"Het is jammer voor STVV dat ze geen aankoopoptie hebben kunnen afdwingen"

door

Bij STVV doen een aantal spelers het buiten verwachting goed. Eén speler is dé revelatie bij de Kanaries. STVV huurt Daichi Kamada van Eintracht Frankfurt en met acht doelpunten levert hij zeer goed werk.


Peter Voets is onder de indruk. "Als valse negen heeft hij een neusje voor doelpunten. Hij zit er altijd tussen met zijn snelle voetjes. Zelfs afstandsschoten lukken hem. Als je er eentje in de ploeg hebt die met de ogen dicht scoort, dan kan je nu eenmaal ver geraken in het klassement. Kamada speelt zich met zijn acht doelpunten enorm in de kijker. Het is jammer voor STVV dat ze geen aankoopoptie hebben kunnen afdwingen, want anders zouden ze die nu al gelicht moeten hebben. (lacht)", zegt hij aan Het Nieuwsblad.

STVV heeft volgens Voets weelde in de aanval. "Stel dat Kamada toch een periode zou stilvallen, dan is er nog altijd de hardwerkende Boli die kan aanvullen. Ik hoop voor STVV dat Kamada ook niet op de radar komt van de Japanse bondscoach. Als daarnaast Takehiro Tomiyasu en Wataru Endo in januari op de Asian Cup actief zijn, vrees ik wel voor een val in het klassement."

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Moet STVV toch een poging wagen om hem te kopen?

Meest recent

'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

15
15
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

12
12
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

27
27
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

121
121
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

28
28
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

159
159
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

262
262
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

676
676
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

127
127
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

41
41
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

370
370
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

100
100
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

561
561
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

582
582
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

423
423
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

61
61
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1083
1083
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

312
312
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

453
453
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

84
84
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1284
1284
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

118
118
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

240
240
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

373
373
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

127
127

Meer sportnieuws