UPDATE: Eén Belgische topclub haakt al af voor Mukhtar

door
UPDATE: Eén Belgische topclub haakt al af voor Mukhtar

Verschillende ploegen uit de Jupiler Pro League gaan een erg drukke wintermercato tegemoet. Van RSC Anderlecht bijvoorbeeld, wordt verwacht dat het flink zal toeslaan in januari. Maar de recordkampioen krijgt wel concurrentie vanuit eigen land.


Eén van de absolute prioriteiten van de Brusselaars is het aantrekken van een nieuwe spelmaker. Volgens Het Laatste Nieuws zou de club daarvoor lonken naar Hany Mukhtar. Deze 23-jarige Duitser kende tot dusver een opvallend carrièreverloop. Via (de jeugdploegen van) onder meer Herta, Salzburg en Benfica, belandde hij uiteindelijk bij de Deense topclub Bröndby IF en daar ontbolsterde hij helemaal. Nu vindt hij het echter tijd voor een nieuwe stap en een overgang naar de Belgische top zou hem wel genegen zijn.

Maar Anderlecht is nog lang niet thuis. Ten eerste heeft Mukhtar een stevig prijskaartje rond zijn nek hangen, bepaalde bronnen hebben het zelfs over zes miljoen euro. Dat bedrag kan naar alle waarschijnlijkheid nog gedrukt worden, maar er heerst ook stevige concurrentie. 

Zo zou Standard volgens HLN ook concreet bezig zijn met de komst van de voormalig Duitse jeugd-international. Zijn entourage liet zelfs verstaan dat de Rouches tot dusver het meeste aandrongen. Niet verwonderlijk ook, RSCA stelde immers nog steeds geen TD aan die de transfers op zich zal nemen.

UPDATE 11u38
De interesse van Standard blijkt 'fake news' te zijn. Volgens Le Soir hebben de Rouches geen interesse in Hany Mukhtar en in Denemarken melden journalisten ook dat Anderlecht en Standard nog geen contact hebben opgenomen met Brondby.

LEES OOK: Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

Proberen makelaars hem in de picture te brengen?

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

23
23
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

64
64
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

50
50
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

156
156
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

214
214
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

60
60
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

318
318
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

119
119
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

762
762
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

162
162
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

677
677
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

70
70
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

182
182
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

231
231
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

89
89
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

587
587
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

269
269
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

570
570
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

176
176
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws