UPDATE: Eén Belgische topclub haakt al af voor Mukhtar

door
UPDATE: Eén Belgische topclub haakt al af voor Mukhtar

Verschillende ploegen uit de Jupiler Pro League gaan een erg drukke wintermercato tegemoet. Van RSC Anderlecht bijvoorbeeld, wordt verwacht dat het flink zal toeslaan in januari. Maar de recordkampioen krijgt wel concurrentie vanuit eigen land.


Eén van de absolute prioriteiten van de Brusselaars is het aantrekken van een nieuwe spelmaker. Volgens Het Laatste Nieuws zou de club daarvoor lonken naar Hany Mukhtar. Deze 23-jarige Duitser kende tot dusver een opvallend carrièreverloop. Via (de jeugdploegen van) onder meer Herta, Salzburg en Benfica, belandde hij uiteindelijk bij de Deense topclub Bröndby IF en daar ontbolsterde hij helemaal. Nu vindt hij het echter tijd voor een nieuwe stap en een overgang naar de Belgische top zou hem wel genegen zijn.

Maar Anderlecht is nog lang niet thuis. Ten eerste heeft Mukhtar een stevig prijskaartje rond zijn nek hangen, bepaalde bronnen hebben het zelfs over zes miljoen euro. Dat bedrag kan naar alle waarschijnlijkheid nog gedrukt worden, maar er heerst ook stevige concurrentie. 

Zo zou Standard volgens HLN ook concreet bezig zijn met de komst van de voormalig Duitse jeugd-international. Zijn entourage liet zelfs verstaan dat de Rouches tot dusver het meeste aandrongen. Niet verwonderlijk ook, RSCA stelde immers nog steeds geen TD aan die de transfers op zich zal nemen.

UPDATE 11u38
De interesse van Standard blijkt 'fake news' te zijn. Volgens Le Soir hebben de Rouches geen interesse in Hany Mukhtar en in Denemarken melden journalisten ook dat Anderlecht en Standard nog geen contact hebben opgenomen met Brondby.

LEES OOK: 'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Proberen makelaars hem in de picture te brengen?

Meest recent

Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

51
51
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

51
51
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

31
31
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

373
373
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

511
511
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

49
49
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

255
255
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

27
27
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

443
443
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

378
378
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

468
468
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

577
577
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

313
313
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

567
567
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

430
430
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

217
217
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

515
515
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

630
630
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

541
541
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

129
129
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

231
231
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

306
306
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

350
350
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

501
501

Meer sportnieuws