Kritische makelaar krijgt alsnog brief van Anderlecht in de bus

door
Kritische makelaar krijgt alsnog brief van Anderlecht in de bus

Een aantal makelaars zijn boos op Marc Coucke omdat die de commissies aan de makelaars een tijdje gaat bevriezen. Stijn Francis is niet te spreken over de actie van de voorzitter van Anderlecht. Hij vindt dat niet iedereen over dezelfde kam geschoren moet worden.


In Het Nieuwsblad deed Francis zijn beklag over de ingreep van Coucke. "Als Anderlecht betalingen stopzet omdat er aan bepaalde constructies wordt getwijfeld, dan heb ik daar begrip voor. Maar als ze consequent betalingen zouden blokkeren voor alle makelaars omdat er een gerechtelijk onderzoek loopt naar enkele makelaars, dan lijkt dat niet correct. Wat als sommigen dat niet meer kunnen betalen omdat hun betalingen on hold worden gezet en ze dan een vlekkeloze reputatie blijken te hebben? Dan is die propere makelaar het slachtoffer."
br> Anderlecht communiceerde het nieuws aan de betrokken makelaars via een brief. Francis heeft die zelf niet ontvangen, maar vindt de ingreep desondanks niet kunnen. "Dan zou je de fans ook moeten aanraden om niet langer tickets te kopen tot het hele onderzoek rond matchfixing is afgelopen."

UPDATE 16u37
Francis vertegenwoordigt zelf ook enkele spelers van Paars-Wit en dus was het vreemd dat hij de bewuste brief niet ontvangen had. Maar dat bleek uiteindelijk toch het geval. Via Twitter laat de makelaar weten dat hij vrijdag uiteindelijk toch een paars-witte enveloppe in de dus had.

Kleine rechtzetting, @Nieuwsblad_be. Vandaag toch bij de post... pic.twitter.com/Qg3GXIH23m— Stijn Francis (@StijnFrancis) 16 november 2018

LEES OOK: Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

Anderlecht had de makelaars persoonlijk moeten contacteren ...

Meest recent

'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

96
96
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

12
12
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

165
165
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

76
76
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

41
41
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

97
97
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

192
192
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

162
162
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

17
17
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

56
56
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

110
110
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

422
422
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

84
84
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

660
660
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

659
659
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

105
105
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

160
160
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

440
440
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

130
130
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

154
154
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

75
75
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

834
834
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

92
92
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

501
501
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

564
564

Meer sportnieuws