Custovic begint aan operatie redding met een nul op zes

door
Custovic begint aan operatie redding met een nul op zes

Adnan Custovic lijkt voorlopig allerminst de wonderdokter die Waasland-Beveren gaat reanimeren. Op bezoek bij Eupen waren de Waaslanders één helft uitermate zwak, een iets betere tweede helft kon de nederlaag niet meer voorkomen. Voor de Panda's is het een welgekomen zege na een reeks zwakke prestaties.

Custovic nam een paar weken geleden over van Ferrera maar verloor vorige week al het uiterst belangrijke thuisduel met Moeskroen. Een zege vandaag op bezoek bij Eupen was een must, bij een nieuwe nederlaag stond Waasland-Beveren helemaal onderaan met buur Lokeren. Ook Eupen kon ondanks een goede start nog wat punten gebruiken.
Doodziek Waasland-Beveren mist kwaliteit
De Panda's namen de beste start aan de Kehrweg met een vroege kans op vrije trap voor Garcia, Roef bracht redding. De bezoekers slaagden er voorlopig niet in om gevaarlijk te zijn en op het halfuur mocht Toyokawa, één van de kleinste spelers notabene, de 1-0 voorbij de bezoekende goalie in doel koppen. Op slag van rust kreeg Blondelle nog een uitstekende kans om de score te verdubbelen maar verder leed werd de Waaslanders voorlopig bespaard.

Toyokawa kopt de bezoekers na een halfuur spelen op voorsprong.
Panda's boeken belangrijke zege
We zagen een beter bezoekend elftal na de pauze en na een paar minuten spelen vergat Boljevic om een open schietkans voorbij Van Crombrugge te schieten, de Eupense doelman bracht met wat geluk redding. Aan de overzijde kopte Marreh een wenkende kans over. Eupen hield relatief gemakkelijk stand en op tien minuten van het einde vergat Gnaka om de wedstrijd definitief te beslissen. Even later was er ook een goede redding van Roef op een knap schot van Ocansey. De Beverse keeper redde in de laatste minuut nogmaals de meubelen op een gekruist schot van invaller Schouterden. Uiteindelijk bleef het bij een verdiende maar krappe zege voor de Panda's. Custovic pakt een nul op zes.
Scoreverloop:
1-0 (31') Toyokawa

Redt Waasland-Beveren zich?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

54
54
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

101
101
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

171
171
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

237
237
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

69
69
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

170
170
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

503
503
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

197
197
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

736
736
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

187
187
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

235
235
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

660
660
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

370
370
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

317
317
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

184
184
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

429
429
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

325
325

Meer sportnieuws