'Messi duidt verrassende nieuwe trainer aan voor Barcelona'

door
'Messi duidt verrassende nieuwe trainer aan voor Barcelona'

Lionel Messi heeft als aanvoerder een belangrijke stem in het beleid van FC Barcelona. Zo discussieert de Argentijnse steraanvaller regelmatig over potentiële transfers en ook de technische staf komt regelmatig ter sprake. Hij zou zelfs al een nieuwe trainer in gedachten hebben.


Ernesto Valverde is op dit moment nog coach van FC Barcelona, maar bezit een aflopend contract. De clubleiding heeft Messi naar verluidt gevraagd naar zijn mening en dat heeft een duidelijke reactie opgeleverd: de sterspeler zou geen voorstander van een verlenging zijn. Wat hem betreft gaan beide partijen komende zomer uit elkaar.

Messi weet volgens Don Balon ook al wie Valverde moet opvolgen in Camp Nou. De Barcelona-ster heeft Quique Setién naar voren geschoven als nieuwe man. Onder zijn leiding won Real Betis afgelopen weekend met 3-4 in Barcelon. Messi geraakte daarbij onder de indruk van het spel van de Andalusiërs en zag in de hand van Setién gelijkenissen met het spel van Pep Guardiola. Ook spelers als Sergio Busquets en Gerard Piqué zouden positief zijn.

Messi baseert zijn mening deels op ervaringen van oud-tramgenoten zoals Marc Bartra en Cristian Tello, die erg lovend zijn over hun coach bij Betis. Zo zou Setién, die nog een contract heeft tot medio 2020, worden geroemd voor zijn omgang met spelers.

LEES OOK: Kippenvel: Lamine Yamal doet broertje gouden belofte

🔥 Populair bij onze lezers

Transfer Lang rond: Napels ontploft na foto met KDB en Lukaku
Transfer Lang rond: Napels ontploft na foto met KDB en Lukaku

Vindt u Valverde nog steeds een geschikte coach voor Barcelona?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

182
182
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

100
100
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

279
279
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

294
294
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

735
735
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

133
133
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

526
526
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

62
62
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

276
276
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1738
1738
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

98
98
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

237
237
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

526
526
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1201
1201
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

792
792
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

296
296
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1195
1195
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

454
454
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

465
465
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

525
525
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

132
132
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

167
167
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

117
117

Meer sportnieuws