Charleroi mengt zich weer in de debatten voor Play-Off I

door
Charleroi mengt zich weer in de debatten voor Play-Off I

De Karolo's hebben vandaag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een plaats bij de beste zes door thuis te winnen van STVV. Mazzu ziet zijn ploeg dichter bij AA Gent en Standard komen en lijkt toch een gooi te kunnen doen naar Play-Off I.

Charleroi was de voorbije jaren een vaste klant in Play-Off I maar deze jaargang draait het minder goed voor Mazzu en co. De Karolo's kennen een wisselvallig seizoen en wilden absoluut winnen vanavond om de aansluiting met de eerste zes ploegen te behouden. Ook STVV hoopte stiekem op een plek bij de beste zes en speelden voorlopig een prima seizoen.
Charleroi domineert in kansarme eerste helft
Een dominant Charleroi was doorlopend de betere ploeg in de eerste helft maar grote kansen waren schaars. Perbet trapte de beste voor de thuisploeg in het zijnet. Aan de overzijde was het wachten tot vlak voor de pauze, Penneteau was zeer alert bij een poging van De Sart. Halfweg was het nog 0-0, geen onlogische tussenstand gezien het gebrek aan kansen.

Mazzu wou ook dit seizoen zo lang mogelijk meedoen voor Play-Off I.
Marinos had vlak na de pauze de 1-0 aan zijn voet, Garcia bracht echter nog redding op de doellijn. STVV ontsnapte en slaagde er voorlopig amper in om gevaarlijk te zijn. Iets voorbij het uur was er dan toch de verdiende voorsprong voor Charleroi toen Benavente aan de tweede paal de 1-0 tegen de touwen kopte. De Kanaries reageerden met een uithaal van invaller Ceballos die nipt naast de paal vloog. Perbet miste nog een uitstekende kans op de 2-0 maar uiteindelijk won de thuisploeg verdiend van een zwak STVV. Zo sluipt het dichter bij AA Gent en Standard.
Scoreverloop:
1-0 (66') Benavente

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Haalt Charleroi Play-Off I?

Meest recent

'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

25
25
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

107
107
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

33
33
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

154
154
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

240
240
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

83
83
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

199
199
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

82
82
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

42
42
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

192
192
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

56
56
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

154
154
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

181
181
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

90
90
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

327
327
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

541
541
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

103
103
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

32
32
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

522
522
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

128
128
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

202
202
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

300
300
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

77
77
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148

Meer sportnieuws