appreciëren. Die kans lijkt echter bijzonder klein, aangezien hij een verleden heeft bij Standard en waar hij nog steeds geliefd is. VTM kwam dan weer met de naam van Glen De Boeck. Die werd recent ontslagen bij KV Kortrijk en heeft als speler en als T2 een verleden bij RSCA. Maar hij maakt, net als Enzo Scifo, bijzonder weinig kans op een job als T1 van RSCA.

LEES OOK: Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Gelooft u deze geruchten?

Meest recent

'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

8
8
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

35
35
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

132
132
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

161
161
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

32
32
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

336
336
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

217
217
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

471
471
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

385
385
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

291
291
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

67
67
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

113
113
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

734
734
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

569
569
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

279
279
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

341
341
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

856
856
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

376
376
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

335
335
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

436
436
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

185
185
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

179
179
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

101
101
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

323
323
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

320
320

Meer sportnieuws