CL: Napoli en PSG delen de punten, Kane redt Spurs tegen PSV

door
CL: Napoli en PSG delen de punten, Kane redt Spurs tegen PSV

In de Champions League won Club Brugge met 0-4 op het veld van Monaco, maar ook later op de avond stonden nog enkele interessante affiches op het programma. Zo hielden SSC Napoli en Paris Saint-Germain het opnieuw op een puntendeling. Verder gaf PSV alles uit handen tegen Tottenham, won FC Barcelona niet van Inter Milaan en gingen Witsel en Dortmund ten onder tegen Atletico Madrid.


Atletico haalde het thuis met 2-0 na goals van Saul en Griezmann. De Spanjaarden komen nu op gelijke hoogte met Dortmund, beide clubs tellen negen punten. Club is derde met vier stuks en kan enkel bij een voetbalmirakel de groep nog winnen.

LIVERPOOL HAALT OPGELUCHT ADEM

Eerder op de avond had Rode Ster Belgrado voor een stunt van formaat gezorgd door met 2-0 te winnen van Liverpool. De Reds blijven echter helemaal bovenaan staan in hun groep. Concurrente Napoli en PSG hielden het later op de avond immers op 1-1. Bernat zette de Fransen op voorsprong na een fraaie actie, Insigne zorgde van op de stip voor de gelijkmaker. Voor Dries Mertens eindigde de wedstrijd in mineur, hij moest vlak voor tijd geblesseerd naar de kant.

KANE DOET HET VOOR TOTTENHAM

In tegenstelling tot rivaal Ajax, lijkt de Champions League-campagne van PSV al vroegtijdig voorbij. De leider in de Eredivisie kwam nochtans opnieuw op voorsprong, maar in de slotfase trok Harry Kane zijn ploeg over de streep met twee treffers. Barça leek dan weer op weg naar de zege tegen Inter na een goal van Malcom, maar Icardi zorgde alsnog voor een 1-1-gelijkspel.


Uitslagen woensdagavond: 

Groep A:
AS Monaco - Club Brugge: 0-4
Atletico Madrid - Borussia Dortmund:

Groep B
Inter - Barcelona: 1-1
Tottenham - PSV: 2-1

Groep C
Rode Ster - Liverpool: 2-0
Napoli - PSG: 1-1

Groep D
Porto - Lokomotiv: 4-1
Schalke 04 - Galatasaray: 2-0

LEES OOK: 'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Wie wordt groepswinnaar in poule A?

Meest recent

Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

0
0
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

9
9
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

21
21
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

68
68
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

130
130
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

72
72
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

169
169
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

54
54
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

214
214
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

213
213
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

160
160
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

62
62
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

107
107
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

77
77
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

429
429
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

47
47
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

67
67
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

233
233
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

80
80
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

77
77
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

440
440
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

256
256
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

92
92
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

117
117
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

358
358

Meer sportnieuws