Spaanse pers reageert eensgezind over Clasico-debuut Courtois

door
Spaanse pers reageert eensgezind over Clasico-debuut Courtois

Thibaut Courtois maakte zondagmiddag zijn debuut namens Real Madrid in El Clasico, maar het werd een debuut om snel te vergeten. Op het veld van FC Barcelona kreeg onze nationale nummer één maar liefst vijf goals om de oren. Toch is de Spaanse pers redelijk mild voor de Rode Duivel.


Het Real-gezinde Marca zet Courtois net onder Marcelo en invaller Lucas Vazquez als derde beste speler bij de Koninklijke. "Hij heeft geen geluk en was niet verantwoordelijk voor de tegengoals .. maar vijf zijn er wel veel. Hij pakte uit met een geweldige redding op Arthur, maar dat was daardoor snel vergeten."

Bij AS was men dan weer iets strenger. "In zijn zevende competitiewedstrijd moest de Belg opnieuw doelpunten incasseren. Vijf in totaal. Maar aan de meeste tegentreffers kon hij niets doen. Pakte uit met een goede redding op Arthur, maar had misschien beter moeten doen op de derde goal van Suarez."

Bij de meer Barça-gerichte kranten klinkt ongeveer hetzelfde verhaal. "Hij voorkwam een fraai doelpunt van Arthur en was kansloos bij de eerste twee treffers. In de tweede helft incasseerde hij er nog eens drie. Dat was niet zijn fout, maar hij deed ook niet echt veel om ze te voorkomen", schrijft Sport.

Bij El Mundo Deportivo omschrijft men Courtois als 'de geklopte'. "Weinig of niets te doen aan de doelpunten van Barça. Hij voorkwam zelfs nog een tweetal tegengoals meer."

Supporterswebsite Managing Madrid tot slot, vond de Belg zwak in het lanceren van de tegenaanval. "Hij gooide de bal meermaals uit toen hij een tegenaanval wou lanceren. Incasseerde vijf doelpunten, de lob van Suarez was daarvan de meest pijnlijke.

LEES OOK: Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

Courtois heeft zichzelf niets te verwijten ...

Meest recent

"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

83
83
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

69
69
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

163
163
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

43
43
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

301
301
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

85
85
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

150
150
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

730
730
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

161
161
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

46
46
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

280
280
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

976
976
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

169
169
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

188
188
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

112
112
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

44
44
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

782
782
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

538
538
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

70
70
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

470
470
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

250
250
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

381
381
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

260
260
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

481
481
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

423
423

Meer sportnieuws