'Barça legt 225 miljoen klaar voor spraakmakende vervanger Suarez'

482 stemmen
'Barça legt 225 miljoen klaar voor spraakmakende vervanger Suarez'

FC Barcelona triomfeerde zaterdag met 0-4 in de stadsderby tegen Espanyol en blijft de Primera Division dus aanvoeren. Maar maar 31 op 45 lieten de Catalanen dit seizoen al opvallend veel verliespunten noteren. Indien Lionel Messi niet meedoet, zaterdag weer goed voor twee doelpunten, heeft Blaugrana het dan ook lastig om tot scoren te komen.


Met Luis Suarez beschikt Barça weliswaar over een echte topspits, maar de Uruguayaan wordt alweer een jaartje ouder en ondervindt de laatste tijd steeds vaker fysieke ongemakken. Daarom maakt de club ook al een tijdje werk van een nieuwe wereldtopper in de spits en wat dat betreft kom de The Sunday Star nu met een spraakmakend gerucht. Zou Barcelona zijn zinnen hebben gezet op niemand minder dan Harry Kane.

De topschutter van Tottenham en aanvoerder van de Engelse nationale ploeg, is de voorbije jaren doorgegroeid tot de absolute wereldtop op zijn positie. Ook Kylian Mbappé (PSG), Antoine Griezmann (Atletico) en Richarlison (Everton) zouden op de verlanglijst staan, maar Kane voldoet het meest aan het gezochte profiel en staat helemaal bovenaan het lijstje.

Tottenham is wel niet van plan zijn superster zonder slag of stoot te laten gaan. Zo zou Barça maar liefst 200 miljoen pond, een slordige 225 miljoen euro, moeten betalen voor de Engelsman. Een gigantische som en daarom staat Kane dinsdag voor zijn grote examen: dan speelt hij in de Champions League met Tottenham namelijk op Camp Nou. Dergelijke monstertransfer zou overigens pas volgende zomer aan de orde zijn.

LEES OOK: 'Club mag ex-speler én Barça danken voor transfer'

Vindt u Kane een geschikte speler voor Barcelona?

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

9
9
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

181
181
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

230
230
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

73
73
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

165
165
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

288
288
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

174
174
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

304
304
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

115
115
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

64
64
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

429
429
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

236
236
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1371
1371
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

67
67
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

121
121
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

55
55
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

457
457
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

410
410
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

317
317
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

363
363
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

65
65
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

244
244
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

117
117
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

510
510
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

174
174

Meer sportnieuws