UPDATE: Eén Belgische topclub haakt al af voor Mukhtar

door
UPDATE: Eén Belgische topclub haakt al af voor Mukhtar

Verschillende ploegen uit de Jupiler Pro League gaan een erg drukke wintermercato tegemoet. Van RSC Anderlecht bijvoorbeeld, wordt verwacht dat het flink zal toeslaan in januari. Maar de recordkampioen krijgt wel concurrentie vanuit eigen land.


Eén van de absolute prioriteiten van de Brusselaars is het aantrekken van een nieuwe spelmaker. Volgens Het Laatste Nieuws zou de club daarvoor lonken naar Hany Mukhtar. Deze 23-jarige Duitser kende tot dusver een opvallend carrièreverloop. Via (de jeugdploegen van) onder meer Herta, Salzburg en Benfica, belandde hij uiteindelijk bij de Deense topclub Bröndby IF en daar ontbolsterde hij helemaal. Nu vindt hij het echter tijd voor een nieuwe stap en een overgang naar de Belgische top zou hem wel genegen zijn.

Maar Anderlecht is nog lang niet thuis. Ten eerste heeft Mukhtar een stevig prijskaartje rond zijn nek hangen, bepaalde bronnen hebben het zelfs over zes miljoen euro. Dat bedrag kan naar alle waarschijnlijkheid nog gedrukt worden, maar er heerst ook stevige concurrentie. 

Zo zou Standard volgens HLN ook concreet bezig zijn met de komst van de voormalig Duitse jeugd-international. Zijn entourage liet zelfs verstaan dat de Rouches tot dusver het meeste aandrongen. Niet verwonderlijk ook, RSCA stelde immers nog steeds geen TD aan die de transfers op zich zal nemen.

UPDATE 11u38
De interesse van Standard blijkt 'fake news' te zijn. Volgens Le Soir hebben de Rouches geen interesse in Hany Mukhtar en in Denemarken melden journalisten ook dat Anderlecht en Standard nog geen contact hebben opgenomen met Brondby.

LEES OOK: Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

Proberen makelaars hem in de picture te brengen?

Meest recent

'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

160
160
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

34
34
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

61
61
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

163
163
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

30
30
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

81
81
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

139
139
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

78
78
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

145
145
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

85
85
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

159
159
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

53
53
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

335
335
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

397
397
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

183
183
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

80
80
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

370
370
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

276
276
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

43
43
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

424
424
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

114
114
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

105
105
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

575
575
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

133
133
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

569
569

Meer sportnieuws