Charleroi mengt zich weer in de debatten voor Play-Off I

48 stemmen
Charleroi mengt zich weer in de debatten voor Play-Off I

De Karolo's hebben vandaag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een plaats bij de beste zes door thuis te winnen van STVV. Mazzu ziet zijn ploeg dichter bij AA Gent en Standard komen en lijkt toch een gooi te kunnen doen naar Play-Off I.

Charleroi was de voorbije jaren een vaste klant in Play-Off I maar deze jaargang draait het minder goed voor Mazzu en co. De Karolo's kennen een wisselvallig seizoen en wilden absoluut winnen vanavond om de aansluiting met de eerste zes ploegen te behouden. Ook STVV hoopte stiekem op een plek bij de beste zes en speelden voorlopig een prima seizoen.
Charleroi domineert in kansarme eerste helft
Een dominant Charleroi was doorlopend de betere ploeg in de eerste helft maar grote kansen waren schaars. Perbet trapte de beste voor de thuisploeg in het zijnet. Aan de overzijde was het wachten tot vlak voor de pauze, Penneteau was zeer alert bij een poging van De Sart. Halfweg was het nog 0-0, geen onlogische tussenstand gezien het gebrek aan kansen.

Mazzu wou ook dit seizoen zo lang mogelijk meedoen voor Play-Off I.
Marinos had vlak na de pauze de 1-0 aan zijn voet, Garcia bracht echter nog redding op de doellijn. STVV ontsnapte en slaagde er voorlopig amper in om gevaarlijk te zijn. Iets voorbij het uur was er dan toch de verdiende voorsprong voor Charleroi toen Benavente aan de tweede paal de 1-0 tegen de touwen kopte. De Kanaries reageerden met een uithaal van invaller Ceballos die nipt naast de paal vloog. Perbet miste nog een uitstekende kans op de 2-0 maar uiteindelijk won de thuisploeg verdiend van een zwak STVV. Zo sluipt het dichter bij AA Gent en Standard.
Scoreverloop:
1-0 (66') Benavente

LEES OOK: Charleroi en JPL-club ronden transfer af

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

STVV geeft stevige transferplannen prijs
STVV geeft stevige transferplannen prijs
193

Haalt Charleroi Play-Off I?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

54
54
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

30
30
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

25
25
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

21
21
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

295
295
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

45
45
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

178
178
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

36
36
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

214
214
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

150
150
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

653
653
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

62
62
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

156
156
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

160
160
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1027
1027
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

65
65
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

649
649
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

436
436
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

827
827
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

813
813
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

131
131
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

482
482
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

798
798
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

388
388

Meer sportnieuws