Spaanse pers reageert eensgezind over Clasico-debuut Courtois

1675
Spaanse pers reageert eensgezind over Clasico-debuut Courtois

Thibaut Courtois maakte zondagmiddag zijn debuut namens Real Madrid in El Clasico, maar het werd een debuut om snel te vergeten. Op het veld van FC Barcelona kreeg onze nationale nummer één maar liefst vijf goals om de oren. Toch is de Spaanse pers redelijk mild voor de Rode Duivel.


Het Real-gezinde Marca zet Courtois net onder Marcelo en invaller Lucas Vazquez als derde beste speler bij de Koninklijke. "Hij heeft geen geluk en was niet verantwoordelijk voor de tegengoals .. maar vijf zijn er wel veel. Hij pakte uit met een geweldige redding op Arthur, maar dat was daardoor snel vergeten."

Bij AS was men dan weer iets strenger. "In zijn zevende competitiewedstrijd moest de Belg opnieuw doelpunten incasseren. Vijf in totaal. Maar aan de meeste tegentreffers kon hij niets doen. Pakte uit met een goede redding op Arthur, maar had misschien beter moeten doen op de derde goal van Suarez."

Bij de meer Barça-gerichte kranten klinkt ongeveer hetzelfde verhaal. "Hij voorkwam een fraai doelpunt van Arthur en was kansloos bij de eerste twee treffers. In de tweede helft incasseerde hij er nog eens drie. Dat was niet zijn fout, maar hij deed ook niet echt veel om ze te voorkomen", schrijft Sport.

Bij El Mundo Deportivo omschrijft men Courtois als 'de geklopte'. "Weinig of niets te doen aan de doelpunten van Barça. Hij voorkwam zelfs nog een tweetal tegengoals meer."

Supporterswebsite Managing Madrid tot slot, vond de Belg zwak in het lanceren van de tegenaanval. "Hij gooide de bal meermaals uit toen hij een tegenaanval wou lanceren. Incasseerde vijf doelpunten, de lob van Suarez was daarvan de meest pijnlijke.

LEES OOK: ‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Courtois heeft zichzelf niets te verwijten ...

Meest recent

'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

3
3
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

17
17
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

34
34
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

69
69
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

103
103
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

12
12
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

55
55
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

32
32
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

101
101
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

70
70
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

26
26
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

419
419
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

96
96
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

64
64
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

169
169
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

304
304
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

101
101
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

34
34
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

344
344

Meer sportnieuws