Custovic begint aan operatie redding met een nul op zes

door
Custovic begint aan operatie redding met een nul op zes

Adnan Custovic lijkt voorlopig allerminst de wonderdokter die Waasland-Beveren gaat reanimeren. Op bezoek bij Eupen waren de Waaslanders één helft uitermate zwak, een iets betere tweede helft kon de nederlaag niet meer voorkomen. Voor de Panda's is het een welgekomen zege na een reeks zwakke prestaties.

Custovic nam een paar weken geleden over van Ferrera maar verloor vorige week al het uiterst belangrijke thuisduel met Moeskroen. Een zege vandaag op bezoek bij Eupen was een must, bij een nieuwe nederlaag stond Waasland-Beveren helemaal onderaan met buur Lokeren. Ook Eupen kon ondanks een goede start nog wat punten gebruiken.
Doodziek Waasland-Beveren mist kwaliteit
De Panda's namen de beste start aan de Kehrweg met een vroege kans op vrije trap voor Garcia, Roef bracht redding. De bezoekers slaagden er voorlopig niet in om gevaarlijk te zijn en op het halfuur mocht Toyokawa, één van de kleinste spelers notabene, de 1-0 voorbij de bezoekende goalie in doel koppen. Op slag van rust kreeg Blondelle nog een uitstekende kans om de score te verdubbelen maar verder leed werd de Waaslanders voorlopig bespaard.

Toyokawa kopt de bezoekers na een halfuur spelen op voorsprong.
Panda's boeken belangrijke zege
We zagen een beter bezoekend elftal na de pauze en na een paar minuten spelen vergat Boljevic om een open schietkans voorbij Van Crombrugge te schieten, de Eupense doelman bracht met wat geluk redding. Aan de overzijde kopte Marreh een wenkende kans over. Eupen hield relatief gemakkelijk stand en op tien minuten van het einde vergat Gnaka om de wedstrijd definitief te beslissen. Even later was er ook een goede redding van Roef op een knap schot van Ocansey. De Beverse keeper redde in de laatste minuut nogmaals de meubelen op een gekruist schot van invaller Schouterden. Uiteindelijk bleef het bij een verdiende maar krappe zege voor de Panda's. Custovic pakt een nul op zes.
Scoreverloop:
1-0 (31') Toyokawa

Redt Waasland-Beveren zich?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

69
69
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

22
22
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

133
133
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

99
99
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

23
23
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

10
10
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

67
67
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

56
56
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

97
97
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

661
661
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

133
133
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

217
217
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

502
502
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

170
170
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

160
160
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

50
50
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

92
92
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

294
294
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

361
361
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

266
266
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

332
332
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

65
65
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

140
140
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

64
64
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

263
263

Meer sportnieuws