Charleroi mengt zich weer in de debatten voor Play-Off I

door
Charleroi mengt zich weer in de debatten voor Play-Off I

De Karolo's hebben vandaag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een plaats bij de beste zes door thuis te winnen van STVV. Mazzu ziet zijn ploeg dichter bij AA Gent en Standard komen en lijkt toch een gooi te kunnen doen naar Play-Off I.

Charleroi was de voorbije jaren een vaste klant in Play-Off I maar deze jaargang draait het minder goed voor Mazzu en co. De Karolo's kennen een wisselvallig seizoen en wilden absoluut winnen vanavond om de aansluiting met de eerste zes ploegen te behouden. Ook STVV hoopte stiekem op een plek bij de beste zes en speelden voorlopig een prima seizoen.
Charleroi domineert in kansarme eerste helft
Een dominant Charleroi was doorlopend de betere ploeg in de eerste helft maar grote kansen waren schaars. Perbet trapte de beste voor de thuisploeg in het zijnet. Aan de overzijde was het wachten tot vlak voor de pauze, Penneteau was zeer alert bij een poging van De Sart. Halfweg was het nog 0-0, geen onlogische tussenstand gezien het gebrek aan kansen.

Mazzu wou ook dit seizoen zo lang mogelijk meedoen voor Play-Off I.
Marinos had vlak na de pauze de 1-0 aan zijn voet, Garcia bracht echter nog redding op de doellijn. STVV ontsnapte en slaagde er voorlopig amper in om gevaarlijk te zijn. Iets voorbij het uur was er dan toch de verdiende voorsprong voor Charleroi toen Benavente aan de tweede paal de 1-0 tegen de touwen kopte. De Kanaries reageerden met een uithaal van invaller Ceballos die nipt naast de paal vloog. Perbet miste nog een uitstekende kans op de 2-0 maar uiteindelijk won de thuisploeg verdiend van een zwak STVV. Zo sluipt het dichter bij AA Gent en Standard.
Scoreverloop:
1-0 (66') Benavente

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Haalt Charleroi Play-Off I?

Meest recent

'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

7
7
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

18
18
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

120
120
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

12
12
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

27
27
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

151
151
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

205
205
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

42
42
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

206
206
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

219
219
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

91
91
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

451
451
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

279
279
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

362
362
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

273
273
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

148
148
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

299
299
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

238
238
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1190
1190
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

267
267
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

193
193
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1244
1244
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

475
475
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

192
192
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

294
294

Meer sportnieuws