CL: Napoli en PSG delen de punten, Kane redt Spurs tegen PSV

door
CL: Napoli en PSG delen de punten, Kane redt Spurs tegen PSV

In de Champions League won Club Brugge met 0-4 op het veld van Monaco, maar ook later op de avond stonden nog enkele interessante affiches op het programma. Zo hielden SSC Napoli en Paris Saint-Germain het opnieuw op een puntendeling. Verder gaf PSV alles uit handen tegen Tottenham, won FC Barcelona niet van Inter Milaan en gingen Witsel en Dortmund ten onder tegen Atletico Madrid.


Atletico haalde het thuis met 2-0 na goals van Saul en Griezmann. De Spanjaarden komen nu op gelijke hoogte met Dortmund, beide clubs tellen negen punten. Club is derde met vier stuks en kan enkel bij een voetbalmirakel de groep nog winnen.

LIVERPOOL HAALT OPGELUCHT ADEM

Eerder op de avond had Rode Ster Belgrado voor een stunt van formaat gezorgd door met 2-0 te winnen van Liverpool. De Reds blijven echter helemaal bovenaan staan in hun groep. Concurrente Napoli en PSG hielden het later op de avond immers op 1-1. Bernat zette de Fransen op voorsprong na een fraaie actie, Insigne zorgde van op de stip voor de gelijkmaker. Voor Dries Mertens eindigde de wedstrijd in mineur, hij moest vlak voor tijd geblesseerd naar de kant.

KANE DOET HET VOOR TOTTENHAM

In tegenstelling tot rivaal Ajax, lijkt de Champions League-campagne van PSV al vroegtijdig voorbij. De leider in de Eredivisie kwam nochtans opnieuw op voorsprong, maar in de slotfase trok Harry Kane zijn ploeg over de streep met twee treffers. Barça leek dan weer op weg naar de zege tegen Inter na een goal van Malcom, maar Icardi zorgde alsnog voor een 1-1-gelijkspel.


Uitslagen woensdagavond: 

Groep A:
AS Monaco - Club Brugge: 0-4
Atletico Madrid - Borussia Dortmund:

Groep B
Inter - Barcelona: 1-1
Tottenham - PSV: 2-1

Groep C
Rode Ster - Liverpool: 2-0
Napoli - PSG: 1-1

Groep D
Porto - Lokomotiv: 4-1
Schalke 04 - Galatasaray: 2-0

LEES OOK: Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Wie wordt groepswinnaar in poule A?

Meest recent

Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

0
0
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

32
32
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

16
16
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

107
107
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

36
36
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

53
53
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

121
121
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

37
37
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

561
561
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

305
305
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

39
39
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

331
331
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

128
128
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

358
358
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

114
114
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

166
166
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

70
70
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

264
264
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

216
216
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

191
191
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

788
788
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

354
354
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

380
380
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

947
947
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

716
716

Meer sportnieuws