Wangedrag Peeters kan flinke staart krijgen

238
Wangedrag Peeters kan flinke staart krijgen

In de Proximus League verloor Westerlo zondag zijn openingswedstrijd van de tweede periode: 1-2 tegen KFCO Beerschot Wilrijk. De Kemphanen kwamen nochtans op voorsprong, maar de Antwerpenaren kwamen daarna terug in de wedstrijd onder meer na een strafschop. En dat was niet naar de zin van Westerlo-coach Bob Peeters. 


Na de wedstrijd stak de oud-Rode Duivel dan ook een ongeziene tirade af aan het adres van scheidsrechter Ken Vermeiren. "Het is altijd hetzelfde met die ref. Altijd flikt hij weer iets en hebben we een klacht aan ons been. We hebben hem al drie keer proberen te wraken. Het boeit me niet als ze me schorsen tot het einde van het seizoen. Wij willen een propere sport en mensen die capabel zijn om wedstrijden te fluiten. Telkens lukt dat niet en dan word je boos", werd een ziedende Peeters geciteerd door Het Nieuwsblad. 

De trainer, die afgelopen week nog een aanbod van Waasland-Beveren afwees, verwees ook naar andere ploegen. "Gisteren zie ik een ploeg, ik zal ze niet bij naam noemen (KV Mechelen), na een zuivere fout 3-2 scoren. Dat wordt dan niet gefloten. En hier krijgen wij een penalty tegen terwijl het een aangeschoten bal is. Wij zijn ook maar van vlees en bloed. Het is jammer dat de kleinere ploegen benadeeld worden. En dan moet mijn kop er maar af, ik verdedig mijn club. Ik wil Westerlo behoeden van bepaalde zaken in het voetbal. Dan heb ik maar de boter gegeten. Ik ga voorop in de strijd. Ik word hier waarschijnlijk voor gestraft, maar dan moeten ze dat maar doen."

UPDATE 20/11
Na zijn woedeuitbarsting aan scheidsrechter Ken Vermeiren hangt Westerlo-trainer Bob Peeters een schorsing of een straf boven het hoofd. Het Laatste Nieuws weet dat het moeilijk in te schatten wordt hoe lang de schorsing wordt, of hoe hoog de boete zal zijn. Vermeiren zou een verslag geschreven hebben over het gedrag van Peeters, en op basis daarvan kan hij geschorst worden of een boete krijgen. De geschillencommissie bepaalt de strafmaat, maar Peeters zou er ook met een blaam of berisping van af komen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Peeters moet zwaar geschorst worden voor zijn gedrag

Meest recent

'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

0
0
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

4
4
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

18
18
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

48
48
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

49
49
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

137
137
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

129
129
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

114
114
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

127
127
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

97
97
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

188
188
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

229
229
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

84
84
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

114
114
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

89
89
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

84
84
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

230
230
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

129
129
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1052
1052
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

176
176

Meer sportnieuws