Mertens straks overbodig? 'Napoli stap dichter bij absolute toptransfer'

573 stemmen
Mertens straks overbodig? 'Napoli stap dichter bij absolute toptransfer'

Dries Mertens mocht de voorbije weken opnieuw aantreden als centrumspits bij SSC Napoli en daarvoor bedankte hij met enkele belangrijke doelpunten. Toch zou coach Carlo Ancelotti liefst met een fysiek sterkere spits werken. En daarom overweegt de club enkele pistes.

Volgens de Italiaanse krant Corriere dello Sport heeft Napoli daarover inmiddels een beslissing genomen. De Serie A-club heeft Edinson Cavani aangewezen als topkandidaat. De Uruguayaan speelt nu nog voor Paris Saint-Germain, maar zijn relatie met Neymar en Kylian Mbappé is allesbehalve goed te noemen.

Mocht een hereniging met Cavani niet haalbaar blijken, dan komt Kasper Dolberg van Ajax in beeld. De beloftevolle Deen is samen met Krzysztof Piatek (Genoa) en Mariano Diaz (Real Madrid) in de race als alternatief.

UPDATE 21/11

Een terugkeer van Edinson Cavani naar Napoli lijkt haast ondenkbaar, maar de geruchten beginnen toch concrete vormen aan te nemen. Volgens Tuttomercatoweb heeft de Uruguayaan het helemaal gehad bij PSG en wil hij absoluut vertrekken na dit seizoen.

Daar heeft hij naar verluidt zelfs een zware loonsverlaging voor over. Nu verdient hij zo’n 12 miljoen per jaar, bij Napoli zou dat nog 6,5 miljoen zijn. Het medium meldt dan ook dat de Italiaanse club grote hoop mag koesteren dat hij straks terugkeert naar Napoli. 

Dat zou uiteraard wel slecht nieuws betekenen voor Dries Mertens. Ondanks het feit dat hij vorig seizoen met de ogen dicht scoorde, mag hij nu al zo goed als nooit als centrumspits aantreden. De Rode Duivel zit zelfs veelal gewoon op de bank. Met een concurrent als Cavani, lijkt dat er niet op te zullen verbeteren. 

LEES OOK: ‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Moet Mertens vertrekken, indien Cavani komt?

Meest recent

Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

248
248
'Stunt in de maak? Premier League-club wil Trossard'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

28
28
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

54
54
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

135
135
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

38
38
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

291
291
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

70
70
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

118
118
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

77
77
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

56
56
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

199
199
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

24
24
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

75
75
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

61
61
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

176
176
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

160
160
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

36
36
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

58
58
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

66
66
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

398
398
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

202
202
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

59
59
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

275
275
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

172
172
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

162
162

Meer sportnieuws