TU: 'Juventus drukt door voor Club-speler, Hein hoefde ex-speler Bayern niet'

door
TU: 'Juventus drukt door voor Club-speler, Hein hoefde ex-speler Bayern niet'

Het eerste luik van het seizoen zit er alweer op, de meeste ploegen hebben inmiddels door of er tijdens de voorbije transfermarkt goed gewerkt is. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op de wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije weken doken geruchten op dat Juventus zijn oog laten vallen heeft op Matej Mitrovic als één van de pistes om de defensie de komende mercato's te verjongen. En het lijkt de Italiaanse kampioen menens voor de verdediger van Club Brugge, want er zou al een afspraak gepland staan met de makelaar van de speler.



Bij Anderlecht konden ze in de zomer dan weer hun defensie versterken met een ex-speler van Bayern München. Makelaar Didier Frenay bood namelijk Dante Bonfim aan bij Paars-Wit, maar Hein Vanhaezebrouck zag de komst van de 35-jarige Braziliaan niet zitten. Dante speelt dezer dagen bij OGC Nice.

In januari zoeken enkele spelers van RSCA mogelijk elders hun kans. Zo slaagt de jonge Edo Kayembe er voorlopig niet in zich in de selectie te knokken. Heel wat clubs uit de Jupiler Pro League zouden alvast in de rij staan om de Congolese middenvelder te huren.



Een andere speler die lijkt te zullen vertrekken, is Emmanuel Sowah. De jonge Ghanese rechtsachter sukkelde het voorbije jaar met heel wat blessures en door de doorbraak van Saelemaekers is hij helemaal op het achterplan verzeild geraakt. Na het seizoen is hij einde contract en Anderlecht lijkt niet van plan zijn overeenkomst te verlengen.

Maar ook op inkomend vlak staat er één en ander te gebeuren bij Anderlecht. Hein Vanhaezebrouck herhaalde dinsdag op zijn persconferentie dat er wat hem betreft twee grote prioriteiten zijn: een nummer tien en een extra scorende spits.

BUITENLAND



Real Madrid is nog op zoek naar een nieuwe trainer na het ontslag van Lopetegui. Eerst leek Antonio Conte op weg naar de Koninklijke, maar die deal sprong nog af. Naar verluidt is één van de redenen daarvoor zijn moeizame relatie met Eden Hazard, want Real houdt rekening met de eventuele komst van de Rode Duivel in zijn trainerskeuze. Daardoor zouden de kansen van Roberto Martinez kunnen stijgen. Die laatste reageerde dinsdag overigens ontwijkend op de geruchten.

In de Verenigde Staten staat de winterstop voor de deur en Zlatan Ibrahimovic zou daarin zijn conditie willen onderhouden met een uitleenbeurt aan een Europese club. Hij zou ook al zijn keuze gemaakt hebben, want de Zweed zou aansturen op een terugkeer naar AC Milan. De eerste gesprekken met makelaar Mino Raiola zouden al plaatsgevonden hebben.



In januari lijkt voor Divock Origi een transfer het beste, want de spits kwam nog geen enkele keer in actie bij Liverpool. Een aantal clubs lijken alvast interesse te tonen. Wolverhampton zou nu ook geïnformeerd hebben en te horen gekregen hebben dat het 22 miljoen euro op tafel moet leggen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

Zou Mitrovic kunnen slagen bij Juventus?

Meest recent

UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

0
0
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

48
48
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

14
14
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

42
42
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

33
33
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

53
53
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

60
60
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

55
55
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

332
332
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

335
335
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

63
63
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

183
183
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

221
221
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

233
233
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

63
63
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

157
157
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

51
51
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

28
28
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

383
383
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

480
480
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

403
403
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

54
54
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

43
43
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

350
350
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

366
366

Meer sportnieuws