'Wilmots en ex-speler ook genoemd bij Anderlecht'

door
'Wilmots en ex-speler ook genoemd bij Anderlecht'

Naast een nieuwe technisch directeur, is RSC Anderlecht momenteel ook op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Zondagavond mocht Hein Vanhaezebrouck immers zijn C4 in ontvangst nemen na aanhoudende, tegenvallende resultaten. En dus draait het speculeren over een mogelijke opvolger op volle toeren.


De Nederlanders Frank de Boer en Peter Bosz zouden bovenaan het verlanglijstje staan, maar er zijn uiteraard nog meer opties. Volgens Het Laatste Nieuws kreeg de club al snel tientallen vacatures binnen vanuit eigen land en vanuit het buitenland. De meest interessante daarvan zullen in de komende dagen bestudeerd en beoordeeld worden.

Bovengenoemd medium laat daarbij nog een naam vallen: Frank Vercauteren. Als oud-speler én -coach kent hij het huis natuurlijk erg goed, bovendien is hij beschikbaar na zijn vertrek bij Al-Batin. "Vercauteren wordt in makelaarskringen genoemd als een realistische kandidaat", stelt HLN.

Vercauteren hoorde echter nog niets van zijn ex-club en het valt te betwijfelen of hij een terugkeer zelf wel ziet zitten. Naar verluidt was zijn vertrek bij Cercle Brugge eind vorig seizoen voor een deel te wijten aan het feit dat hij zou zijn uitgekeken op het Belgische voetbal.

UPDATE 17/12
Bepaalde media gooien plots met zeer bizarre namen. La Dernière Heure oppert dat Marc Coucke Marc Wilmots zou appreciëren. Die kans lijkt echter bijzonder klein, aangezien hij een verleden heeft bij Standard en waar hij nog steeds geliefd is. VTM kwam dan weer met de naam van Glen De Boeck. Die werd recent ontslagen bij KV Kortrijk en heeft als speler en als T2 een verleden bij RSCA. Maar hij maakt, net als Enzo Scifo, bijzonder weinig kans op een job als T1 van RSCA.

LEES OOK: Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Gelooft u deze geruchten?

Meest recent

'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

22
22
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

49
49
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

104
104
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

75
75
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

215
215
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

112
112
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

264
264
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

59
59
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

21
21
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

154
154
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

273
273
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

233
233
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

89
89
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

680
680
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

131
131
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

424
424
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

94
94
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

447
447
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

453
453
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

135
135
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

495
495
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

351
351
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

536
536
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

639
639
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

457
457

Meer sportnieuws