'Wilmots en ex-speler ook genoemd bij Anderlecht'

455
'Wilmots en ex-speler ook genoemd bij Anderlecht'

Naast een nieuwe technisch directeur, is RSC Anderlecht momenteel ook op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Zondagavond mocht Hein Vanhaezebrouck immers zijn C4 in ontvangst nemen na aanhoudende, tegenvallende resultaten. En dus draait het speculeren over een mogelijke opvolger op volle toeren.


De Nederlanders Frank de Boer en Peter Bosz zouden bovenaan het verlanglijstje staan, maar er zijn uiteraard nog meer opties. Volgens Het Laatste Nieuws kreeg de club al snel tientallen vacatures binnen vanuit eigen land en vanuit het buitenland. De meest interessante daarvan zullen in de komende dagen bestudeerd en beoordeeld worden.

Bovengenoemd medium laat daarbij nog een naam vallen: Frank Vercauteren. Als oud-speler én -coach kent hij het huis natuurlijk erg goed, bovendien is hij beschikbaar na zijn vertrek bij Al-Batin. "Vercauteren wordt in makelaarskringen genoemd als een realistische kandidaat", stelt HLN.

Vercauteren hoorde echter nog niets van zijn ex-club en het valt te betwijfelen of hij een terugkeer zelf wel ziet zitten. Naar verluidt was zijn vertrek bij Cercle Brugge eind vorig seizoen voor een deel te wijten aan het feit dat hij zou zijn uitgekeken op het Belgische voetbal.

UPDATE 17/12
Bepaalde media gooien plots met zeer bizarre namen. La Dernière Heure oppert dat Marc Coucke Marc Wilmots zou appreciëren. Die kans lijkt echter bijzonder klein, aangezien hij een verleden heeft bij Standard en waar hij nog steeds geliefd is. VTM kwam dan weer met de naam van Glen De Boeck. Die werd recent ontslagen bij KV Kortrijk en heeft als speler en als T2 een verleden bij RSCA. Maar hij maakt, net als Enzo Scifo, bijzonder weinig kans op een job als T1 van RSCA.

LEES OOK: ‘Standard moet verkopen: zestal voor miljoenenjackpot’

Gelooft u deze geruchten?

Meest recent

Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

26
26
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

7
7
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

100
100
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

47
47
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

154
154
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

140
140
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

223
223
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

182
182
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

221
221
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

374
374
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

176
176
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

187
187
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

161
161
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

137
137
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

76
76
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

214
214
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

132
132
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

75
75
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

34
34
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

315
315
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

139
139

Meer sportnieuws