'Wilmots en ex-speler ook genoemd bij Anderlecht'

455 stemmen
'Wilmots en ex-speler ook genoemd bij Anderlecht'

Naast een nieuwe technisch directeur, is RSC Anderlecht momenteel ook op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Zondagavond mocht Hein Vanhaezebrouck immers zijn C4 in ontvangst nemen na aanhoudende, tegenvallende resultaten. En dus draait het speculeren over een mogelijke opvolger op volle toeren.


De Nederlanders Frank de Boer en Peter Bosz zouden bovenaan het verlanglijstje staan, maar er zijn uiteraard nog meer opties. Volgens Het Laatste Nieuws kreeg de club al snel tientallen vacatures binnen vanuit eigen land en vanuit het buitenland. De meest interessante daarvan zullen in de komende dagen bestudeerd en beoordeeld worden.

Bovengenoemd medium laat daarbij nog een naam vallen: Frank Vercauteren. Als oud-speler én -coach kent hij het huis natuurlijk erg goed, bovendien is hij beschikbaar na zijn vertrek bij Al-Batin. "Vercauteren wordt in makelaarskringen genoemd als een realistische kandidaat", stelt HLN.

Vercauteren hoorde echter nog niets van zijn ex-club en het valt te betwijfelen of hij een terugkeer zelf wel ziet zitten. Naar verluidt was zijn vertrek bij Cercle Brugge eind vorig seizoen voor een deel te wijten aan het feit dat hij zou zijn uitgekeken op het Belgische voetbal.

UPDATE 17/12
Bepaalde media gooien plots met zeer bizarre namen. La Dernière Heure oppert dat Marc Coucke Marc Wilmots zou appreciëren. Die kans lijkt echter bijzonder klein, aangezien hij een verleden heeft bij Standard en waar hij nog steeds geliefd is. VTM kwam dan weer met de naam van Glen De Boeck. Die werd recent ontslagen bij KV Kortrijk en heeft als speler en als T2 een verleden bij RSCA. Maar hij maakt, net als Enzo Scifo, bijzonder weinig kans op een job als T1 van RSCA.

LEES OOK: Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

Gelooft u deze geruchten?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

44
44
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

197
197
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

56
56
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

56
56
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

491
491
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

143
143
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

59
59
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

107
107
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

326
326
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

511
511
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

306
306
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

623
623
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

236
236
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

317
317
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

116
116
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

83
83
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

469
469
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

235
235
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

291
291
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

140
140
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

183
183
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

518
518
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

306
306

Meer sportnieuws