'Wilmots en ex-speler ook genoemd bij Anderlecht'

455 stemmen
'Wilmots en ex-speler ook genoemd bij Anderlecht'

Naast een nieuwe technisch directeur, is RSC Anderlecht momenteel ook op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Zondagavond mocht Hein Vanhaezebrouck immers zijn C4 in ontvangst nemen na aanhoudende, tegenvallende resultaten. En dus draait het speculeren over een mogelijke opvolger op volle toeren.


De Nederlanders Frank de Boer en Peter Bosz zouden bovenaan het verlanglijstje staan, maar er zijn uiteraard nog meer opties. Volgens Het Laatste Nieuws kreeg de club al snel tientallen vacatures binnen vanuit eigen land en vanuit het buitenland. De meest interessante daarvan zullen in de komende dagen bestudeerd en beoordeeld worden.

Bovengenoemd medium laat daarbij nog een naam vallen: Frank Vercauteren. Als oud-speler én -coach kent hij het huis natuurlijk erg goed, bovendien is hij beschikbaar na zijn vertrek bij Al-Batin. "Vercauteren wordt in makelaarskringen genoemd als een realistische kandidaat", stelt HLN.

Vercauteren hoorde echter nog niets van zijn ex-club en het valt te betwijfelen of hij een terugkeer zelf wel ziet zitten. Naar verluidt was zijn vertrek bij Cercle Brugge eind vorig seizoen voor een deel te wijten aan het feit dat hij zou zijn uitgekeken op het Belgische voetbal.

UPDATE 17/12
Bepaalde media gooien plots met zeer bizarre namen. La Dernière Heure oppert dat Marc Coucke Marc Wilmots zou appreciëren. Die kans lijkt echter bijzonder klein, aangezien hij een verleden heeft bij Standard en waar hij nog steeds geliefd is. VTM kwam dan weer met de naam van Glen De Boeck. Die werd recent ontslagen bij KV Kortrijk en heeft als speler en als T2 een verleden bij RSCA. Maar hij maakt, net als Enzo Scifo, bijzonder weinig kans op een job als T1 van RSCA.

LEES OOK: Standard komt met transfernieuws op de proppen

Gelooft u deze geruchten?

Meest recent

Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

3
3
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

440
440
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

7
7
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

15
15
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

39
39
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

190
190
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

86
86
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

109
109
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

44
44
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

65
65
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

50
50
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

48
48
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

204
204
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

133
133
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

110
110
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

36
36
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

279
279
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

178
178
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

62
62
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

48
48
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

92
92
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

320
320
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

248
248

Meer sportnieuws