Mertens straks overbodig? 'Napoli stap dichter bij absolute toptransfer'

door
Mertens straks overbodig? 'Napoli stap dichter bij absolute toptransfer'

Dries Mertens mocht de voorbije weken opnieuw aantreden als centrumspits bij SSC Napoli en daarvoor bedankte hij met enkele belangrijke doelpunten. Toch zou coach Carlo Ancelotti liefst met een fysiek sterkere spits werken. En daarom overweegt de club enkele pistes.

Volgens de Italiaanse krant Corriere dello Sport heeft Napoli daarover inmiddels een beslissing genomen. De Serie A-club heeft Edinson Cavani aangewezen als topkandidaat. De Uruguayaan speelt nu nog voor Paris Saint-Germain, maar zijn relatie met Neymar en Kylian Mbappé is allesbehalve goed te noemen.

Mocht een hereniging met Cavani niet haalbaar blijken, dan komt Kasper Dolberg van Ajax in beeld. De beloftevolle Deen is samen met Krzysztof Piatek (Genoa) en Mariano Diaz (Real Madrid) in de race als alternatief.

UPDATE 21/11

Een terugkeer van Edinson Cavani naar Napoli lijkt haast ondenkbaar, maar de geruchten beginnen toch concrete vormen aan te nemen. Volgens Tuttomercatoweb heeft de Uruguayaan het helemaal gehad bij PSG en wil hij absoluut vertrekken na dit seizoen.

Daar heeft hij naar verluidt zelfs een zware loonsverlaging voor over. Nu verdient hij zo’n 12 miljoen per jaar, bij Napoli zou dat nog 6,5 miljoen zijn. Het medium meldt dan ook dat de Italiaanse club grote hoop mag koesteren dat hij straks terugkeert naar Napoli. 

Dat zou uiteraard wel slecht nieuws betekenen voor Dries Mertens. Ondanks het feit dat hij vorig seizoen met de ogen dicht scoorde, mag hij nu al zo goed als nooit als centrumspits aantreden. De Rode Duivel zit zelfs veelal gewoon op de bank. Met een concurrent als Cavani, lijkt dat er niet op te zullen verbeteren. 

LEES OOK: ‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Moet Mertens vertrekken, indien Cavani komt?

Meest recent

De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

1
1
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

19
19
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

118
118
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

27
27
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

124
124
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

267
267
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

117
117
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

356
356
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

173
173
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

70
70
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

480
480
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

564
564
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

114
114
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

193
193
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

322
322
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

215
215
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

359
359
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

399
399
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

213
213
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

33
33
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

405
405
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

428
428
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

82
82
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

247
247

Meer sportnieuws