TU: 'Juventus drukt door voor Club-speler, Hein hoefde ex-speler Bayern niet'

door
TU: 'Juventus drukt door voor Club-speler, Hein hoefde ex-speler Bayern niet'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije weken doken geruchten op dat Juventus zijn oog laten vallen heeft op Matej Mitrovic als één van de pistes om de defensie de komende mercato's te verjongen. En het lijkt de Italiaanse kampioen menens voor de verdediger van Club Brugge, want er zou al een afspraak gepland staan met de makelaar van de speler.



Bij Anderlecht konden ze in de zomer dan weer hun defensie versterken met een ex-speler van Bayern München. Makelaar Didier Frenay bood namelijk Dante Bonfim aan bij Paars-Wit, maar Hein Vanhaezebrouck zag de komst van de 35-jarige Braziliaan niet zitten. Dante speelt dezer dagen bij OGC Nice.

In januari zoeken enkele spelers van RSCA mogelijk elders hun kans. Zo slaagt de jonge Edo Kayembe er voorlopig niet in zich in de selectie te knokken. Heel wat clubs uit de Jupiler Pro League zouden alvast in de rij staan om de Congolese middenvelder te huren.



Een andere speler die lijkt te zullen vertrekken, is Emmanuel Sowah. De jonge Ghanese rechtsachter sukkelde het voorbije jaar met heel wat blessures en door de doorbraak van Saelemaekers is hij helemaal op het achterplan verzeild geraakt. Na het seizoen is hij einde contract en Anderlecht lijkt niet van plan zijn overeenkomst te verlengen.

Maar ook op inkomend vlak staat er één en ander te gebeuren bij Anderlecht. Hein Vanhaezebrouck herhaalde dinsdag op zijn persconferentie dat er wat hem betreft twee grote prioriteiten zijn: een nummer tien en een extra scorende spits.

BUITENLAND



Real Madrid is nog op zoek naar een nieuwe trainer na het ontslag van Lopetegui. Eerst leek Antonio Conte op weg naar de Koninklijke, maar die deal sprong nog af. Naar verluidt is één van de redenen daarvoor zijn moeizame relatie met Eden Hazard, want Real houdt rekening met de eventuele komst van de Rode Duivel in zijn trainerskeuze. Daardoor zouden de kansen van Roberto Martinez kunnen stijgen. Die laatste reageerde dinsdag overigens ontwijkend op de geruchten.

In de Verenigde Staten staat de winterstop voor de deur en Zlatan Ibrahimovic zou daarin zijn conditie willen onderhouden met een uitleenbeurt aan een Europese club. Hij zou ook al zijn keuze gemaakt hebben, want de Zweed zou aansturen op een terugkeer naar AC Milan. De eerste gesprekken met makelaar Mino Raiola zouden al plaatsgevonden hebben.



In januari lijkt voor Divock Origi een transfer het beste, want de spits kwam nog geen enkele keer in actie bij Liverpool. Een aantal clubs lijken alvast interesse te tonen. Wolverhampton zou nu ook geïnformeerd hebben en te horen gekregen hebben dat het 22 miljoen euro op tafel moet leggen.

LEES OOK: ‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Zou Mitrovic kunnen slagen bij Juventus?

Meest recent

'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

4
4
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

39
39
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

21
21
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

32
32
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

107
107
Kljestan onthult wat Anderlecht echt mist

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

111
111
‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Bij Club Brugge staat alles op scherp. Ivan Leko bracht opnieuw vuur in de ploeg, maar tegelijk ...

290
290
'Hét geheim van successeizoen STVV onthuld'

STVV ging vorige week dan wel ietwat verrassend onderuit tegen Antwerp, maar de Kanaries blijven ...

39
39
‘Grote clash: Genk en AC Milan willen dezelfde speler’

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

84
84
Oude bekende van Anderlecht moet Marokko op WK leiden

Op 11 juni gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van start. Iets meer dan drie ...

34
34
Club Brugge vreest exodus: smaakmaker kondigt vertrek aan

Club Brugge belooft een hete transferzomer tegemoet te gaan. Het lijkt opnieuw de nodige smaakmakers ...

284
284
Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

153
153
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

92
92
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

73
73
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

376
376
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

412
412
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

194
194
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

112
112
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

405
405
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

495
495
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

102
102
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

102
102
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

322
322
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

615
615
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

266
266

Meer sportnieuws