Charleroi mengt zich weer in de debatten voor Play-Off I

48 stemmen
Charleroi mengt zich weer in de debatten voor Play-Off I

De Karolo's hebben vandaag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een plaats bij de beste zes door thuis te winnen van STVV. Mazzu ziet zijn ploeg dichter bij AA Gent en Standard komen en lijkt toch een gooi te kunnen doen naar Play-Off I.

Charleroi was de voorbije jaren een vaste klant in Play-Off I maar deze jaargang draait het minder goed voor Mazzu en co. De Karolo's kennen een wisselvallig seizoen en wilden absoluut winnen vanavond om de aansluiting met de eerste zes ploegen te behouden. Ook STVV hoopte stiekem op een plek bij de beste zes en speelden voorlopig een prima seizoen.
Charleroi domineert in kansarme eerste helft
Een dominant Charleroi was doorlopend de betere ploeg in de eerste helft maar grote kansen waren schaars. Perbet trapte de beste voor de thuisploeg in het zijnet. Aan de overzijde was het wachten tot vlak voor de pauze, Penneteau was zeer alert bij een poging van De Sart. Halfweg was het nog 0-0, geen onlogische tussenstand gezien het gebrek aan kansen.

Mazzu wou ook dit seizoen zo lang mogelijk meedoen voor Play-Off I.
Marinos had vlak na de pauze de 1-0 aan zijn voet, Garcia bracht echter nog redding op de doellijn. STVV ontsnapte en slaagde er voorlopig amper in om gevaarlijk te zijn. Iets voorbij het uur was er dan toch de verdiende voorsprong voor Charleroi toen Benavente aan de tweede paal de 1-0 tegen de touwen kopte. De Kanaries reageerden met een uithaal van invaller Ceballos die nipt naast de paal vloog. Perbet miste nog een uitstekende kans op de 2-0 maar uiteindelijk won de thuisploeg verdiend van een zwak STVV. Zo sluipt het dichter bij AA Gent en Standard.
Scoreverloop:
1-0 (66') Benavente

LEES OOK: Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Haalt Charleroi Play-Off I?

Meest recent

Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

0
0
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

16
16
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

16
16
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

27
27
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

152
152
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

484
484
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

151
151
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

64
64
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

421
421
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

73
73
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

189
189
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

509
509
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

476
476
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

473
473
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

345
345
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

182
182
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

572
572
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

262
262
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

987
987
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

322
322
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

645
645
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

464
464
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

150
150
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

732
732
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

295
295

Meer sportnieuws