Mertens straks overbodig? 'Napoli stap dichter bij absolute toptransfer'

573
Mertens straks overbodig? 'Napoli stap dichter bij absolute toptransfer'

Dries Mertens mocht de voorbije weken opnieuw aantreden als centrumspits bij SSC Napoli en daarvoor bedankte hij met enkele belangrijke doelpunten. Toch zou coach Carlo Ancelotti liefst met een fysiek sterkere spits werken. En daarom overweegt de club enkele pistes.

Volgens de Italiaanse krant Corriere dello Sport heeft Napoli daarover inmiddels een beslissing genomen. De Serie A-club heeft Edinson Cavani aangewezen als topkandidaat. De Uruguayaan speelt nu nog voor Paris Saint-Germain, maar zijn relatie met Neymar en Kylian Mbappé is allesbehalve goed te noemen.

Mocht een hereniging met Cavani niet haalbaar blijken, dan komt Kasper Dolberg van Ajax in beeld. De beloftevolle Deen is samen met Krzysztof Piatek (Genoa) en Mariano Diaz (Real Madrid) in de race als alternatief.

UPDATE 21/11

Een terugkeer van Edinson Cavani naar Napoli lijkt haast ondenkbaar, maar de geruchten beginnen toch concrete vormen aan te nemen. Volgens Tuttomercatoweb heeft de Uruguayaan het helemaal gehad bij PSG en wil hij absoluut vertrekken na dit seizoen.

Daar heeft hij naar verluidt zelfs een zware loonsverlaging voor over. Nu verdient hij zo’n 12 miljoen per jaar, bij Napoli zou dat nog 6,5 miljoen zijn. Het medium meldt dan ook dat de Italiaanse club grote hoop mag koesteren dat hij straks terugkeert naar Napoli. 

Dat zou uiteraard wel slecht nieuws betekenen voor Dries Mertens. Ondanks het feit dat hij vorig seizoen met de ogen dicht scoorde, mag hij nu al zo goed als nooit als centrumspits aantreden. De Rode Duivel zit zelfs veelal gewoon op de bank. Met een concurrent als Cavani, lijkt dat er niet op te zullen verbeteren. 

LEES OOK: Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Moet Mertens vertrekken, indien Cavani komt?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

11
11
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

111
111
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

27
27
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

30
30
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

51
51
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

63
63
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

97
97
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

121
121
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

288
288
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

631
631
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

79
79
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

152
152
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

154
154
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

186
186
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

348
348
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

660
660
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

248
248
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

200
200
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

593
593
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

103
103

Meer sportnieuws