TU: 'Juventus drukt door voor Club-speler, Hein hoefde ex-speler Bayern niet'

311 stemmen
TU: 'Juventus drukt door voor Club-speler, Hein hoefde ex-speler Bayern niet'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije weken doken geruchten op dat Juventus zijn oog laten vallen heeft op Matej Mitrovic als één van de pistes om de defensie de komende mercato's te verjongen. En het lijkt de Italiaanse kampioen menens voor de verdediger van Club Brugge, want er zou al een afspraak gepland staan met de makelaar van de speler.



Bij Anderlecht konden ze in de zomer dan weer hun defensie versterken met een ex-speler van Bayern München. Makelaar Didier Frenay bood namelijk Dante Bonfim aan bij Paars-Wit, maar Hein Vanhaezebrouck zag de komst van de 35-jarige Braziliaan niet zitten. Dante speelt dezer dagen bij OGC Nice.

In januari zoeken enkele spelers van RSCA mogelijk elders hun kans. Zo slaagt de jonge Edo Kayembe er voorlopig niet in zich in de selectie te knokken. Heel wat clubs uit de Jupiler Pro League zouden alvast in de rij staan om de Congolese middenvelder te huren.



Een andere speler die lijkt te zullen vertrekken, is Emmanuel Sowah. De jonge Ghanese rechtsachter sukkelde het voorbije jaar met heel wat blessures en door de doorbraak van Saelemaekers is hij helemaal op het achterplan verzeild geraakt. Na het seizoen is hij einde contract en Anderlecht lijkt niet van plan zijn overeenkomst te verlengen.

Maar ook op inkomend vlak staat er één en ander te gebeuren bij Anderlecht. Hein Vanhaezebrouck herhaalde dinsdag op zijn persconferentie dat er wat hem betreft twee grote prioriteiten zijn: een nummer tien en een extra scorende spits.

BUITENLAND



Real Madrid is nog op zoek naar een nieuwe trainer na het ontslag van Lopetegui. Eerst leek Antonio Conte op weg naar de Koninklijke, maar die deal sprong nog af. Naar verluidt is één van de redenen daarvoor zijn moeizame relatie met Eden Hazard, want Real houdt rekening met de eventuele komst van de Rode Duivel in zijn trainerskeuze. Daardoor zouden de kansen van Roberto Martinez kunnen stijgen. Die laatste reageerde dinsdag overigens ontwijkend op de geruchten.

In de Verenigde Staten staat de winterstop voor de deur en Zlatan Ibrahimovic zou daarin zijn conditie willen onderhouden met een uitleenbeurt aan een Europese club. Hij zou ook al zijn keuze gemaakt hebben, want de Zweed zou aansturen op een terugkeer naar AC Milan. De eerste gesprekken met makelaar Mino Raiola zouden al plaatsgevonden hebben.



In januari lijkt voor Divock Origi een transfer het beste, want de spits kwam nog geen enkele keer in actie bij Liverpool. Een aantal clubs lijken alvast interesse te tonen. Wolverhampton zou nu ook geïnformeerd hebben en te horen gekregen hebben dat het 22 miljoen euro op tafel moet leggen.

LEES OOK: De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Zou Mitrovic kunnen slagen bij Juventus?

Meest recent

Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

21
21
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

35
35
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

25
25
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

55
55
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

45
45
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

31
31
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

144
144
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

172
172
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

112
112
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

62
62
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

597
597
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

432
432
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

202
202
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

271
271
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

83
83
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

71
71
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

74
74
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

324
324
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

758
758
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

174
174
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

523
523
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

250
250
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

372
372
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

252
252
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

196
196

Meer sportnieuws