TU: 'Juventus drukt door voor Club-speler, Hein hoefde ex-speler Bayern niet'

311 stemmen
TU: 'Juventus drukt door voor Club-speler, Hein hoefde ex-speler Bayern niet'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije weken doken geruchten op dat Juventus zijn oog laten vallen heeft op Matej Mitrovic als één van de pistes om de defensie de komende mercato's te verjongen. En het lijkt de Italiaanse kampioen menens voor de verdediger van Club Brugge, want er zou al een afspraak gepland staan met de makelaar van de speler.



Bij Anderlecht konden ze in de zomer dan weer hun defensie versterken met een ex-speler van Bayern München. Makelaar Didier Frenay bood namelijk Dante Bonfim aan bij Paars-Wit, maar Hein Vanhaezebrouck zag de komst van de 35-jarige Braziliaan niet zitten. Dante speelt dezer dagen bij OGC Nice.

In januari zoeken enkele spelers van RSCA mogelijk elders hun kans. Zo slaagt de jonge Edo Kayembe er voorlopig niet in zich in de selectie te knokken. Heel wat clubs uit de Jupiler Pro League zouden alvast in de rij staan om de Congolese middenvelder te huren.



Een andere speler die lijkt te zullen vertrekken, is Emmanuel Sowah. De jonge Ghanese rechtsachter sukkelde het voorbije jaar met heel wat blessures en door de doorbraak van Saelemaekers is hij helemaal op het achterplan verzeild geraakt. Na het seizoen is hij einde contract en Anderlecht lijkt niet van plan zijn overeenkomst te verlengen.

Maar ook op inkomend vlak staat er één en ander te gebeuren bij Anderlecht. Hein Vanhaezebrouck herhaalde dinsdag op zijn persconferentie dat er wat hem betreft twee grote prioriteiten zijn: een nummer tien en een extra scorende spits.

BUITENLAND



Real Madrid is nog op zoek naar een nieuwe trainer na het ontslag van Lopetegui. Eerst leek Antonio Conte op weg naar de Koninklijke, maar die deal sprong nog af. Naar verluidt is één van de redenen daarvoor zijn moeizame relatie met Eden Hazard, want Real houdt rekening met de eventuele komst van de Rode Duivel in zijn trainerskeuze. Daardoor zouden de kansen van Roberto Martinez kunnen stijgen. Die laatste reageerde dinsdag overigens ontwijkend op de geruchten.

In de Verenigde Staten staat de winterstop voor de deur en Zlatan Ibrahimovic zou daarin zijn conditie willen onderhouden met een uitleenbeurt aan een Europese club. Hij zou ook al zijn keuze gemaakt hebben, want de Zweed zou aansturen op een terugkeer naar AC Milan. De eerste gesprekken met makelaar Mino Raiola zouden al plaatsgevonden hebben.



In januari lijkt voor Divock Origi een transfer het beste, want de spits kwam nog geen enkele keer in actie bij Liverpool. Een aantal clubs lijken alvast interesse te tonen. Wolverhampton zou nu ook geïnformeerd hebben en te horen gekregen hebben dat het 22 miljoen euro op tafel moet leggen.

LEES OOK: 'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Zou Mitrovic kunnen slagen bij Juventus?

Meest recent

Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

2
2
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

43
43
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

178
178
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

66
66
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

36
36
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

198
198
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

144
144
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

91
91
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

130
130
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

367
367
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

54
54
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

404
404
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

105
105
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

311
311
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

300
300
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

171
171
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

408
408
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

473
473
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

467
467
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

106
106
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

572
572
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

199
199
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

59
59
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

670
670
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

317
317

Meer sportnieuws