Vanhaezebrouck komt met slecht nieuws voor topper tegen Genk

door
Vanhaezebrouck komt met slecht nieuws voor topper tegen Genk

RSC Anderlecht is er ook na vijf speeldagen niet in geslaagd om zijn eerste Europese zege van het seizoen te boeken. Donderdagavond bleven de Brusselaars in eigen huis steken op een 0-0-gelijkspel tegen het zwakke Spartak Trnava. Dat de nul nog eens werd gehouden was veruit het enige positieve punt van de avond.


Want vooraan gaven de Brusselaars niet thuis. De ingevallen jongeren zorgde in de slotfase weliswaar voor nog wat opwinding, maar verder was RSCA offensief te matig. Iets wat ook coach Hein Vanhaezebrouck alleen maar kon beamen. "We misten voorin wat punch. Als we met Dimata of Santini hadden kunnen spelen, hadden we die power wel gehad. Maar in Trnava lukte het ons met die andere namen ook niet om te winnen", klonk het bij Sporza.

Veel tijd om bij deze teleurstelling te blijven stilstaan is er niet, zondag wacht immers al de topper tegen KRC Genk. Maar wat dat betreft had de coach niet echt goed nieuws, zo betwijfelt hij of zijn basisploeg (met veel wisselspelers en tweede keuzes) er helemaal anders zal uitzien. "Zoveel wisselmogelijkheden heb ik niet. Ik kan misschien een paar jongeren weer zetten, maar Kums, Dimata, Santini en Gerkens blijven twijfelachtig. Dat wordt afwachten tot de laatste dag."

LEES OOK: Hein: "Hij staat op eenzame hoogte bij de Rode Duivels"

Anderlecht moet zondag een defensieve houding aannemen tegen Genk ...

Meest recent

Ophef over rode kaart Standard: "Het is héél streng"

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League werd vrijdagavond afgetrapt met een interessante ...

6
6
Beerschot zorgt voor primeur in CPL na intense topper

Na een spannende topper heeft Beerschot voor een primeur gezorgd. De Ratten hielden SK Beveren in ...

74
74
'Zweden verrast vriend en vijand met nieuwe bondscoach'

Vorige week wist Engeland zich als eerste Europese land te plaatsen voor het WK van volgende zomer. ...

16
16
'Genk verliest man in vorm maar krijgt ook goed nieuws'

KRC Genk kende een zeer lastig seizoensbegin, maar pakte in de laatste competitiewedstrijden voor de ...

58
58
Volgende stap voor Vermant: vader Sven oordeelt

De komende weken zal Nicky Hayen knopen moeten doorhakken bij Club Brugge. Dat zal onder meer moeten ...

56
56
Grote veranderingen bij Union? Hubert schept duidelijkheid

Union neemt zaterdag een nieuwe start. Niet omdat het hun eerste wedstrijd na de interlandbreak is, ...

38
38
'Knaltransfer in de maak: Onyedika kent voorwaarde'

Het lijkt in de komende mercato's voor Club Brugge weer een helse klus te worden om een uittocht te ...

105
105
De Mil waarschuwt Charleroi na mislukte flirt met Union

Komend weekend staan er enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Op ...

103
103
Hasi voorspelt nu al: "Kan eerste spits worden bij RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag op Stayen tegen STVV. Dat belooft een zware dobber te worden voor de ...

205
205
KV Mechelen overweegt toptransfer: terugkeer cultheld?

Bij KV Mechelen gaan ze misschien nog een aanwinst voorstellen. Trainer Frederik Vanderbiest was op ...

137
137
Fink zet puntjes op de i: "Anders kan je beter zwijgen"

Bij KRC Genk moesten ze vorig week nog een officiële boodschap meedelen omtrent een onjuist ...

171
171
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht maakte van de interlandbreak niet alleen gebruik om een nieuwe structuur op poten te ...

101
101
Opvolger Mignolet? Club Brugge legt jonge doelman vast

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, waar Nordin Jackers vervolgens ...

132
132
'Schokeffect bij Anderlecht: killer in de box op komst'

Anderlecht wil in januari knallen met een pure afwerker: geen Dolberg-kopie, wel een diepte- en ...

297
297
Pro League bibbert: DAZN dreigt met drastische stappen

De soap omtrent de mediarechten blijft de gemoederen beroeren. Zo geraakte vrijdag bekend dat de Pro ...

313
313
Club Brugge fel gehavend: volgende sterkhouder valt uit

Club Brugge geeft zaterdag in Leuven het startschot voor een razend drukke periode, waarin de ...

444
444
VTM deelt opvallende waarschuwing uit aan Marc Coucke

Marc Coucke kreeg gisteren een onverwachte publieke vermaning van… VTM zelf. De ...

164
164
Mannaert negeert Hasi: Anderlecht op ramkoers met KBVB

RSC Anderlecht hervat de competitie na de interlandbreak met een verplaatsing naar STVV. Ook op het ...

359
359
Garcia verrast bij Rode Duivels: Tielemans én Vanaken out?

Mathematisch kan het nog mislopen, maar behoudens een mirakel gaan de Rode Duivels volgende zomer ...

471
471
DAZN voert druk op: Pro League vreest rampscenario

Terwijl de discussie rond het competitieformat weer oplaait blijft ook het televisiecontract het ...

577
577
‘Code rood Antwerp: buitenlandse investeerders redding’

Royal Antwerp FC kampt al een tijdje met financiële problemen. Eigenaar Paul Gheysens zit in de ...

1030
1030
Rode Duivels krijgen uitstekend nieuws voor WK 2026

De Rode Duivels hebben nog één zege nodig om kwalificatie voor het WK 2026 binnen te ...

523
523
'Anderlecht-jackpot: droombestemming Bertaccini in vizier'

Adriano Bertaccini maakte afgelopen zomermercato de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC ...

266
266
Kompany in zak en as: Bayern-drama vlak voor topper

Vincent Kompany is uitstekend aan het seizoen begonnen. Bayern München neemt het komende ...

192
192
‘Opvolger Nicky Hayen bij Club Brugge al bekend’

Nicky Hayen is momenteel nog de hoofdtrainer bij Club Brugge, maar de Belgische oefenmeester maakt ...

657
657

Meer sportnieuws